asdf27

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. június 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dermax Színezék- és Illatmentes Sampon Minden Hajtípusra Kókuszkivonattal

Dermax Színezék- és Illatmentes Sampon Minden Hajtípusra Kókuszkivonattal
2020. március 19.

némi utánajárás után sikerült megtalálni, és megváltotta a világomat.
Istenem, 20 év után megszabadultam a korpától, a fejbőröm nem viszket, a hajam normális állapotban van. nagyon hálás vagyok. köszönöm, Dermax.

update: a korpa visszatért, a viszketés nem, kiderült, hogy a festett hajam sem bírja. jelenleg a Cien 2in1 festett hajra való samponját használom, eddig irritációmentesen.

Cien Pro Vitamin Colour & Shine Shampoo

Cien Pro Vitamin Colour & Shine Shampoo
2020. március 19.

Nagyon jó, egyelőre nem irritál, korpásodast sem okoz, festett hajat szépen ápolja.

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás

Frakcionált CO2 Lézeres Hámlasztás
2020. március 7.

update: a második kezelés nem hozott látványos javulást, így nem csináltatom újra. helyette orvosi retinolt (A313) és szalicilsavas (Cerave) arclemosót használok jó eredménnyel.

2016.12.23 Én az akncés hegek és némi ránc kisimítása végett mentem el. Tegnap voltam először.
Előtte utánaolvastam a neten, meg megnézegettem mások kínlódását, és teljesen el voltam borzadva, de úgy voltam vele, hogy most van időm otthon ücsörögni, mert Karácsonyra úgyis szabit veszek ki de poénból csak azért nem veszek ki szabadságot.
A kezelés menete: érzéstelenítőt kennek az ember arcára, utána rajta hagyják, hogy zsibbadjon, és utána kezdődik a kezelés. Az érzéstelenítő egyébként a száj körül zsibbasztja a leginkább az embert. érdemes egyébéként jól elkenni az arcon a szélekre is.
Amikor bementem, a kijövő hölgy azt mondta, hogy ő már a harmadik körén volt, túl lehet élni. MOndtam neki, hogy nagyon félek, jobban mint a fogorvosnál. Erre megszólalt a sarokban várakozó másik csaj, hogy ő fogorvos. .-)
Visszatérve a kezelés menetére: 2 x mentek körbe az ember arcán, a homlokon kezdik és úgy körbe. Azért lélekben készülni kell, hogy nem egy kellemes dolog, és kb olyan érzés, mintha nyomtatott áramkört égetnének az ember arcába. Közben hűtik valami légfúvókával, meg jégpárnával is azon a helyen, ahol éppen nem dolgozik az orvos.
Utána az ember arcán olyan mintha rácspontokkal lenne tele, de ekkor még vállalhatóan néz ki, vagyis még nincs kivörösödve, szépen hazamehet busszal is.
Hazaértem, arra készültem, hogy az érzéstelenítő után majd pokoli fájdalmakat fogok átélni, de legnagyobb meglepetésemre nem volt semmi extra, éjszaka sem fájt, csak kellemetlen volt, hogy háton kellett volna aludni.
Másnapra már egészen jól bepirosodott, de még így sem nézett ki vészesen az ember, főleg, hogy reggel a gyógyszertárba vissza kellett mennem, mert nem a napfényvédős krémet vettem meg.
-3 fokban sétálva egyékébnt a pirosság még nem is volt annyira szembetűnő.
Az orvos kétféle krémet ajánlott: Sudocrem, és a Cicaplast vagy cicabio 50SPF+ . A gyógyszertárban figyleni kell, és a cica krémeknél mondani, hogy napfényvédőset akarunk.

update 28.12.2016, ma van a hatodik napom, és szinte teljesen lehámlott a bőröm. A hámlás kb olyan 4. napnál kezdődött, az ötödik napra majdnem mind lejött, ma már csak egy nagyon kicsi maradt. A hámlást egyébként kb úgy néz ki, mint amikor valakinek korpás haja, és így darabokban hullik le bőre. Nem vészes egyébként ez sem, nem fáj, nem érzékeny különösebben. Gyógyulás alatt megjelent 1-2 gennyes pattanás, azokat érdemes hagyni, el is fognak tűnni maguktól, és nem piszkálni, hogy ne vérezzen be a bőr, mert ilyenkor nem igazán ajánlatos nyomogatni.
A bőr szép rózsaszín, egészséges színe van, kellemes ragyogása van, tényleg sokat fiatalít az emberen. Olyan, mintha nagyon kellemes jól sikerült természetes üde sminkben lenne az ember.
A "kráteres" hegeimre azt mondamám,hogy kb max 50%-ot javultak. Azt szerintem nem lehet várni, hogy valaki tökéletesen sima bőrt kapjon, akinek előtte nem az volt. A javulás helyenként változó, az egyik arcomon szépen halványodtak a sebek, a másikon kb 50%-ig.
Igazából ugye kb 2-3 alkalmat szoktak javasolni az optimális eredméynért. Egyelőre majd akkor megyek legközelebb, amikor úgy lélekben is úgy gondolom, meg szabadságom is lesz rá. Elvileg a fokozott kollagéntermelés hatása egy kicsit később jelentkezik, úgyhogy meglátom, hogy mennyit fiatalodok még. :-)
Egyébként az asszisztens azt mondta, hogy van olyan, aki félévente/évente jár frissítés céljából.

Említették, hogy valakinek kozmetikus csinálta, és megégette. Szeritnem vigyázni kell, hogy tényleg csak orvos által végzett kezelésre szabad menni, mert ezzel komoly kárt is lehet csinálni.