asdf27

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Luxe

Crest 3D Whitestrips Professional Effects Luxe
2022. június 30.

5db-osat rendeltem az emagról, ma csináltam meg az első kört. Nagyon jó, már egy alkalom után is látszik a különbség, fehérítő fogkrémre tényleg nem érdemes költeni. Érdekes volt, hogy a fehéredés inkább később, levételt követően kezdett látszani. Minimális érzékenységet tapasztaltam idáig. Ha lesz kedvem, majd írok még az eredményekről. :-)
update: az 5 napból 3-at mertem elhasználni,mert egyre lassabban múlt el a fájdalomérzet. Nem mondom, hogy heves nyilalós fájdalmaim voltak, de a 3. után már 2 nap volt a helyreállás ideje. Közben Dentalux Sensitive fogkérmmel és Sensodyne-vel kenegettem (ezt hamarabb kellett volna). Az eredményt illetően nagyon elégedett vagyok, szerintem az utolsó 2 után már olyan lenne, mint amilyenre szerettem volna. Utánanéztem jobban: fogorvosok is inkább ezt ajánlották, mint a dörzsölős fogkéremeket, tényleg hozza, amit kell, utána nem szabad színezős ételeket enni egy ideig (nem tudom, hogy meddig pontosan- orvos utólag 1 hetet mondott), remélem, hogy hosszabb távon sem lesz baj, de az biztos, hogy orvosi fehérítésre ezek után nem mennék el.
ui. a fájdalom nekem csak Rubophen-nel múlt el. (javítás, Advilt vagy Algoflex-et kell szedni, valamit, ami Ibuprofen tartalmú!)
ui2. nekem brutális ínygyulladásig ment a dolog, úgyhogy most már Sumetrolimot vettem be rá (nem orvosi javaslatra), mert csak 2 hét múlvára kaptam időpontot, azt hiszem, hogy két hét után kezdek rendbejönni. Az orvos azt mondta, hogy a rendelői fogfehérítés annyival jobb, hogy ott kapsz ínyvédelmet, és remineralizálják a fogadat, és nem csak Sensodyne fogkrémmel. Szerintem jó termék, de nekem előtte is kijöhetett valami érzékenység peroxidos fogkérmnél, ami gyorsan elmúlt, és amire az orvos legyintett.
update: Elmex gél (gyógyszertári) az ajánlott igazi remineralizációs eszköz.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2022. június 21.

Nagyon szuper, életem első fényvédője (illetve talán második a LRP rosaliac UV legere után), amit nem érzek az arcomon. Nem hittem el, hogy ilyen létezik és szinte sehol nem lehet kapni. Felháborító,és írtam is az Eucerinnek! :-)
(Alá tényleg nem lehet semmi tenni.)
ui. Szerintem az LRP terméke jobb, viszont az csak SPF15.
ui2. Nekem furcsa textúrájúvá teszi az arcomat, úgyhogy felé teszek egy nagyon pici Cerave SPF25-ös hidratálót.
ui3. A Cerave-t alá kell tenni, legalábbis nekem, mert az erősen retinollal hámlasztott arcomat szerintem irritálja, és itt-ott kezd viszketni és látok irritációt. A Cerave krémről nem gurult le kis felületen próbálva.
Szemhéjra nem szabad rakni, mert nagyon csíp szembekerülve. Nekem az egyetlen, ami nem csípi a szememet, az a Cerave SPF25 hidratálója.

Crest Whitestrips Professional Effects

Crest Whitestrips Professional Effects
2022. június 17.

ui. a fájdalom nekem csak Rubophen-nel múlt el.
ui2. nekem brutális ínygyulladásig ment a dolog, úgyhogy most már Sumetrolimot vettem be rá (nem orvosi javaslatra), mert csak 2 hét múlvára kaptam időpontot, azt hiszem, hogy két hét után kezdek rendbejönni. Az orvos azt mondta, hogy a rendelői fogfehérítés annyival jobb, hogy ott kapsz ínyvédelmet, és remineralizáljáka fogadat, és nem csak Sensodyne fogkrémmel. Szerintem jó termék, de nekem előtte is kijöhetett valami érzékenység peroxidos fogkérmnél, ami gyorsan elmúlt, és amire az orvos legyintett.