ariiratku

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. március 27.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Weleda Vadrózsa Ápoló Olaj

Weleda Vadrózsa Ápoló Olaj
2019. november 13.

Nagyon szeretem az illatát. Eredeti áron 4300 Ft lenne, de féláron vettem hamarosan lejáró szavatossága miatt. Teljes áron kicsit soknak tartom. Leírásában úgy írják az alkalmazását, hogy mosakodás után nedves bőrön oszlassuk el. Így is nagyon jó, de igazából bárhogy használható. Mikor nagyon száraz volt a bőröm meg a kezem hamar rendbe tette. Az összetétele csak tiszta, természetes alapanyagokból készült.

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj

L'Oreal Nutri Gold Rendkívüli Arcolaj
2019. november 13.

Kedvezményesen vettem a Glamour-napokon. Nagyon bevált. Általában éjszaka használom, arctisztítási rutin utolsó lépéseként. Nyakra is szoktam kenni. T-vonalban zsírosabb a bőröm, de nem zsírosítja az olaj. Van, hogy reggel sminkelés előtt is használom. Mivel az olajoknak van fényvédő hatásuk is, ezért ebben az időszakban nem is használok több fényvédőt az arcomra, max. még amennyit az alapozó tartalmaz. Azt vettem észre, hogy a pattanások ellen is hatásos (az összetételnek köszönhetően még jó, hogy jó). Mindenképpen újravevős. Ha legközelebb lesz megint akcióban betárazok.

Schwarzkopf Schauma Repair Shampoo

Schwarzkopf Schauma Repair Shampoo
2019. augusztus 20.

Összetevő ügyileg szinte egy az egyben a Syoss Pure termékcsaládja. Azt használtam ezelőtt. Még illatra is ugyanolyan. Megelőlegezem az 5*-ot.

1 ÖSSZETEVŐ