Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Thierry Mugler Alien Fusion EDP

Thierry Mugler Alien Fusion EDP
2019. november 7.

Eljött az ősz ès a döntès ideje, veszek-e ilyet. Röviden: nem.
Hosszabban: az első Alien, ami megmozgatott. Fűszeres-meleg-viràgos illat, bőrpròba alapjàn az első òràban eszmèletlen, lehengerlő, halàlszagù jàzmin. A harmadik òràban èrt el oda a bőrömön, hogy ezt az èdes-narancsviràgos fahèjat èlvezhessem, ami az illat legnagyobb erènye a szàmomra. Idèn màr van L'Intedit Edt-m ès valahogy jobban vonzanak a "napfènyes" illatok (Wonderlust Sublime, Daisy Love Sunshine), ìgy nem lesz vàsàrlàs.
Extrovertàlt művèszeknek, magabiztos 30+-os hölgyeknek, vègzet asszonyainak kitűnő vàlasztàs lehet.

Lancôme Magie Noire

Lancôme Magie Noire
2019. november 6.

Manapság eléggé megcsömörlöttem parfüm fronton, vagy túl elégedett vagyok a kis kollekciómmal, ki tudja, de az biztos, hogy valami különleges újdonság fog kelleni, hogy lelkesedjek. Jobb híján régi lyukakat igyekszem betömni, így találkoztam a Magie Noire-ral is.
Semmi varázslatosat nem találtam benne. Nekem a fekete mágiáról inkább a Dior Poison irányvonala ugrik be, esetleg Mugler Aura vagy valami fűszeres-édesség lehetne. Ez számomra tömény nyanyaszag. Csak azért írom ezt most ide, hogy, ha még 30-40 év múlva is élne ez a profil, akkor is előre figyelmeztessem időskori önmagam, nehogy ilyen illatokat kezdjek magamra fújni! Szóltam előre! :DDD

Valentino Uomo Born In Roma EDT

Valentino Uomo Born In Roma EDT
2019. október 22.

Miutàn női verziòjàtòl elförmedtem, mentem is a tùloldalra megnèzni a fèrfit. Olyan puhàn viràgos ez az illat, hogy ma fel fogom pròbàlni magamra. Màr a papìrra fùjàs alapjàn is elmondhatò, hogy sokkal kellemesebb női illat, mint a pàrja! :)))
Bőrre fùjva viszont egy nagy sz*r :( Sajnos nem hozza azt a puhansàgot, mint papìron, ès rendesen "befèrfiasodik". Semmi eredetisèg, szàzszor èreztem màr ilyesmi illatot kategòria, mint mondjuk egy 523. Boss...

1 MÁRKA