Ashmatiii

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Kombinált és Érzékeny Bőrre
2020. március 3.

Azert valasztottam ezt,mert jobb volt az osszetevo listaja mint a loreal-enak
Hat nem jott be
Neha csip,neha ragad,neha olyan fura ugy ahogy van
Pedig kedvelem a baleas cuccokat
Ez nem lett kedvenc

Clarins Multi-Active Jour

Clarins Multi-Active Jour
2019. július 27.

Kb ket hete hasznalom a szemkremmel egyutt es szerintem nagyon jo.
Mostanaban eleg sok bajom volt a borommel, jottek pattik, miteszerek is, de jelenleg -el ne kiabaljam- bevalni latszik ez az uj rutin.
A krem kellemes, jol beszivodo es konnyu. Nem hagy zsiros utanerzetet, nem fenylik, viszon jol hidratal. A borom osszessegeben sokkal szebb, egyenletesebb es egyelore nincsenek pattik es miteszer is csak keves.
Most a nagy hideg miatt kivan a borom meg egy kis extra hidratalast, ezert a sima baleas kek szerumot szoktam melle kenni.
Meglatjuk, egyelore nagyon elegedett vagyok.

Update:
Mar egy honapja hasznalom es tovabbra is maximalisan elegedett vagyok. Tok szep a borom, de tenyleg es ez nagy szo. Mert vagy ki volt szaradva, vagy tul sok volt neki a jobol es jottek a miteszerek. A vegen odaig jutottam,h csupan aloe gelt kentem.
De ez a krem nagyon jo.
Neha ala kenem a balea kek pumpas hidratalo szerumjat. De nem minden alkalommal.
Bevalt, szeretem, csak ajanlani tudom! Tenyleg!

Update 2:

Még mindig nagyon szeretem. Ajándékba kaptam egy szettet, amiben ez van együtt az éjszakaival, ami meg normal to dry bőrtípusra van.
Először elszontyolódtam, de isteni.
Lehetne jobb az összetevő listája, de olyan jó érzés, hogy elfogult vagyok, mert tisztára arcwellnes mikor felkenem. :) Az élet apró kis örömei.

Clarins Multi-Active Yeux Szemkörnyékápoló

Clarins Multi-Active Yeux Szemkörnyékápoló
2019. július 27.

Kb 1 honapja hasznalom.
Kellemes, konnyu krem, gyorsan es maradektalanul beszivodik. Az applikatorat nagyon szeretem, mivel hidegebb mint az ujjam lenne, kifejezetten udito erzes azzal felvinni a kremet.
Egyelore a karikaimat nem tudta teljesen eltuntetni, mivel nagyon allergias vagyok, most varom a gyogyszert es keveset alszom. Mindezek tetejebe neha muszaj megdorgolnom a szemem, ha mar ugy erzem kifolyni keszul. Tehat nem a krem hibaja.
Irok update-et, ha vegre megkapom az allergia bogyokat, h akkor milyen a karikakra gyakorolt hatasa.

Update:

Még mindig szeretem.
A ráncocskákat nem tünteti el, de a puffadásra elég jó. Reggel kell neki kb fél óra. Én mindig adok neki egy kis időt és csak utána sminkelek.