Ariel001

Regisztráció dátuma: 2016. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. június 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Luxure Tender Purple Flower EDP

Luxure Tender Purple Flower EDP
2017. november 17.

Az eredetibe először beleszerettem, majd egy 5 ml-s fújóst rendeltem, de akkora szerelem nem lett hogy kemény pénzért megvegyem. Amikor a Luxure kiadta gondolkodás nélkül rendeltem meg ismerve a márka más utánzatait. Hát kár hogy több *-ot nem lehet adni....egyik kezemen a minta, másikon a Luxure verzió...teljes az egyezés, tartóssága is jó ( megkockáztatom hogy veri az eredetit)!!! 2000 Ft-ért ez a 100 ml ajándék, és az eredetire mint illat 4*-ot adtam mert nem olyan különlegesség számomra ha az árát is figyelembe veszem, de ezt 2000-ért örömmel fogom fújkálni ha megkívánom és száz csillagot adnék ha lehetne a minőségért és a tökéletes egyezésért! Bátran ajánlom mindenkinek akinek az eredeti borsos árban és olcsóbb alternatívát keres!

Lolita Lempicka Si Lolita

Lolita Lempicka Si Lolita
2017. október 26.

Mintát mertem csak rendelni, de már most bánom hogy nem vállaltam be rögtön egy nagyobb kiszerelést.... Az eleje tényleg borsos gyógynövény illat, de rajtam ez a fázis pár percig tart és már alakul is át egy szép, balzsamos enyhén fűszeres finomsággá! Tetszik hogy elegáns, de nem tucat és nem katalógusillat hatású. Nálam minden évszakban helyt fog állni, a következő beszerésem ő lesz, az ára sem túl vészes!

Tonymoly Magic Food Banana Sleeping Pack

Tonymoly Magic Food Banana Sleeping Pack
2017. október 26.

Kombinált bőrömre kerestem vmi tápláló hidratáló krémet éjszakára és nagyon tetszik! Isteni finom illata van, esténként néha soknak érzem ugyan, de mégsem nehezíti, zsírosítja a bőrömet, nem lesz több pattim, reggel pedig kisimult bőrrel ébredek. Pár mintát rendeltem belőle, ha elfogynak jöhet az utánpótlás, bár még a Mizon sleeping packja úton van felém, meglátom melyik lesz a befutó!