Arvael

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 27.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2020. január 26.

Sajnos nem tartozom azon szerencsések közé, akiknek gyönyörű, problémamentes arcbőre van. Megviselt a serdülőidőszak, de azóta nem gyulladt, nagy pattanások, ragyák vannak rajtam, hanem tág mitesszerek. Hamar kifényesedik, gyorsan zsírosodik arcmosás után is. Kézenfekvő volt, hogy kipróbáljak valami high-end (értsd: nem drogériás) arckrémet. Az első találkozásom a Vichyvel a Normaderm volt. Nem hagyott mély nyomot bennem, de nem adtam fel a reményt, hogy megtaláljam az ideális arcápolót.
A Trnd keretein belül kaptam tesztelésre, és első körben (majd' kétheti használat után) azt mondom, hogy meg vagyok elégedve vele. Már a megjelenése is szép, az üveg tömörsége elegáns és high-end megjelenést biztosít neki. A pumpa megfelelő adagolású, nekem két pumpálásnyi egy alkalomra elég. Az illata mesés, valaki írta, hogy a vietnámi balzsamra emlékezteti, és nekem is ez ugrott be elsőként. Tetszik az állaga, nagyon könnyen és egyenletesen szét lehet oszlatni az arcbőrön, nekem hipp-hopp be is szívja. Meglepődtem, amikor egy éjszaka alatt eltüntetett egy kipirosodott pattanást. Egyelőre a pórusösszehúzó hatásáról még nem tudok nyilatkozni, de sok reményt fűzök hozzá. Elsőre meggyőzött ez a krém, és ajánlom azoknak, akiknek zsíros, mitesszeres arcbőrrel küszködnek.

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém

Bioderma Sébium Pore Refiner Pórusösszehúzó Krém
2020. január 26.

Szerintem a kombinált, pattanásos, tág pórusos bőrre a létező legjobb arckrém. Eredetileg magamnak vettem, de mivel páromnak néha fellángoló pattanásos arcbőre van, úgy gondoltam, hogy Nála jobb helyen lesz. Arcgéllel és arcradírral együtt vettem, így is kicsivel több mint 10 ezer forintot fizettem, de a hatását tekintve megérte. Nem szárít, igaz, én nem használtam nagy mennyiséget belőle. Nagyon hamar beszívódik, és teszi a hatását, utána babapopsi puhaságú az arcbőröm :) A tubusos kiszerelés praktikus, és nekem tetszetős is, egyszerű, letisztult csomagolása van. Egyetlen nagy problémám vele, hogy - bár igyekeztünk beosztani - elég hamar elfogy, így annyira nem mondanám takarékosnak, de a hatását tekintve nekünk újravevős lesz!

Boucheron Place Vendôme EDP

Boucheron Place Vendôme EDP
2017. augusztus 23.

Az első jele annak, hogy öregszem, hogy változik a parfümökről alkotott véleményem is...
mariann33-nak köszönhetően jutott el hozzám a parfüm (ezúton is köszi még egyszer érte!). Sajnálom, hogy korábban nem volt hozzá szerencsém, mert első fújásra megtaláltuk a közös hangot. És mellette szóljon még anyukám véleménye is, akinek persze rögtön az egyik kedvenc régi parfümjére emlékeztette.
Nem tudom, miért, de nekem egyből beugrottak a kép, amint finom ruhában egy elegáns szalonban (és persze a '30-as években) üldögélek, kezemben egy cigarettával, finoman rúzsozott szájjal, és csodás illatú parfümfelhővel körülöttem. Azt hiszem, ennek az illatnak kell a megfelelő alkalom, nem lehet csak úgy ész nélkül használni, úgyhogy részemről ez lesz az "ünnepi" illat - persze főleg ősszel és télen :)

1 ÖSSZETEVŐ

A tarajos celózia virág kivonata. A tarajos celózia kistermetű, igen népszerű dísznövény, mely (köszönhetően annak, hogy igénytelen) gyakori a kertekben. Gyógynövényként széles körben használják, egyes tanulmányok szerint antibakteriális és -virális hatása mellett antidepresszánsként is hatásos,a benne található nagy mennyiségű flavonoidoknak és antioxidánsként is ismert polifenoloknak... tovább >>