Arianne

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Magister Products Bamboo Controll Deo

Magister Products Bamboo Controll Deo
2021. április 27.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket, de nem lettünk barátok.

Az illata nagyon kellemes mikor felkenem, viszont pár óra múlva konkrétan büdösebb vagyok tőle, mintha egyáltalán nem használtam volna dezodort.
Mivel itthonról dolgozom, gondoltam adok neki esélyt és használom folyamatosan, habár már lassan fél éve alumíniummentes deózom alapból, szóval elvileg nem ez volt a gond.

Másfél hét után sem változott a helyzet, szóval ez nekem felejtős. Két csillag azért jár mégis, mert hátha másnak nem reagál ilyen rosszul a szervezete rá, illetve az alapillata tényleg nagyon jó és szépen, foltmentesen szárad.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2021. április 27.

Számomra ez a hámlasztó sokkal jobban bejön, mind a Cheer up.

Olvasgattam a skinsmart oldalán, hogy terhesség alatt miket ajánlott használni az arcra. Többek között ott találtam ezt a hámlasztót és úgy döntöttem lecserélem a Cheer up-ot a rutinomban.

Ugyanis nekem az urban legenddel ellentétben nem ragyogó és csodás arcbőröm lett a terhesség alatt, hanem gyulladt és egyenetlen.

Ha van egy kis seb, akkor azt csípi rendesen, egyébként szerintem kibírható. Körülbelül másfél hét után már élveztem áldásos hatását.
Nincsen újabb gyulladás, sokkal egyenletesebb és élettel telibb az arcom.

Nekem ez most egyelőre telitalálat. Remélem ilyen hatásos marad hosszabb távon is.

Magister Products Monoi De Tahiti Testvaj

Magister Products Monoi De Tahiti Testvaj
2021. április 3.

Kellemes, fincsi illata van.
A száraz lábszáram imádja, másodpercek alatt felszívódik ott. Használom még a kezemre, dekoltázsomra is.
Nincs zsíros utóérzete, könnyedebb, mint mondjuk egy makadámdió- vagy sheavaj.

Egyetlen hátránya számomra, hogy mivel a testem egész nagy felületén használom rendszeresen, ezért gyorsan fogy.
Örülnék egy nagyobb kiszerelésnek, de persze emiatt nem vonok le pontot. :)

1 ÖSSZETEVŐ