asdf27

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Dior Addict Lip Maximizer Szájfény

Dior Addict Lip Maximizer Szájfény
2024. február 3.

Egy fotózáson ezzel sminkeltek ki, utána megvettem a Macadamia árnyalatot, mert sajnos a pajzsmirigy/IR betegségem miatt nem bírom az ajakfeltöltést, és becsomósodik a töltőanyag.
Csíp, feltételezem, hogy van benne valami, ami ezen a csípésen keresztül duzzasztja az ajkakat, egyébként tényleg nagyon szép, és tartós, nagyon sokáig fentmarad.

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték
2023. augusztus 1.

50%+ ősz hajam van, a L’Oréal Preference hajfestek az ősz hajszálakat egyáltalán nem fedi be, ezért kezdtem el használni. Ez egy fokkal jobb, meg vannak kérdéseim. Fényes, egyenletes(ebb) színt ad, nagyon gazdaságos vele dolgozni(kevesebb kell, mint a boltiból), mert sűrű krém állaga van.

Update: 3* írtam a Loreal-nak, és elmondták, hogy ősz hajra 6%-os Oxyval kell használni 50%-ban base árnyalatból és 50%-ban divatszínből. A baj, hogy így sötétebb lesz.... ileltve még van a 9%-os Oxy-ból elég sok, majd kipróbálom.

update: elkezdtem pajzsmirigy gyógyszert szedni, és sötétebbre fogta be, és minden ősz hajszálat betakart a festék. :-) Keverve használtam 10-es cool coverrel. Kénytelen leszek világosabbra keverni. :-) Akinek nem fogja be a haját, érdemes endokrinológushoz fordulnia, ajánlom az Endocare klinikát.

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover Hajfesték

L'Oréal Professionnel Majirel Cool Cover Hajfesték
2023. augusztus 1.

Én ezzel sem tudok őszfedést elérni 10- es árnyalat+ 9.13 nem cool cover és 9%-os Oxyval, akkor mivel lehet? Aki fodrász, és van jó tippje, kérem, szóljon. Köszönöm.
Update:írtam a L'Oreal-nak, és elmondták, hogy ősz hajra 6%-os Oxyval kell használni 50%-ban base árnyalatból és 50%-ban divatszínből. A baj, hogy így sötétebb lesz.... ileltve még van a 9%-os Oxy-ból elég sok, majd kipróbálom....

update: elkezdtem pajzsmirigy gyógyszert szedni, és sötétebbre fogta be, és minden ősz hajszálat betakart a festék. :-) Kénytelen leszek világosabbra keverni. :-) Akinek nem fogja be a haját, érdemes endokrinológushoz fordulnia, ajánlom az Endocare klinikát.