Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Viktor&Rolf Flowerbomb Tiger Lily EDP

Viktor&Rolf Flowerbomb Tiger Lily EDP
2024. június 9.

Szeretem a Flowerbomb-ot, bár azért az sem egy szofisztikált etalon. Sok flankert is nagyon kedvelek, a Nectar hatalmas kedvencem volt, most éppen a Dew a sláger nálam, így nagyon vártam ezt a megjelenést is.
Bazári, prosztó, angol lánybúcsús :( részemről egy nagy nem.
Illatjegyeket tekintve kezdésnek egy otromba friss-zöldesség (beazonosíthatatlan gyümölcs), majd egy igazán erős, "ultranőies"
- a szó legrosszabb értelmében - katyvasz.
Nyilván ki is vagyok már ebből öregedve, de azért élt bennem a remény, hogy az egzotikus, telt virágos illatot lehet igényesen is előadni.

Le Petit Marseillais Organikus Őszibarack & Nektarin Tusfürdő

Le Petit Marseillais Organikus Őszibarack & Nektarin Tusfürdő
2024. április 6.

Szuper tusfürdő, kellemes, természetes illat és nem szárít. Újravevős. Ma meglepődve tapasztaltam, hogy az Aldiban milyen jó áron kapható.

Chloé Nomade Nuit D'Égypte EDP

Chloé Nomade Nuit D'Égypte EDP
2024. március 17.

Végül is nálam ez nagyon betalált! Igazi nyár esti, ultranőies, édes, telt - akár buja - virágbomba. Korcsoportját tekintve azért legalább 35+-osnak mondanám.
Kíváncsi voltam az Olympéa Solar-os hasonlatra, rajtam nagyon más a kettő, bár az igaz, hogy úgymond "zsánerét tekintve" egy kategória. Az Olympéa sós-vaníliás oldala rajtam nagyon kijön és az teljesen más, úgymond "bulisabb" karaktert ad az illatnak. Ez a Nomade viszont lágy, sokkal puhább fűszeres-virágos illat.
Tartóssága nagyon erős közepes, de ezt még kánikulában is tesztelnem kell majd.
Idén eddig top 3-ban van.

1 MÁRKA