arizona07

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Huile Extraordinaire Coco Hajpakolás
2019. október 15.

Most vettem Glamour-napok alkalmából és első használat után azt mondhatom hogy szuper!!:))
A legutóbbi hajszínezés óta vállalhatatlan volt a hajam állapota hajmosás után, de ettől a kis kencétől pihi-puhi, könnyen fésülhető és szuper fényes lett. :)
Csalóka, jól el kell dolgozni a krémet és így nem kell belőle sok.
Nem vagyok kókusz illat fan, de ennek teljesen kellemes az illata. :)

Trend It Up Soft Matte Szemceruza

Trend It Up Soft Matte Szemceruza
2019. május 5.

Én is akciósan vettem, pár száz forintért. A 030-as halványlila árnyalat van meg, és bár nem fűztem hozzá sok reményt, elég sokszor használom! Szerintem bitang tartós, főleg ahhoz képest, hogy mennyibe kerül és kellően pigmentált. Főleg vízvonalba szoktam használni fehér szemceruza helyett, mivel ez kellően világosít, de nem olyan természetellenesen mintha virító fehéret használnék. Mivel valóban kemény, így a kézfejemen szoktam a tetejét kicsit lekenni, hogy a vízvonalban kapott nedvesség eltűnjön róla, és jobban fogjon. Btw. a kézfejemről alig tudom eltűntetni ilyenkor, szóval tényleg tartós. Egyetlen negatívuma a kis applikátor, nem igazán lehet vele szépen eldolgozni, és a kupakja is lejár állandóan.

Lancôme Le Crayon Khôl Szemceruza

Lancôme Le Crayon Khôl Szemceruza
2019. május 5.

Puha állaga miatt könnyen lehet vele dolgozni, emiatt féltem, hogy hamar lekopik. Bár 40 fokos melegben még nem teszteltem, de rólam amúgyis könnyen leolvad minden, ám ez egész nap a helyén maradt! 8 óra után láttam egy kis halovány foltot a szemöldököm alatt, de úgy gondolom ennyi belefér. (Valszeg más észre se vette volna.) Avonos szemceruzákat használtam eddig, mert ár-érték arányban kitűnőek, de arra mindig kellett tennem egy réteg szemhéjpúdért hogy fixálni tudjam. Erre nem kellett és anélkül is helytáll a rohanós napokon!:) 01 Noir színben van meg, gyönyörű éjfekete vonalat lehet vele varázsolni.