arizona07

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

2040 pont

Regisztráció dátuma: 2014. december 28.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Sun Ozon Medium Naptej FF50

Sun Ozon Medium Naptej FF50
2021. szeptember 1.

4 csillagot adok az összetevői miatt, illetve hogy tényleg nagyon biztonságos a használata. Érzékeny bőrűeknek, akinek fontos hogy parfüm, octocrylene mentes legyen a naptej tényleg bőrbarát összetevőkkel annak ez nagyon jó választás. Kiemelendő az is hogy amennyire lehet környezetbarát, így nagyon baráti mindez kb. 2000Ft-ért. Mindent összevetve tényleg ritka az ilyen termék, pedig folyamatosan bogarászom őket. De természetesen semmi sem fenékig tejfel, így cserébe elég zsíros textúrájú a krém, és nehezebben szívódik be. Bár nekem fehér bőröm van, még ígyis néha észrevehető fehér nyomot hagy rajtam. Persze ez szerintem kevésbé zavaró, mintsem hogy ragadsz egy picit tőle. Nem vészes, de azért nem is ideális, szárazabb bőrűeknek szerintem kellemesebb lehet. Arcra egyszer próbáltam (bár arra mindig van külön naptejem), amolyan diszkógömb effektushoz hasonlítanám, sminkeltem is rá de pillanatok alatt visszafényesedett. Másik oldalról közelítve, nyáron sajnos a meleg miatt fixálva is bele tud mosódni a szemembe (nyilván a zsíros hatása miatt), így arcra tényleg nem ajánlanám mivel tudja csípni a szemet. Nekem nem igazán sikerült mellette barnulnom, nyilván ez bizonyítja hogy védelemként viszont nagyon jól funkciónál. :)

Schwarzkopf Blond Me Cool-Ice Spray Balzsam

Schwarzkopf Blond Me Cool-Ice Spray Balzsam
2021. május 29.

Szerintem az árához képest rendben van. Kiegészítésképp használom kimosós hamvasítás mellé, vagy ahelyett. Nekem nagyon tetszik az illata (talán kólához tudnám hasonlítani:D), és az hogy csak ráfújom a hajamra amikor akarom és nincs kvázi mellékhatása. Instant megoldás, de számomra segít balanszírozni 2 hamvasító pakolás között. Nem beszélve arról hogy UV szűrő van benne, így nap hatására is később kezd sárgulni a hajam. Nagyon csillámos izgi a lötyi, jól fel kell rázni használat előtt, hogy az ezüst csillámok elvegyüljenek. Egyetlen negatívuma a porlasztónak van, nem igazán lehet belőle finoman fújni. Ha ráfújom a hajamra, egy lilásabb nyomot hagy rajta és azt kell szépen elfésülni, eddig nem vettem észre hogy foltos maradt volna tőle. Nyilván bármilyen szőkéből nem csinál hideg tónusú hajat, ebből kifolyólag túltolni is nehéz, viszont harmónikus, szép, semleges színt ad neki, pláne ha eleve hamvasabb árnyalatú a hajad.

Blondme Színfokozó Kötéserősítő Pakolás Hidegszőke Hajra

Blondme Színfokozó Kötéserősítő Pakolás Hidegszőke Hajra
2021. május 22.

Lila hamvasító pakolás, és nem a hagyományos drogériás szinten. Kevés kell belőle, ha kicsit több sikerül vagy hosszabb ideig van fent picit zöldes árnyalatúvá tudja tenni a szőke hajat, de kétségtelenül hatásos. Nem szárít (ami szerintem a legnagyobb előnye) bár én tuti ami tuti teszek még rá keratinos pakolást utána. Amit tudni kell, hogy ilyen kádban ülős, "csak felkened és nembaj ha a válladon pihen" stílusra nem feltétlenül jó, ahogy a dobozra is rá van írva irritációt okozhat. Ilyen égető érzést tapasztaltam a hátamon, illetve ahova lelógott a hajam, így javaslom feltűzni amíg fent van, és külön leöblíteni. Valamit valamiért:) Én nem vettem észre hogy világosítana (bár titkon reméltem), viszont sokáig elég lesz, az tuti.