aranypáva

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. november 27.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Avon Rare Flowers Night Orchid EDP

Avon Rare Flowers Night Orchid EDP
2019. április 26.

Szuper kis illat, ár-érték arányban szerintem megteszi. Hasonlít a Viva la vitára, csak virágosabb, sötétebb kivitelben. Első fújásra fekete ribizlire emlékeztet, majd másodsorban jönnek a virágos illatjegyek. Első használatra nagyon tetszik, jobban mint a katalógusban. Nemhiszem, hogy tartós lesz, de ezért az árért nem is várom el tőle.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. február 22.

UPDATE: a balea szárazsamponnal kombinálva használom. Van mit még fejleszteni rajta, mert nem tartalmaz elég púdert és zsíros hajra sem lehet jó választás. Nekem normál hajam van és vízhiányos bőröm, így nem zsírosította. Remek állaga és fésülhetősége lett a hajamnak, de önmagában nem elég, így kombinálom. Valószínűleg újraveszem.
Kicsit több púder bele és kevesebb parfüm és tökéletes lenne, mégis tettszik a hatása.

A Fresh Crush (fagyott bergamott és vaníla) verziót vettem, a többit kegyetlenül büdösnek találtam. Hajmosást kvöető napon használtam, egyenlőre nem érzékeltem semmit, de könnyebben fésülhető, légies lett a hajam, az illata sem olyan hivalkodó, mint pl. a balea, hogy egész nap bűzlök tőle. Holnap debütál majd zsírosabb hajon, de eddig jó a véleményem. Updatelek majd.

Benton Snail Bee High Content Steam Cream

Benton Snail Bee High Content Steam Cream
2019. február 22.

Szuper termék, az érzékeny és extra vízhiányos bőrömre egy csoda volt. Egyáltalán nem irritált, inkább nyugtatta a bőrömet. Télen és hideg időben tökéletes ellenszer ha a szél kicsípte az arcom. Biztos újraveszem. Az egész termékcsalád egy csoda volt nekem.