Arianne

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. május 23.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Elmex Mentolmentes Fogkrém

Elmex Mentolmentes Fogkrém
2019. november 3.

Huhhh én teljesen véletlenül vettem meg ezt a fajta fogkrémet, nem vettem észre, hogy mentolmentes.

Számomra fura, banános mellékíze volt. Az a fajta, amit nem feltétlen szeretnék érezni fogmosás közben.:D
Olyan érzésem volt, mintha nem lenne teljesen tiszta a fogazatom. Lehet ez a mentol hiányának tudható be, az agyam játéka csak.:)

Viszont ha már megvettük, felhasználtuk. Azóta is figyeljük a feliratot, véletlen se ilyet válasszunk.

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő

Nivea Take Me To Mexico Tusfürdő
2019. november 3.

Kicsit sajnálom, hogy így ősszel akadtam csak rá erre a tusfürdőre, mivel szerintem ez egy igazi tavaszi/nyári illat. :)

Tetszik, talán valamivel jobban is, mint a kubás verzió.
Annyi gondom van csak vele, hogy elég gyorsan elillan. Bár ez lehet a bőröm "hibája" is.

Bioderma Sébium Night Peel

Bioderma Sébium Night Peel
2019. október 22.

Először is leszögezném, a bőröm alapvetően is problémás.
Erre most még jön az is, hogy abbahagytam a fogamzásgátló tabletta szedését. A bőröm és a hajam iszonyatos módon zsírosodik, ezt nyilván
a még épp magára találó hormonrendszeremnek is köszönhetem. Emiatt az esti rutinom része ez a termék.
Ugyanennek a termékcsaládnak a micellás vizét és a arclemosó gélét használom. Reggel lemosás után pedig a sebium sensitive krém a társam.

Szerintem ennek köszönhetem, hogy eddig még nem szabadult el a pokol. Most a tabi utáni első igazi menstruációm lesz esedékes, pár pattit sajna nem úsztam meg.
Jövök majd még updatelni, eddig teljesen elégedett vagyok.

1 ÖSSZETEVŐ