Ascyrae

Regisztráció dátuma: 2021. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. október 12.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

MAC Fix+

MAC Fix+
2021. október 19.

a sminkem amúgy is tartós, nem vettem észre, hogy extrát ad hozzá (EL DW alapozóval), viszont ha a sminkre fújom, T vonalban fényesedik hipp-hopp. Önsminkelésen a sminkes csak smink alá javasolta. A permetezője elég erős (van travel és normál kiszerelésem is), a KAP travel permetjéé sokkal kellemesebb.

Kell a púder! Púderecset

Kell a púder! Púderecset
2021. október 19.

10 csillagot adnék, ha lehetne, a legzseniálisabban púderező szupersimis ecset ever! A Sigma púderecsetem rendesen durva ehhez képest, a Real Techniques púderecset is szúrós... Szuper vele pl. translucent púdert felvinni, jól teríti, és relaxáló használni <3 Gondolkodom egy második beszerzésén, pirosítóecsetnek.

Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs

Kell A Púder! Luxury Matt Rúzs
2021. október 19.

Több színem is van belőle, jól pigmentáltak. Nem durván tartós, színfüggő, melyik hogy kopik. A Julia árnyalat sajna megszűnt, pedig zseniális szín (volt). A Melrose mindennapos my lips but better-szuper! A Valentina nagyon erős, de szép! Árban elég borsos, csak akciókor szoktam venni. A Merlot sajna csalódás, lehet azért nem is nyomják sehol swatchokon, nagyon semmilyen színű, nem is fed egységesen, továbbadtam.