Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Hermès H24 EDT

Hermès H24 EDT
2021. szeptember 25.

Borzalmas ez az illat! Meg egy nagy átverés :) Nem szeretem az olyan illatokat, amik ilyen óriásit fordulnak a kifújáshoz képest. Szép dolog, ha alakul egy illat, de az ilyeneket, amik köszönő viszonyban sincsenek a kezdéssel, nem tartom jó koncepciónak. Kellemes, megtévesztően könnyű zöldes-gyümöcsösséggel indul, aztán úgy negyed óra múlva beüt ez az old school, rendkívül öreges, régi férfi kölni kategória. Elég erősen is projektál (vagy csak nagyon zavar), így tulajdonképpen megkönnyebbülés, hogy nem 2 napig marad meg az emberen, úgy 8 óra múlva megszabadulhattam tőle. Páromon is kipróbáltuk, ugyanez.

Dior Miss Dior EDP

Dior Miss Dior EDP
2021. szeptember 25.

Először drogériában fújtam magamra, nem voltam lenyűgözve, olyan édes kis semmiség. Aztán kaptam vásárlás mellé egy mintát, na, mondom, azért elfújdogálom, mielőtt véleményt írnék róla, mégis csak egy Dior-ról van szó, ennyit megérdemel. Meglepően lelkesen értem 2-3 nap alatt a mintám végére, a vártnál sokkal "kényelmesebb" élmény volt ebben az illatban tölteni a napokat.
Valóban habos-babos, mérhetetlenül kommersz édes kis kreáció, de mégis sikerült nekik olyan harmonikusra keverni ezt a mixet, hogy az ember újra és újra megkívánja. Hangulatában ez is egy "jómódúak és jól ápoltak" illata, de sokkal kedvesebb és gondtalanabb - vagy akár romantikusabb - , mint a Coco Mademoiselle, az ehhez képest decens vagy karót nyelt.
Elsőre azt szerettem volna írni, hogy ez aztán az eredetiség megcsúfolása és senki ne pazarolja rá a pénzét, meg akárhányadik Nina Ricci is tud ennyit nyújtani, most mégis azt mondom: mindez igaz, de csak tud valamit, szeretnék venni egy üveggel :)

Paco Rabanne Phantom

Paco Rabanne Phantom
2021. szeptember 24.

Ha, ha! Èn vagyok az első vèlemènyező, ez azèrt vicces.
Pàr napja drogèriàs körúton jutott eszembe, hogy el ne felejtsem màr ezt a förmedvènyt kifùjni, lepjenek meg, mi rejtőzhet a gyerekjàtèkban.... A meglepetès sikerült: mikor a fèrjem orra alà dugtam a tesztercsìkot, azt hitte összekevertem őket, mondvàn "ez női, pont ilyeneket szoktàl magadra fùjni" :D Hàt, ez egy kicsit sommàs - bàr köztudomàsù, hogy az àtlagos heterò fèrfi kb. 5 szìnt ès 4 illatot ismer - de igaza volt, èn is meglepődtem, hogy ez mennyire nőies. Azòta bőrön is pròbàltam, gyûmölcsös-levendulàs-vanìliàs, igen tisztessèges tartòssàggal. Ha a Libre csalàd a női oldalon van a parfümèriàkban, akkor ezt is nyugodtam àtrakhatnàk, de legalàbb uniszexbe biztosan. Egèsz jò kis tavaszi-nyàri illat, ki tudja, egy szèp napon talàn èn leszek a Phantom àlarca mögött :)

1 MÁRKA