arime

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló

Organic Shop Banán Shake Regeneráló Testápoló
2022. január 17.

Nagyon vártam, hogy végre kipróbálhassam, de sajnos nem igazán vált be. Az illata banános-vaníliás, de van benne valami mellék szag, ami engem kicsit zavar. Eleinte tetszett, de azért elég tömény illata van és sajnos ilyen mennyiségben hamar besokallok tőle. Nekem egyáltalán nem szívódott be hamar, és sok idő múlva is még maradt egy réteg a bőrömön, amit én nagyon utálok, emiatt sincs kedvem mindig használni, de igyekszem elfogyasztani ezt az óriás kiszerelést. Hidratáló hatása átlagos, nem tud többet, mint bármelyik eddigi testápolóm. Jobb lenne, ha pumpás üvegben árulnák, ez a vödrös verzió nem igazán praktikus se nem higiénikus. Nem fogom újravenni, és más testápolót sem a márkától, pedig terveztem kipróbálni, de ezek után elment a kedvem. 😔

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. január 17.

Update: Valamiért késztetést éreztem, hogy miután nem vált be, megvegyem a nagy kiszerelést 😄 és jó ötlet volt, mert végül csak megtetszett. Lehet hogy az állagán is változtattak valamit azóta, mert mintha nem lenne már olyan sűrű. Csak az esti rutinban használom, csodát nem tesz az arcommal, de jó hidratáló, a bőröm is beszívja viszonylag hamar, először úgy tűnik, mintha csak ülne rajta, de aztán mégis hamar beszívódik. Még kipróbálok más hidratálót is, de lehet visszatérek majd hozzá.

Nekem sajnos nem vált be, túl sűrű az állaga, nehezen tudtam eldolgozni és nem is szívódott be könnyen, pedig nagyon szerettem volna, ha beválik, talán csak túl sokat vártam tőle. Egyébként az illatmentessége jó dolog, az összetevői jók, sok mindenkinek beválhat, az én arcommal nem kompatibilis sajnos, ezért elajándékoztam.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2022. január 17.

Szem alatti karikákra vettem, sajnos nem használt semmit erre a problémára. Persze tudom, ami 90%-ban használ az az elegendő folyadék fogyasztása, a pihentető alvás és a kevesebb stressz. Nem szokott puffadt lenni a szemem így arra nem tudom hatásos-e. Viszont! Az amúgyis hosszú szempilláim láthatóan sokat nőttek tőle, nagyot néztem hogy még hova képes nőni 😄 Hiába írják valahol, hogy nincs bizonyítva a koffein hajnövesztő hatása, számomra többször is bizonyított már, szóval erre a célra nagyon ajánlom, és ezért is kapja meg tőlem a 4 csillagot. Reggelente használtam, nagyon kevés kell belőle a szemkörnyékre, így rengeteg ideig elég, nagyon megéri megvenni ennyiért. Mivel előtte már olvastam hogy száríthat, így alapból kentem felé szemkörnyékápolót, úgyhogy a szárító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Sok maradt még benne, kipróbálom a hajamra is.

4 ÖSSZETEVŐ