Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Le Petit Marseillais Organikus Őszibarack & Nektarin Tusfürdő

Le Petit Marseillais Organikus Őszibarack & Nektarin Tusfürdő
2024. április 6.

Szuper tusfürdő, kellemes, természetes illat és nem szárít. Újravevős. Ma meglepődve tapasztaltam, hogy az Aldiban milyen jó áron kapható.

Chloé Nomade Nuit D'Égypte EDP

Chloé Nomade Nuit D'Égypte EDP
2024. március 17.

Végül is nálam ez nagyon betalált! Igazi nyár esti, ultranőies, édes, telt - akár buja - virágbomba. Korcsoportját tekintve azért legalább 35+-osnak mondanám.
Kíváncsi voltam az Olympéa Solar-os hasonlatra, rajtam nagyon más a kettő, bár az igaz, hogy úgymond "zsánerét tekintve" egy kategória. Az Olympéa sós-vaníliás oldala rajtam nagyon kijön és az teljesen más, úgymond "bulisabb" karaktert ad az illatnak. Ez a Nomade viszont lágy, sokkal puhább fűszeres-virágos illat.
Tartóssága nagyon erős közepes, de ezt még kánikulában is tesztelnem kell majd.
Idén eddig top 3-ban van.

Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire

Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire
2024. március 1.

Update: Újra nekimentem az összehasonlítasnak az en Rose edt-vel, mert nem hagyott nyugodni a dolog. Főleg, hogy imádok szelektálni, és gondoltam, az egyiket muszáj lesz eladni, ha tényleg annyira egyformák. Az eredmény: az edt a legrózsásabb rózsás LVEB. Az elmúlt években már vagy négyszer húzták ki a rózsa kártyát a flankereknél, de rajtam csak az en Rose hozza ezt a lineáris rózsát a leszáradás végéig. Az új verzió az elején picivel gyümölcsösebb (mondjuk én simán rámondanám erre is, hogy málna van benne, nem narancs vagy bergamott) és már elejétől fogva picivel édesebb. Leginkább az írisz, amiben különböznek, és a leszáradás. Itt sokkal nagyobb az átalakulás, rajtam elmegy az egész egy édes-fás irányba, amit már csak körbeleng a rózsa, míg az edt-t én végig egy kellemes, de lineáris rózsának érzem. Szóval még mindig azt mondom, hogy nem feltétlenül indokolt mind a kettő, de ilyen rózsa fanok részére, mint amilyen én is vagyok, nincs oka, hogy szélnek eresszem az edt-t is az új megjelenés okán :) Főleg, hogy a tartósságban rajtam kenterbe veri ezt az újat, hiába elvileg az a nagyobb töménységű.
Az üvege viszont egyértelműen viszi a prímet, szerintem ez az utóbbi években a vizuálisan legjobban sikerült kiadás lett!

Nagyon hasonlít a 2019-es LVEB En Rose edt verzióra, arra gondolok, hogy azt ki is fogják ezzel idén vezetni, mert a kettőnek együtt - szerintem - nincs értelme. Picit puhább, de semmiképpen sem olyan édes, mint az Intensement és nincs benne olyan élés-élénk gyümölcsösség sem. Kellemes, ultra nőies gourmand rózsa. Tartóssága nagyon jó. Az üvege is sokkal szebb, mint az edt-nek. De mondom, én ezt igazán csak összehasonlításképpen tudom értelmezni, ha mind a kettő kapható marad, szinte csak a gyártási idő frissességét és az üveg esztétikumát tudnám felhozni érvként mellette.

1 MÁRKA