Argold

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

The Ordinary Amino Acids + B5

The Ordinary Amino Acids + B5
2020. május 13.

Csatlakozom Makk Zsuzsóhoz, az első pár hétben semmi változást nem éreztem, meg örültem is neki, hogy “csak” 2500 Ft-ot dobtam ki feleslegesen érte, de a 3. hét körül kezdtem észrevenni, hogy egyre puhább és hidrataltabb lett a bőröm. Reggelente szoktam használni, a PC-s tonik és c-vitaminos szérum után. Vizes állagú, nagyon hamar beszivodik, pihe-puha marad utána a bor. Csodát tett a bőrömmel, nagyon megszerettem, állandó tagja lesz a rutinnak! Akinek anyagilag belefér, mindenképp tegyen egy próbát!

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő

Johnson's Cottontouch 2 az 1-ben Babafürdető és Tusfürdő
2020. május 7.

Impulzus vásárlás volt, mivel most ipari mennyiségű kézmosó fogy itthon, pumpás is, újszülött kortól ajánlják, gondoltam csak jót teszek vele. Brutális parfumos, az életbe nem kennék ilyet a gyerekemre, arról nem beszélve, hogy rettenetesen szárítja a kézmosás során a bőrt, kidobott pénz volt és csalódás.

Lush Yog Nog Tusfürdő

Lush Yog Nog Tusfürdő
2019. november 28.

Ez a tusi egy álom! Isteni enyhén fűszeres karamell illat, ahogy JBobi is írja, nagyon krémes, kevés kell belőle és szuper puha lesz tőle a bőr. Teljes odáig vagyok, megvettem hozza a teskondicionálót is, a kettő együtt = az egész lakás karamell illatban úszik! Ha szuper társaságra vágytól vásárlás közben, Mindenkinek ajánlom az Alleeban lévő Lush üzlet csapatát, imádnivalóak!❤️

1 ÖSSZETEVŐ

Cetearyl Palmitate eo EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen