Ardienn

Regisztráció dátuma: 2016. október 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. október 8.
Bőrprobléma: -

Maybelline Sky High Szempillaspirál

Maybelline Sky High Szempillaspirál
2021. február 5.

Ez a termék egy TÉVEDÉS -, röviden.

Több drogériában is voltam, ezért az elsők között sikerült beszereznem, tehát tesztelem egy ideje.
Ha 1 rétegben viszem fel -, nem hangsúlyos. 2 rétegben összetapad a pilla--》 pókláb a la Twiggy. Vagy hasonlíthatom az eredményt az 1900as évek kézzel színezett, és pillának is kézzel pótló portréfotóihoz. Vagy egy 4 éves kislány rajzain látható királylány szemei is ilyenek.
Próbáltam 1 és 2 rétegben, pillavég majd teljes hossz áthúzásával félig száradt és száradt állapotban, göndörítővel és nélküle 1 mozdulattal és rezegtetve. Jelentéktelen vagy csúnya az eredmény.
Nekem nem opció, hogy 12 vastag csomó a szempillám.
Amit nem értek-, az itteni 5*öt adó véleményző biztos kivételek és csodásan néznek ki, de a FB csoportokban posztolók tesznek fel képeket és hát náluk sem szebb a végeredmény, ennek ellenére el vannak ájulva a látványtól. Nem értem-, vagy talán mégis értem, hogy van egy "csakazértisszeretniakaromeztaterméket" de nem látják a tükörben a végeredményt? Én látom, hogy csúnya a végeredmény.
Ha egy 5 évvel ezelőtt beszáradt termékkel festem ki magam (nincs ilyen itthon termeszetesen), akkor ez az eredmény. És jön a tőrdöfés: 1000 ft-ot Essence megsértődne, ha a Sky Highjal összehasonlítanák...

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza

Catrice Slim‘Matic Ultra Precíz Vízálló Szemöldökceruza
2020. szeptember 12.

1*, annak ellenére, hogy a kB 30 féle próbált szemceruzából a legjobb..., mivel drága. Többen felkiáltanak, hogy hol élek, hogy 900 ft-ot drágának tartok:
- 3 nap alatt fogyadsztom el---> 109.500 ft/év
- 4 nap alatt fogyasztóm el---82.125 ft/év
Etikátlanul drága-, többek között jelentős környezeti terhelés az x>100 dB üres műanyag tok is. Ebbéli aggályomat, illete utántöltő betéttel kapcsolatos javaslatomat megírtam a cégnek... válaszra se méltattak... Nem lehet negatív csillagot adni? Itt egy tök jó termék és mégis lehúzásnak érzem minden téren

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz
2018. augusztus 28.

Miért? Miért? Miért kell kivonni a forgalomból egy működő terméket -essence get photo ready- és helyettesíteni egy harmatgyenge cuccal, aminek a nevét sem vagyok hajlandó megegyezni. .. valami gym... ja, persze, álmaiban :(