arwena

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Hourglass Ambient Lighting Blush

Hourglass Ambient Lighting Blush
2016. március 28.

A pirosító. Mióta megvettem, nem használok mást. Az én nagyon fehér bőrömre a Mood Exposure passzol, ami egy nagyon szép, természetes szín. Tartós, könnyű vele dolgozni, gyönyörű visszafogott a finish. Nekem plusz, hogy highlighting blush, így azóta highlighterre sincs szükségem.

Hourglass Ambient Lighting Powder

Hourglass Ambient Lighting Powder
2016. március 28.

Nekem a Dim Light és Diffused Light van meg. Az extrém világos és érzékeny bőrömön az előbbit kontúr, az utóbbit fixáló púderként használom (a saját hourglass ecsetjükkel). Nagyon elégedett vagyok, a kontúr nagyon természetes, alig látható árnyalat, a púder láthatatlan, finom ragyogást ad a bőrnek, és segít valamennyit a pirosságon. Könnyű őket használni, nem porzanak, nem szárítanak. A tartósságát nehéz becsülni, úgyhogy arról inkább nem nyilatkozom.

Clinique Redness Solutions Nyugtató Arclemosó

Clinique Redness Solutions Nyugtató Arclemosó
2016. március 12.

Második lemosóként használom este, én nagyon szeretem. Krémes, kellemes érzés használni, irritációt nem okoz. Én egy lemosótól ezt várom amit ő tud: tisztít, hidratál, kellemes használni.
A sminket maradéktalanul nem viszi le, de arra nekem ott a sensibio, úgyhogy ez nem elvárás.
A csomagolását nem szeretem, a vége felé már nehéz kiimádkozni belőle a krémet (és nem is látom mennyi van benne).

5 ÖSSZETEVŐ

Lysine Lauroyl Methionate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen