Aquariusgirl

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn

Isana Vitamin Shampoo Orange & Sanddorn
2021. szeptember 6.

Én is nagyon elégedett vagyok vele, ár/érték arányban nagyon jó!!! Én első mosásra használom csak, mert a második az színező samponos mosás, de így is érzem a tisztító hatását, valamint azt, hogy már selymes a haj, az első öblítésénél is. Mindenképp veszek még belőle. Nálam plusz pozitívum, hogy nincs benne szilikon, nem kell annyi szilikon a hajunknak.

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF30

Piz Buin Allergy Sun Sensitive Skin Face Cream SPF30
2021. augusztus 24.

Nagy reményekkel vásároltam meg, de sajnos nem hozta maradéktalanul, amit vártam. Illetve hozta, de van egy olyan mellékhatása, ami kizárja, hogy hosszú távon barik legyünk: egyáltalán nem lélegzik alatta a bőr, szinte fuldokló alatta a fejem. Elkenegettem egyéb testrészeket, de biztosan nem veszem meg újra.

Lady Stella Szőlő Testápoló

Lady Stella Szőlő Testápoló
2021. augusztus 22.

Nekem is a NAGYBETŰS TESTÁPOLÓ :-)

Próbálgatok én mindent folyamatosan - ebből mindig van itthon - de mindig az a vége, hogy vagy elajándékozom az épp aktuálisan próbált terméket, vagy alig várom, hogy elfogyjon, vagy kidobom ........ és újra előveszem. Tíz csillag!!

2016. február 14.
Jó kis testápoló ez, összetétel ide v. oda. Nyáron csak ezt tudom használni (nem minden nap), mert nem "sok", tökéletesen hidratál zsíros tocsogás nélkül. Így télen csepegtettem bele némi csipkebogyóolajat. Az ára meg egy vicc szerintem, bár alább olvasom, hogy drága. Ez?????? Akkor milyen jelzővel illetjük a LUSH-t és társait?? Számomra az illata egy kicsit furi - nagyon mű - de szerencsére nem sokáig érezni. Nekem 5 csillag.