Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 82 vétel
Megnézem

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry

DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry
2020. január 19.

Mindig megszaglászom a DKNY Delicious illatokat, de ez az első, amit megvettem. Azt kell mondjam, jó kis illat ez. Elsőre azt gondoltam, hogy tavasz-nyári illat lesz, de nagyon jól működik most is. Oyan frozen berri-s :-) Kvin véleményével egyetértek, tényleg olyan. Én szeretem a gyümis illatokat is. Nem lehet túladagolni és nem is kell, mert elég tartós.

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk

Avon Planet Spa Greek Seas Bőrsimító Lehúzható Arcmaszk
2020. január 5.

Lehúzható maszk mániás vagyok, ilyet is vettem.
Nem egyszerű felkenni, mert olyan alkoholos, hogy nem tudom nyitva tartani a szemem, becsukott szemmel meg ugye, nem megy........
Na, mindengy valahogy megoldom. (Az alga darabok egyébként időnként eltömik a tubus nyílását....) Nagy bizsergés (gondolom az alkohol miatt), meg hűsítés közepette kezd "kötni". Ha elég türelmes vagyok vele, akkor tényleg le lehet húzni egyben az egészet. Puhább lesz a bőröm tőle, hétköznapra néha jó, de összességében nem fogom újra venni.

Chloé Absolu De Parfum Chloe

Chloé Absolu De Parfum Chloe
2020. január 5.

A tüskéitől megszabadított rózsa :-)
Felfújáskor kicsit tényleg brutál (talán kicsit nyanyás) - ahogy egyébként szerintem az összes tesója is :-) - de hamar elillan a felesleg és kibontakozik a kedves rózsa.
A leszáradása, meg egészen püderes gyönyörűség. Kicsit hamar elillant a kézfejemről, meg fogom mégegyszer próbálni. Egyelőre négy csillag, aztán, ha mégis tartós lesz, akkor felpontozom.