Arvael

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Dove Derma SPA Goodness³ Gyorsan Felszívódó Testápoló Száraz Bőrre

Dove Derma SPA Goodness³ Gyorsan Felszívódó Testápoló Száraz Bőrre
2020. július 9.

Meglepődtem, de talán 6-700 Ft-ért kiárusították a DM-ben, és gondoltam, ennyi pénzért nem kár érte egy próbát tenni. Visszagondolva már sajnálom, hogy nem hoztam el mind a kettőt, ill. a kék kupakos verzióját. Nagyon kellemes, nekem rendkívül hamar és könnyen beszívódik (mondjuk én közvetlenül zuhanyzás után használtam). Az illata nekem kellemes, órákkal a felkenés után is szagizom a bőrömet, annyira tetszik 😊 Közelről nézve kis csillámok vannak benne, de a bőrömön nem kifejezetten tapasztaltam csillogást. Könnyen kenhető, nem túl sűrű, de a textúráján érezni, hogy jól hidratáló, mégsem az a kellemetlenül ragacsos testvaj-feelingű. Iszonyat puha lett a bőröm tőle, és gyanítom, hogy ő volt a "tettes" a szárazabb részek (térd, könyök, boka) puhításáért - nyilván mert mást ezen kívül nem használtam. Nyilván az én szemszögemből elhanyagolható szempont a csomagolás (mert engem ugyan csak csomagolás alapján biz' a legjobb kenceficék sem vesznek meg!), de ennek tetszett az egyszerű, letisztult, matt tubusa és az aranyszínű kupak. Sajnálom, hogy másnak csalódást okozott ez a kis krém, nekem tökéletesen bevált, és ha látnék még belőle, biztosan újravenném.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2020. január 26.

Sajnos nem tartozom azon szerencsések közé, akiknek gyönyörű, problémamentes arcbőre van. Megviselt a serdülőidőszak, de azóta nem gyulladt, nagy pattanások, ragyák vannak rajtam, hanem tág mitesszerek. Hamar kifényesedik, gyorsan zsírosodik arcmosás után is. Kézenfekvő volt, hogy kipróbáljak valami high-end (értsd: nem drogériás) arckrémet. Az első találkozásom a Vichyvel a Normaderm volt. Nem hagyott mély nyomot bennem, de nem adtam fel a reményt, hogy megtaláljam az ideális arcápolót.
A Trnd keretein belül kaptam tesztelésre, és első körben (majd' kétheti használat után) azt mondom, hogy meg vagyok elégedve vele. Már a megjelenése is szép, az üveg tömörsége elegáns és high-end megjelenést biztosít neki. A pumpa megfelelő adagolású, nekem két pumpálásnyi egy alkalomra elég. Az illata mesés, valaki írta, hogy a vietnámi balzsamra emlékezteti, és nekem is ez ugrott be elsőként. Tetszik az állaga, nagyon könnyen és egyenletesen szét lehet oszlatni az arcbőrön, nekem hipp-hopp be is szívja. Meglepődtem, amikor egy éjszaka alatt eltüntetett egy kipirosodott pattanást. Egyelőre a pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de sok reményt fűzök hozzá. Elsőre meggyőzött ez a krém, és ajánlom azoknak, akiknek zsíros, mitesszeres arcbőrrel küszködnek.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2020. január 26.

Szerintem a kombinált, pattanásos, tág pórusos bőrre a létező legjobb arckrém. Eredetileg magamnak vettem, de mivel páromnak néha fellángoló pattanásos arcbőre van, úgy gondoltam, hogy Nála jobb helyen lesz. Arcgéllel és arcradírral együtt vettem, így is kicsivel több mint 10 ezer forintot fizettem, de a hatását tekintve megérte. Nem szárít, igaz, én nem használtam nagy mennyiséget belőle. Nagyon hamar beszívódik, és teszi a hatását, utána babapopsi puhaságú az arcbőröm :) A tubusos kiszerelés praktikus, és nekem tetszetős is, egyszerű, letisztult csomagolása van. Egyetlen nagy problémám vele, hogy - bár igyekeztünk beosztani - elég hamar elfogy, így annyira nem mondanám takarékosnak, de a hatását tekintve nekünk újravevős lesz!

1 ÖSSZETEVŐ

A tarajos celózia virág kivonata. A tarajos celózia kistermetű, igen népszerű dísznövény, mely (köszönhetően annak, hogy igénytelen) gyakori a kertekben. Gyógynövényként széles körben használják, egyes tanulmányok szerint antibakteriális és -virális hatása mellett antidepresszánsként is hatásos,a benne található nagy mennyiségű flavonoidoknak és antioxidánsként is ismert polifenoloknak... tovább >>