artemiszkde

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. november 15.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál

Clinique Lash Power Mascara Tartós Szempillaspirál
2024. április 25.

Nem szerettem meg. Nem kenődik, szépen szétválaszt, de ennyi a pozitívuma. Felkenéskor még úgy-ahogy emeli a pilláimat, de a nap végére mintha elnehezülnének tőle, lekonyulnak. Nem szeretem, hogy csak darabokban távolítható el. Nagy nehezen tudom csak lemosni a szem környékén mindenhol ott lévő darabokat, pedig többféle módon (csak meleg víz, micellás víz, kétlépcsős arclemosás) próbáltam. Nem újravevős, mert ár-érték arányban nem éri meg a kicsi kiszerelés.

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara

Benefit BADgal Bang! Volumizing Mascara
2024. március 13.

Még hogy 36 órát bír... Egy napot sem, sajnos. A kisebb kiszerelést vettem meg akciósan, ami így is elég drága. Tényleg az a spirál, ami álom szempillákat csinál (mondjuk nekem alapból hosszú), gyönyörűen szétválaszt, dúsít, nem nehezedik el a nap végére és úgy egyébként minden klappol, ha nem kötne ki a szemem alatt a nap végére. Tartósságban olcsóbb spirálok simán verik. Ugyanitt mini kiszerelés eladó.

Jimjams Fekete Szappan

Jimjams Fekete Szappan
2022. december 5.

Double cleansing részeként a Purito From Green olajos lemosójával használom, és így 2 pumpálásnyi is elég. Amikor önmagában használtam is jól működött, akkor több kellett belőle. Szeretem, hogy nem az a nagyon habzós fajta és így nem is szárítja a bőröm, viszont alaposan tisztít. Engem nem zavar az illata és a benne lévő illóolaj sem irritál.