arizona07

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

IT Cosmetics CC+ Cream Illumination with SPF50+

IT Cosmetics CC+ Cream Illumination with SPF50+
2022. június 5.

Omg! Nem gondoltam hogy ez ennyire jó. Bevallom a mattosat akartam mindig is, de douglasban féláron volt ez és hát azért öregszik az ember, előfordul h a zsíros bőröm egyúttal száraz (vízhiányos) is. Zseni! Fixálni kell az én féle bőrömöm, mármint a kritikus (T-zónában) de amúgy meg olyan pihe-puha a bőröm miután este letisztítom magamról, hogy wow! Nem sok a csillogás, sőt inkább különleges, csinos. Csak nagyon közelről látni a csillám szemeket. Az illata lehetne egy fokkal tisztább (tisztábban citrusos), így felkenve átvált egy ilyen fura szag félébe, de amúgy nem erős, üsse kő ennyi hibája legyen. Krémes, viszonlag sűrű állagú, közepes fedést tud. Semmilyen irritációt nem tapasztaltam, pedig ment 1-2x szemre is. Csodaszer akkor lenne, ha a zsíros részeken nem kenődne, de olyat még nem találtak fel, szóval abszolút 5*!

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette

Urban Decay Naked2 Basics Eyeshadow Palette
2022. május 19.

Hát itt nagyon nagy az ámuldozás tőle, de nekem csalódás. Főleg az árához képest. Nagy reményekkel vásároltam meg, szeretem az ilyen hideg tónusú palettákat, bár necces volt, hogy a fehér bőrömhöz elég világosak-e a világos színek. Nem. Pigmentáltságban sem hozza ez a 2 szín szerintem, a sötét árnyalatokkal ilyen szempontból nincs baj, nagyon finom szerkezetű, de porzik. És eléggé. Ennyire nem vártam tőle, őszintén az olcsóbb palettáim porzanak ennyire, vagy még ennyire se. Tartósság téren, szintén csak a sötétebb tónusokat tudom dicsérni, világosak kevésbé bírják nagy elkeseredésemre. A másik, hogy bár tudom hogy környezetbarát nem használni csomagolóanyagot, de annyira alul volt csomagolva a paletta, hogy először azt hittem hogy használt, vagy visszaárus terméket kaptam. Kívülről nem is zavarna, de szerintem a tükör meg a színek közé elférne egy elválasztó valamilyen környezetbarát anyagból. Amúgy maga a dobozka kompakt, tartós, jól záródó, minőségi, ezt el kell ismerni. De nem lettem Naked fan.

Balea Lábápoló Spray 2In1

Balea Lábápoló Spray 2In1
2022. április 23.

A legtöbb lábspray-el ellentétben teszi a dolgát, hatásos és mindezt kedvező áron.