Aquila

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. szeptember 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Rimmel Wonder'fully Real Szempillaspirál

Rimmel Wonder'fully Real Szempillaspirál
2020. július 31.

Használhatatlan, csomós pillákat csinál, rengeteg terméket vesz fel a spirál, amit képtelen eloszlatni normálisan a pillákon. Kb 2 hétig próbálgattam, de ez sajnos kuka.

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. július 30.

Meglepőnek találtam ezt a sok rossz véleményt. Én a rózsaszínt és ezt vettem meg együtt és mindkettővel elégedett vagyok, mondjuk én nem sminkeltávolításra használnom, hanem a géles lemosó helyett, mert azok szárítják a bőröm. Szóval én először olajos micellás vizet használok, majd jön ez, száraz kézzel kb két pumpálásnyit oszlatok el a szintén száraz arcomon, gyengéden átdörzsölöm vele , majd bevizezem a kezem és folytatom a dörzsölést, amíg az egész arcomon fehér "tejjé" nem változik, ezután lemosom. Szükség esetén még jönnek a szérumok/hidratáló, de mióta ezt használom nem érzem száraznak a bőröm a lemosás után, így a hidratálót egyre többször tudom elhagyni. Az arcom nem irritálja. Azért nem kap 5 pontot, mert a sminkkel egyáltalán nem boldogul, szóval smink eltávolításra nem alkalmas.

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab

Syoss Fresh & Uplift Szárazsampon Hab
2020. július 30.

Rettenetes! Semmit nem használ, sőt inkább ront a helyzeten. A hajam összeáll tőle, mint egy rossz hajhabtól, hiába fésülöm kemény és zsíros hatású lesz. Háromszor próbáltam, de szerintem megy a kukába. Még az ellenségemnek sem kívánnám ezt.