arime

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2021. január 8.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék

Aromax Egzotikus Illóolaj Keverék
2023. november 23.
(!)

Én is tesztelésre kaptam a terméket. Számomra ez az illat inkább a karácsonyi hangulat illata, mint trópusi, erősen érzem benne a grapefruitot is, amit nagyon szeretek. Kellemes citrusos kombináció, nagyon tartós, pár cseppet tettem csak a párologtatóba, de az egész lakást beillatosította. Rengeteg ideig elég lesz, megéri az árát. Mindenkinek ajánlom, aki szereti a kellemesen citrusos illatokat.

Elyn's Lab Pigment C-Control 10% Sap C-Vitamin-Származék Szérum Peptidekkel

Elyn's Lab Pigment C-Control 10% Sap C-Vitamin-Származék Szérum Peptidekkel
2023. május 15.

Nagyon szerettem használni, mert kellemes a textúrája. Teljesen szagtalan, enyhén sárgás szérum. Bár először ragacsosnak tűnhet, de pillanatok alatt beszívta a bőröm. Pozitívum, hogy nem kell hűtőben tartani. 3 hónap alatt sajnos lehetetlenség elhasználni, én folytattam utána is, nem vettem észre sem állagra sem szagra változást, a végefelé enyhén sötétebb színe lett. Használata után puhább és simább lett a bőröm, de a mini pigmentfoltjaimmal sajnos nem kezdett semmit. Enyhén húzódott utána a bőröm, de nem zavaró és hamar elmúlik. Az üvege és a pipettája is nagyon tetszik, meg is tartom. Lehet, hogy még újraveszem majd.

Lactacyd Pharma Nyugtató Hatású Intim Mosakodó

Lactacyd Pharma Nyugtató Hatású Intim Mosakodó
2023. május 10.

Nem szoktak lenni intim problémáim, csak a napi tisztálkodáshoz vettem, ahhoz nekem tökéletesen bevált. Nincs agyonillatosítva, nincs kellemetlen szaga, jó az állaga és nagyon pici elég belőle. Már nagyon sok ideje használom, de még fogom is, ahogy elnézem, mert elég lassan fogy, így szerintem nagyon megéri az - egyébként nem is olyan magas - árát. Jó a flakonja is, tökéletesen adagolható belőle a cucc, nem ömlik ki az összes a kezembe. Kellemes érzés a használata, nem irritál egy kicsit sem, és utána tisztának érzem magam. Lehet, hogy újraveszem, lehet kipróbálok még másik változatát is. Mindenképpen ajánlom!

8 ÖSSZETEVŐ

Candy Heart Kockázat: