ashley216

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. április 8.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Beauty UK Ultimate Contour Palette Kontúr Paletta

Beauty UK Ultimate Contour Palette Kontúr Paletta
2015. augusztus 14.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá,tetszettek a színek,a leírás,az ára... Mondom ennyiért nem drága,kipróbálom hátha beválik. Mikor hozta a postás örültem mint majom a farkának. A csomagolása elég szép,de,hogy semmire sem jó az is biztos.Nagyon nagyon halvány,szinte alig látszódik,ha idegesen beletuszkolom az ujjamat,még akkor sem vesz fel egy kis színt se... Botrányos. Próbáltam ecsettel,ujjal,de sehogy sem olyan amilyennek kellene lennie. Gyenge 2 *

Calvin Klein Euphoria

Calvin Klein Euphoria
2015. július 28.

Drágák,tudnátok segíteni?

Megszimatoltam ezt a csodát Douglasban,szerelem első szaglásra,viszont eléggé a szívemhez kaptam,amikor láttam az árát.. Egy párszor már felsültem a netes parfümériákkal,szóval a biztonság kedvéért megkérdezem Tőletek,hogy az itt mellékelt parfümoldalak az eredeti Ck-Euphoriát árulják?

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick

Anastasia Beverly Hills Liquid Lipstick
2015. július 28.

Szerelem,szerelem :D 4 árnyalatot vettem meg belőle,az American Doll egy erőteljes piros,a Sad Girl egy sötét lilább (őszre tökéletes),a Heathers egy borvörös,a Carina pedig egy picit sötétebb pinkes árnyalat. Mindet imádom,nagyon jó az applikátor,szépen elolszlik az egész ajkamon,a finish mindegyiknek matt,nagyon tartós,egy teljes napot evészettel,ivászattal kibírt. Az ára eléggé húzós,én külföldről rendeltem meg,egy db volt kb. 10000 Ft (ebből 4k a szállítás -.-),de megéri befektetni a drágára.