Argold

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattosító Arckrém

Balea Med Ultra Sensitive 24H Mattosító Arckrém
2021. július 4.

A szép összetevők miatt gondoltam kipróbálom, de 2 óra elteltével tocsogott a bőröm, szóval nem használt semmit. Lehet télen vagy a hidegebb időszakban elegendő, de nyáron nulla

Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter

Palmer's Cocoa Butter Formula Firming Butter
2020. szeptember 17.

Idén nyáron ez volt a nagybetűs TESTÁPOLÓ!😍 Gondoltam csak kipróbálom már, hiszen imádom a kakaóvajas cuccokat. Évek oda BBW-s testápolókat használok, de nyáron valahogy kipattog tőle a bőröm, túl sok, nem bírja, ezért kerestem valami mást.

A pumpás kiszereléstől odáig vagyok, isteni, igazi kakaó illat, nagyon hamar beszívódik és nyáron kellően hidratálja a bőrt, sőt a barnulásban és a barna bőrszín megtartásában is jeleskedik. Nagyon megszerettem, most, hogy elfogyott, holnap első utam lesz a DM 🤗

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. május 13.

Csatlakozom Makk Zsuzsóhoz, az első pár hétben semmi változást nem éreztem, meg örültem is neki, hogy “csak” 2500 Ft-ot dobtam ki feleslegesen érte, de a 3. hét körül kezdtem észrevenni, hogy egyre puhább és hidrataltabb lett a bőröm. Reggelente szoktam használni, a PC-s tonik és c-vitaminos szérum után. Vizes állagú, nagyon hamar beszivodik, pihe-puha marad utána a bor. Csodát tett a bőrömmel, nagyon megszerettem, állandó tagja lesz a rutinnak! Akinek anyagilag belefér, mindenképp tegyen egy próbát!

1 ÖSSZETEVŐ

Cetearyl Palmitate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen