Arvael

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

Sajnos nem tartozom azon szerencsések közé, akiknek gyönyörű, problémamentes arcbőre van. Megviselt a serdülőidőszak, de azóta nem gyulladt, nagy pattanások, ragyák vannak rajtam, hanem tág mitesszerek. Hamar kifényesedik, gyorsan zsírosodik arcmosás után is. Kézenfekvő volt, hogy kipróbáljak valami high-end (értsd: nem drogériás) arckrémet. Az első találkozásom a Vichyvel a Normaderm volt. Nem hagyott mély nyomot bennem, de nem adtam fel a reményt, hogy megtaláljam az ideális arcápolót.
A Trnd keretein belül kaptam tesztelésre, és első körben (majd' kétheti használat után) azt mondom, hogy meg vagyok elégedve vele. Már a megjelenése is szép, az üveg tömörsége elegáns és high-end megjelenést biztosít neki. A pumpa megfelelő adagolású, nekem két pumpálásnyi egy alkalomra elég. Az illata mesés, valaki írta, hogy a vietnámi balzsamra emlékezteti, és nekem is ez ugrott be elsőként. Tetszik az állaga, nagyon könnyen és egyenletesen szét lehet oszlatni az arcbőrön, nekem hipp-hopp be is szívja. Meglepődtem, amikor egy éjszaka alatt eltüntetett egy kipirosodott pattanást. Egyelőre a pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de sok reményt fűzök hozzá. Elsőre meggyőzött ez a krém, és ajánlom azoknak, akiknek zsíros, mitesszeres arcbőrrel küszködnek.

Boucheron Place Vendôme EDP

Boucheron Place Vendôme EDP
2017. augusztus 23.

Az első jele annak, hogy öregszem, hogy változik a parfümökről alkotott véleményem is...
mariann33-nak köszönhetően jutott el hozzám a parfüm (ezúton is köszi még egyszer érte!). Sajnálom, hogy korábban nem volt hozzá szerencsém, mert első fújásra megtaláltuk a közös hangot. És mellette szóljon még anyukám véleménye is, akinek persze rögtön az egyik kedvenc régi parfümjére emlékeztette.
Nem tudom, miért, de nekem egyből beugrottak a kép, amint finom ruhában egy elegáns szalonban (és persze a '30-as években) üldögélek, kezemben egy cigarettával, finoman rúzsozott szájjal, és csodás illatú parfümfelhővel körülöttem. Azt hiszem, ennek az illatnak kell a megfelelő alkalom, nem lehet csak úgy ész nélkül használni, úgyhogy részemről ez lesz az "ünnepi" illat - persze főleg ősszel és télen :)

Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses

Naomi Campbell Cat Deluxe With Kisses
2017. augusztus 22.

Szobatársamnak volt ilyen parfümje még régebbről, és egyszer fújtam magamra. Abban a pillanatban szerelem született köztünk, egyszerűen imádtam! Mások is megdicsérték, hogy milyen finom illatom van. Azóta égen-földön kutattam, még a testvéreit is megvettem - amik persze mégsem jöttek be, így végül fájó szívvel nyugtáztam magamban, hogy erről a plátói szerelemről le kell mondanom.
Aztán történt, hogy a vaterán egy hölgy feltöltötte a 30 ml-es (!) kiszerelést eladásra, amiből alig hiányzott pár ml. Természetesen azonnal lecsaptam rá 😊 Tegnap érkezett meg a kis Drága, mintha nem is parfüm, hanem arany lett volna a dobozkában.
Azóta azon gondolkozom, hogy vajon a férfiakkal is így működik-e ez a plátói szerelem és rendelős dolog?!

1 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!