armillla

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2017. április 11.
Bőrtípus: -

Megnézem

Neutrogena Norwegian Formula Deep Moisture Comfort Balm

Neutrogena Norwegian Formula Deep Moisture Comfort Balm
2020. október 17.

Még nyáron vettem, amikor nyaralni voltunk. Nagyon lepirult a bőröm, testápolót viszont nem hoztam magammal, ezért bementem az egyik drogériába, hogy gyorsan keressek vmit. Megláttam a polcon ezt a tégelyes neutrogenát, tetszett a kiszerelése, gondoltam, ez jó lesz, elfér a táskámban, arcra és testre is jó, ráadásul még akciós is volt. Kipróbáltam és nagyon jó választás volt ez a szuper kis krém, nagyon finom az illata, könnyen beszívódik, még a nyári melegben sem hagyott zsíros érzetet, csak finom puha hidratált bőrt. Azóta is ezt használom minden nap, nemrég vettem meg a nagyobb pumpás változatát is. Nagyon szeretem, ez lett a kedvenc testápolóm!

Dove Krém Deo

Dove Krém Deo
2020. június 8.

Nagyon finom krémes, szuper illata van! Kifejezetten érzékeny bőrre is kiváló. Hatékonysága vetekszik a max. protection társáéval, egész napos tisztaság illatot és érzést ad!

Bruno Banani Pure Woman EDT

Bruno Banani Pure Woman EDT
2020. május 17.

Ez számomra a fiatal anyuka illat, illetve a kisbabás évek illata. Szülés előtt bementem a rossmanba és kifejezetten olyan illatot kerestem, ami nem olyan erőteljes és finomnak fogom érezni szülés után is, továbbá a babát sem zavarja. Erre, illetve az illatdezodor változatára esett a választásom. Miután megszületett a kisfiam, évekig ezt használtam, mindennapi parfümként. Finom, kellemes, tiszta és ápolt érzést ad, olyan anyuka illat. Ugyanakkor az édeskés lecsengése miatt szexi is egyben. Az édes illatjegyei miatt télen, hidegben jobban érvényesül. Az én bőrömmel szépen harmonizál, de valóban többször kell fújni, hogy kitartson egész nap. Szeretem, mert szép emlékek kötődnek hozzá, mindig lapul egy üveggel a szekrényemben.