Aquila

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Pupa Milano Multifunction Sunscreen Face Cream SPF50

Pupa Milano Multifunction Sunscreen Face Cream SPF50
2021. július 1.

Volt egyszer egy akció a pupa üzletében, hogy ha minél több terméket vásárolsz, annál nagyobb kedvezményt kapsz a vásárlás végösszegéből, így ez a termék kb csak azért került a kosárba, hogy nagyobb legyen a kedvezményem. Először idén próbáltam ki és azt kell mondjam, hogy nagyon szuper. Az illata jó, könnyen beszívódik és nem hagy semmilyen zsíros, olajos hatást az arcon, ezen túl még hidratál is, ahogy észre vettem. Egyetlen gondom vele, ami eddig mindegyik fényvédőnél előjött, hogy sajnos ha elkezdek izzadni és ezzel együtt a fényvédő is elkezd lefolyogatni az arcomról, akkor rettentően elkedzi csípni a szemem. De ezért csak egy csillagot veszít, mert mint írtam, ez midegyik fényvédő esetében előjön (Nivea, Eucerin, Paula's Choice stb.).

Neutrogena Curcuma Clear Arctisztító Hab Érzékeny, Vegyes és Problémás Bőrre

Neutrogena Curcuma Clear Arctisztító Hab Érzékeny, Vegyes és Problémás Bőrre
2021. július 1.

Sajnos nem vált be. Tudom sokan nem szeretik, de a Nivea arctisztító olaját nagyon megkedveltem, viszont már nem nagyon lehet kapni sehol, így kutattam, hogy nem 8-10 ezer forintos kategóriában milyen, jó minőségű arctisztót tudok venni, lehetőleg drogériában, hogy bárhol újra tudjam venni, akár azonnal és erre esett a választásom. Szerintem a tisztító hatása a nullához konvergál, a hab annyira gyenge állagú, hogy olyan, mintha semmi nem csinálna az arcon ezen a téren. De cserébe nekem még kicsit szárította is a bőrömet annak ellenére, hogy elvileg ez hidratál. Amiért kap 2 csillagot, mert legalább nem irritálta az arcomat.

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. január 28.

Alapozóval mindig gondban vagyok, mert nem akarok súlyos ezereket (15-20) fizetni egy alapozóért, pedig lehet nem ártana, így mindig tesztelgetem a drogériában kaphatóakat. Eddig ebből nekem a L'Oreal True match alapozója volt a kedvenc, de a tél és a hidegebb idő bekövetkeztével sokkal szárazabb a bőröm és sajnos ez könyörtelen módon emeli ki a száraz részeket, így elkezdtem vadászni. Így bukkantam erre, ami az állvány és a csomagolás szerint hidratálós alapozó. Gondoltam na ez kell nekem. És nem csalódtam! Nagyon folyós az állag, szivaccsal nagyon könnyen eldolgozható. Mivel tényleg jó/magas fedésű így természetesen közelről azért látható, hogy van az emberen alapozó, de szerintem nem zavaró mértékben. Tartósság tekintetében szerintem önmagában nem jó bár hamar fixálódik az arcon, igényli minimum a fixáló púdert, de ha primert is tesz alá az ember, akkor atombiztos tud lenni. Illata nincs vagy alig észrevehető az ár érték aránya kiváló!