Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Montale Sandflowers EDP

Montale Sandflowers EDP
2022. szeptember 11.

Hosszú évek óta keresem a tengeres illatomat, eddig hasztalan. A nagy kedvenc Escada 1995-ös limitált szériás Ocean Blue volt, sajnos azóta sem találtam igazán kedvemre valót.:-(
Az itt olvasott vélemények alapján vettem mintát, ami két próbára volt elegendő. Nekem borzasztó a nyitánya!! Valami savanyú, a perzselő forróságban megbuggyant gyümölcsszerű illatot érzek az elején, ami kb egy fél óra alatt hál'istennek eltűnik. Ami utána marad az már finomabb az orrmányomnak, bár az meg nagyon naturális, kicsit maszkulin tenger illat, az is szinte bőrközeli szilázzsal. Három csillag, és biztosan nem veszem meg nagyobb kiszerelésben.

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló

Yves Rocher Mangó-Koriander Testápoló
2022. július 30.

Ajándékba kaptam és nagyon megtetszett. Bejön ez az illatkombó, pedig nem egy mindennapi páros.
Jó kis nyári, könnyen és gyorsan beszívódó testápoló.
Most is tetszik, csak sajnos nekem szárítja a bőröm :-( Tusfürdővel együtt kaptam és sajnos az is szárítja a bőröm. Egy héten kb 2x tudom csak őket használni, a többi napokon mással kell ápolnom a bőröm, hogy "beleférjen" ez a család is vakarózás nélkül.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2022. július 30.

Most is tetszik, csak sajnos nekem szárítja a bőröm :-( Testápolóval együtt kaptam és sajnos az is szárítja a bőröm. Egy héten kb 2x tudom csak őket használni, a többi napokon mással kell ápolnom a bőröm, hogy "beleférjen" ez a család is vakarózás nélkül.