asbothb

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező

Lush Caca Marron Henna Bio Hajszínező
2021. február 1.

Nagyon szerettem volna, ha beválik, de sajnos teljes pénzkidobás volt. 2 kockát tudtam elhasználni, a maradék 4 a kukában végezte. A színe tetszett volna, de még a sokadik hajmosás után is mostam ki a hajamból maradék kávézaccszerű anyagot, és a hajkoronámat kb lefelezte. Hónapokba telt, mire visszanőtt, csomókban hullott tőle.

Balea Family Duschgel Frische Energie

Balea Family Duschgel Frische Energie
2021. február 1.

Régóta ezt használjuk a kiadóssága miatt. Elégedettek vagyunk az ár-érték aránnyal. Ha váltunk időnként, csak azért van, mert valami új illatra vágyunk. Amit kell azt tudja, nekem az érzékeny bőrömet sem bántja.

Babylove Mama Ápoló Olaj

Babylove Mama Ápoló Olaj
2021. február 1.

Ezt használom a terhességem felétől kb, most töltöm a 40. hetet és eddig egy szem striám sincs. Persze lehet, hogy főként genetika, de mindenesetre éjszakára nagyon jónak tartom. Ha esetleg napközben mégis kicsit feszülne a bőröm, akkor sima testápolóval elég rásegítenem. Már új csomagolása van, egy kicsit az illata is változott, nekem jobban is tetszik, kevésbé érzem tolakodónak. Összességében ár-érték arányban nagyon jó.

1 MÁRKA

4 ÖSSZETEVŐ

A mezei mentából nyert illóolaj.LásdMentha Arvensis Oil.

A görög zsálya levelének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikróbális, összehúzó hatású összetevő, valamint kiválóan tisztatja, szagtalanítja és védia szájüreget, ezért gyakran használják fogkrémekben.