Asarys

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum

Eucerin Hyaluron-Filler Éjszakai Bőrmegújító Peeling és Szérum
2019. április 9.

Tesztelésre kaptam én is, és tökéletesen meg vagyok fele elégedve! A Teljesen eltüntette a száraz foltokat az arcomról, szép egységes bőrképem lett. Este felkenem sminklemosás után és reggelre babapopsi bőrrel ébredek =) Mese rá sminkelni! El tudtam hagyni az alapozót! Nagyon nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a gyöngyszemre. Igaz az ára eléggé húzós (az egyetlen gyenge pont), de meglátom meddig tudom használni, meddig bírja ki, mert tervezem újravenni. Csak ajánlani tudom! Mióta használom sokkal sugárzóbb lett az arcbőröm, egységesebb és az apró szarkalábaimat is szépen simítja. Nekem ennél több nem is kell. =)

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém

Nivea Q10 Plus C Energetizáló Ránctalanító Éjszakai Arckrém
2017. december 5.

Én is a KM dobozkája által jutottam hozzá, és nagyon megszerettem. Ebben a hideg időben nagyon kellett egy éjszakai krém, és már ideje van sajnos a Q10nek is.... tehát két legyet ütöttem egy csapásra ezzel a krémmel. Mióta átvettem minden este használom és sokkal jobb lett a bőröm, nem szárad ki, reggelre pihe-puha, abszolút nem irritálja az én hiperérzékeny bőrömet sem, tehát naggyon naggyon meg vagyok vele elégedve :)

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta

Sleek Vintage Romance I-Divine Paletta
2017. március 29.

Az egyik kedvenc Sleek palettám a sok közül. Nagyon szép csajos színek vannak benne. Főleg ősszel-télen-és tavasz elején használom ezt a palettát. Árkatergóriájában a legjobb szerintem. Nagyon jól pigmentáltak a színek, enyhén porzik 1-2 de annyira nem zavaróan. Tehát nekem nagy szerelem lett :)