Ashmatiii

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal

Manna Szilárd Sampon Koffeinnel, Ricinusolajjal és Rozmaring Illóolajjal

Update:

Egy teljes korongot elhasználtam. Kár volt. Utána ott tartottam, hogy hajmosás után közel egy maroknyi haj marad a lefolyóban lévő műanyag "izén" és mindenhol a lakásban.
Szóval fogalmazzunk úgy, hogy nem ideális termék, ha még szükséged lenne a hajadra.
Nem olcsó és hullik tőle a haj.
Hát Manna ez se jött össze.

Eddig kétszer használtam a szilárd balzsammal együtt és meglepően jó.
Nem marad benne a hajban, mint a tubusos manna sampon-balzsam kombó, amit utána nem lehet rendesen kimosni és nem is szárit mint a többi mentes hajápoló termék. Sőt szépen habzik és nagyon tuti az illata.
A Mannával az utóbbi években folyamatosan mellé fogtam, de ez jónak tűnik. Főleg, hogy végre végre végre nem műanyag tubusban van!

Manna Luffás Bőrradír

Manna Luffás Bőrradír
2022. február 8.

Nagyon szerettem és többször újra vettem. A borsos ára ellenére sokáig kitartott, mert havonta csak 1-2 alkalommal használtam.
Évek óta használjuk a termékeiket, mert fontos mit kenünk magunkra.
Most ott tartok, hogy sebesre szárította a bőröm a nagy mannázás. Megnéztem az összetevő listáját és azért ez elég sz@r. Nem tudom hogy kerülte el a figyelmem. Gondolom automatikusan bizalmat szavaztam ennek is, hiszen azt hírdetik, hogy minden mentesek. Ezért is fizettem ki ennyi pénzt a cuccaikért.
Megtanultam a leckét.

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal

Manna Dolce Vita Szappan- Narancs és Bergamott Illattal
2022. február 8.

Sebesre szárította a bőrömet a sok éves manna használat.Ez főleg nagy kedvenc volt.
Vagy mostanra sokallt be a bőröm vagy változtattak valamit, mert az elején nagyon szerettem őket.
Tény, akkor nem is kerültek ennyibe a termékek.
Utána néztem az összetevő listáknak, elég sok van, ami vacak. Pedig fennen hírdetik, hogy csupa jó dolgot tartalmaznak a termékek.
Most gondolkodhatok azon, hogy hozzam helyre "ápoló gondoskodást". Marad az irónia és a bőrgyógyász.