Arianna

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Weleda Rozmaring Hajolaj

Weleda Rozmaring Hajolaj
2017. január 10.

Szinte csak weleda termékeket használok, de ez nem lett a kedvencem. Nekem zsíros a hajam és a vége száraz a sok festés miatt. Ha ezt a terméket használom, akkor nagyon kell vigyáznom, hogy csak a hajvégekre tegyek, mert egyébként úgy néz ki tőle a hajam, minta meg sem mostam volna, nemhogy visszaadná a csillogását, hanem újra meg le kell mosni az egészet. Nálam hajvégápolóként funkciónál, arra jó. Azért vontam le két pontot, mert macerás felkenni.

Weleda Homoktövis Testápoló Tej

Weleda Homoktövis Testápoló Tej
2017. január 10.

Természetes testápolónak nagyon szuper, mert jók az összetevői. Én inkább nyáron szoktam használni, mert akkor kevésbé száraz a bőröm és ez pont tökéletes. Friss citromos illata van, ami 1-2 órán át megmarad, így aromaterápia hatása is van. Nekem télen már nem elég és az olaj változátát hasznalom helyette.

Weleda Körömvirág Szappan

Weleda Körömvirág Szappan
2017. január 10.

Természetes összetevők miatt vettem, de egy idő múlva száratani kezdte a bőrömet. Nincs is semmilyen különleges illata, más természetes szappanokat jobban szeretem. Tusfürdőről szappanra váltás első szappanjának nagyon jó. Nekem nem lett a kedvencem, így csak 3 pontot adok.