asha

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 24.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2017. július 11.

A rocket volum' express-t szerettem volna kipróbálni, de csak ez volt a boltban. Sajnos egy könnycsepptől is elkenődik, a Balaton vizétől pedig a fele a szemem alá kenődött, onnan viszont nehezen akart lejönni, szóval nálam megbukott a vízállósága. Egyébként szép pillákat csinál, nem vízállónak spirálnak jó lenne, csak nem azért vettem...

Innisfree Waterproof Sunblock SPF50+ / Pa+++

Innisfree Waterproof Sunblock SPF50+ / Pa+++
2016. október 31.

Up: Elhasználtam egy tubussal, nem okozott pattanást, szerette a bőröm. Vízparton is megfelelő a védelme. :)
(Kicsit világosít azért az arcon, de nem meszel fehérre.)
Az illatanyag kimaradhatott volna belőle.

Egy hete használom, de annyit már most elmondhatok, hogy szerencsére nem hagy fehér réteget, hamar beszívódik. Mattra szárad. Illata először elég erős citrusos, de ez szerencsére elillan. Vízállóságát majd nyáron tesztelem.

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)

Purito Pure Vitamin C Serum (régi)
2016. október 31.

Első C-vitaminos szérumom. Először pár mintát kaptam belőle, aztán megrendeltem a teljes kiszerelést. Egy hónapja használom és már látom, hogy halványított a foltjaimon, remélem így halad tovább és el is tünteti őket. :) Hamar beszívódik és puha lesz tőle a bőr. Én is hűtőben tárolom. Többen írtátok, hogy büdös, hát lehet én vagyok a fura, de nekem tetszett az az érdekes illata. :D A fémszagot egyébként nagyon utálom, de szerintem ennek köze sincs ahhoz. Én büdösnek a Cosrx AHA-ját nevezném, na azt tényleg nem lehet megszokni. Ár-érték arányban szerintem kiváló termék, érdemes kipróbálni.

3 ÖSSZETEVŐ

SD Alcohol 36 al EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Lásddenaturált alkohol. Az SD alkohol-XX megnevezésben az SD a "specially denatured" rövidítése, a végén álló szám-betű kombináció pedig a denaturálási eljárásban használt formulára utal.