Ashmatiii

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Clarins Multi-Active Jour

Clarins Multi-Active Jour
2019. július 27.

Kb ket hete hasznalom a szemkremmel egyutt es szerintem nagyon jo.
Mostanaban eleg sok bajom volt a borommel, jottek pattik, miteszerek is, de jelenleg -el ne kiabaljam- bevalni latszik ez az uj rutin.
A krem kellemes, jol beszivodo es konnyu. Nem hagy zsiros utanerzetet, nem fenylik, viszon jol hidratal. A borom osszessegeben sokkal szebb, egyenletesebb es egyelore nincsenek pattik es miteszer is csak keves.
Most a nagy hideg miatt kivan a borom meg egy kis extra hidratalast, ezert a sima baleas kek szerumot szoktam melle kenni.
Meglatjuk, egyelore nagyon elegedett vagyok.

Update:
Mar egy honapja hasznalom es tovabbra is maximalisan elegedett vagyok. Tok szep a borom, de tenyleg es ez nagy szo. Mert vagy ki volt szaradva, vagy tul sok volt neki a jobol es jottek a miteszerek. A vegen odaig jutottam,h csupan aloe gelt kentem.
De ez a krem nagyon jo.
Neha ala kenem a balea kek pumpas hidratalo szerumjat. De nem minden alkalommal.
Bevalt, szeretem, csak ajanlani tudom! Tenyleg!

Update 2:

Még mindig nagyon szeretem. Ajándékba kaptam egy szettet, amiben ez van együtt az éjszakaival, ami meg normal to dry bőrtípusra van.
Először elszontyolódtam, de isteni.
Lehetne jobb az összetevő listája, de olyan jó érzés, hogy elfogult vagyok, mert tisztára arcwellnes mikor felkenem. :) Az élet apró kis örömei.

Clarins Multi-Active Yeux Szemkörnyékápoló

Clarins Multi-Active Yeux Szemkörnyékápoló

Kb 1 honapja hasznalom.
Kellemes, konnyu krem, gyorsan es maradektalanul beszivodik. Az applikatorat nagyon szeretem, mivel hidegebb mint az ujjam lenne, kifejezetten udito erzes azzal felvinni a kremet.
Egyelore a karikaimat nem tudta teljesen eltuntetni, mivel nagyon allergias vagyok, most varom a gyogyszert es keveset alszom. Mindezek tetejebe neha muszaj megdorgolnom a szemem, ha mar ugy erzem kifolyni keszul. Tehat nem a krem hibaja.
Irok update-et, ha vegre megkapom az allergia bogyokat, h akkor milyen a karikakra gyakorolt hatasa.

Még mindig szeretem.
A ráncocskákat nem tünteti el, de a puffadásra elég jó. Reggel kell neki kb fél óra. Én mindig adok neki egy kis időt és csak utána sminkelek.

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact

Bobbi Brown Shimmer Brick Compact
2019. július 27.

Korábban volt egy hasonlóm az Essence-től és nagyon szerettem, pedig úgy vélem sminkcuccokból érdemes drágábbat venni mindig, mert minden szempontból jobban megéri. De erre az essence-esre elcsábultam mert jó kis kókuszos illata volt…és hát be is vált.
Most hogy tönkrement vettem meg a Bobbit és már most látszik a különbség. Sokkal diszkrétebb, könnyebb vele dolgozni. Az Essence-szel óvatosan kellett bánni, mert elég könnyű volt hirtelen sokat felvinni belőle egy helyre. A Bobbi szépen fénylik, tartós és alig fogy. Szeretem a Bobbi termékeket, ez is jó befektetés volt. Imádom, megérte. :D

Update:

Továbbra is szeretem, de kevesebb mint egy év használat után minden ok nélkül kizuhant a púder a tartójából. Konkrétan kitört egy darab az egyik sávból. Pedig nem ejtettem le, nem ütöttem oda.
Visszaszerkesztettem, de folyamatosan kiesett, sőt már a többi színből is törtek ki darabok… Végül kb egy hét kínlódás után vettem alkoholt és azzal helyrepofoztam a palettát, de nagyon nem ezt várnám egy ilyen high end cucctól. (Főleg, hogy az essence sose csinált ilyet.) A baleset óta iszonyatosan 'poroz' Hetente kell mosni a smink táskát, mert fekete és belül aranyszínben csillog a kihulló púdertől.
Azóta már még egyszer előfordult, hogy kiájult egy része, így nem hordommal magammal. Pedig én aztan extrán vigyázok a smink táskámra.
Végül betértem a Bobbi Brownba és megkérdeztem, hogy ez mitől van. Ott a hölgy azt felete, sajnos azzal a kis védő műanyag szivaccsal kéne hordani, ami eredetileg benne van.
Fura. Volt már rengeteg high end termékem, de a kis műanyag fedő szivacsot mindig kivettem és egyik se tört így el.
Kolléganőm ugyanígy járt a Bobbi púderével.
Szigorú leszek, így mínusz egy csillag.