Ari95

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Púderecset

Essence Púderecset
2017. február 10.

Puha, tömött. Jól lehet vele dolgozni, nem szív magabá minden anyagot, és könnyen le is adja. Mosást is bírja, nem hullott ki még egy szőre sem.

Update: Szétesett. A szőre még mindig nem hullik és könnyű vele dolgozni. Kár azért a minusz egy csillagért, de az alis ecseteim még minidg ól bírják, pedig annyiba kerültek mint ez egyedül és ugyanúgy mosom őket.

Isana Young Intenzív Éjszakai Krém

Isana Young Intenzív Éjszakai Krém
2017. február 10.

Egyáltalán nem vált be. Elvártam volna, hogy némiképp hidratáljon, de még két rétegben is húzodott a bőröm, igaz hogy puha volt, de éreztem, hogy telejsen kivan száradva. Ezen kívül a mitesszereken sem segített, sem a pattanásokon. Pozitívuma, hogy gyorsan beszívódik, vagy inkább elpárolog... 1 csillagnál többet nem ér.

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam

Syoss Renew 7 Complete Repair Balzsam
2016. augusztus 12.

Nagyon próbáltam szeretni, de egyszerűen lehetetlen!!! Nagyon vizes az állaga, 2 kilót kenek a hajamra, hogy érezzem hogy van is rajta valami. Fenn hagyom 5 percig és még így is csak 1 fokkal puhább a hajam mintha nem tettem volna rá semmit. Nem volt gondom a kimosással, ne zsírosít, kivéve ha kicsit is közel kerül a hajtőhöz, na utána mint egy zsírosbödön. Borzasztó