Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Foundation

Estée Lauder Double Wear Sheer Long-Wear Foundation
2022. szeptember 10.

2022. szeptember: Lassan végleg eltelik a nyár, ideje, hogy megemlékezzek az elmúlt 7 hónapról. Nagy kedvencem lett, szerintem ezt az alapozót használtam a legtöbbet. Enyhe fedés, természetes fény, ultrakönnyű viselet és minden fényvédővel kompatibilis volt. Maximálisan meg van benne a "bőrszépítő-tényező"! Egyetlen gyengéje, hogy érintés- és kopásállósága nincs a csúcson. Nagyon szeretem, szívesen használom még most is, marad az 5 csillag.

2022. január: Update: Oda vagyok ezèrt az alapozòèrt! Annyira könnyű, termèszetes hatàsù, ad egy egèszsèges fènyt az arcomnak ès hulla jòl nèzek ki tőle. Ennyi :)

Én is nagy Double Wear-család rajongó vagyok, 99%-ban Estée Lauder alapozókat használok, nagyon szeretem őket, így mindig nyomon is követem az újdonságokat. Igazából ezzel az alapozóval úgy kezdődött a kapcsolatom, hogy a Soft Matte-ből még búcsúzóul betáraztam, mert azt imádtam és roppantul sajnálom, hogy a Sheer megjelenése egyet jelentett annak a kivezetésével... Ma már - hogy kipróbáltam a Sheer-t - még inkább azt gondolom, hogy ez nagy hiba volt, mert a két termék radikálisan eltérő, bőven elfértek volna egymás mellett.
Ez egy valódi sheer, tehát gyengébb fedésű alapozó, akinek aknéja van, visszamaradt hegei, komolyabb rozáceája vagy szép sötétlila árkok a szeme alatt, nem való. De aki csak egy kis optikai tunningra, egységesítésre vágyik, annak nagy örömére szolgálhat.
Ultra könnyű viselet a bőrön, vékonyan fed, de határozottan jobban festek vele, mint nélküle, úgyhogy azt semmiképpen sem nem mondanám, hogy láthatatlan kategória. Nekem nagyon tetszik, tényleg szépen egységesít, nyárra vagy átlagos hétköznapokra pont elég. Így télen az SPF20 is megfelelő. Ez a legtermészetesebb hatású alapozó, amit próbáltam. Tényleg az ember meg nem mondaná, hogy van rajtam valami, csak sokkal szebb az ember bőrképe.
Fogok még nyáron is írni egy update-et, hogy milyen a melegben, de egyelőre engem abszolút meggyőzött!

Hermès Eau De Basilic Pourpre Eau De Cologne

Hermès  Eau De Basilic Pourpre Eau De Cologne
2022. szeptember 4.

Igazi nyárra való, bergamottos-növényi illat. Nevével ellentétben nem annyira bazsalikomos, mint vártam volna. Sajnos nem találom eredetinek. Az Acqua di Parma illatokra emlékeztet, elég tisztességes tartóssággal. Talán inkább már férfi irányba hajlik. Abszolút elfér az Hermes családban, de semmi extra.

Dior J'adore Parfum D'eau

Dior J'adore Parfum D'eau
2022. szeptember 4.

Hát... könnyebb, frissebb, modernebb, mint az anyaillat. Alkoholmentes, értem én... de, hogy ennyire egy halovány kis illatot ennyiért megvegyen az ember? Kár belé, semmi extra. Tisztaság/virágos könnyed öblítő. Ehhez kínainak kellett volna születnem.

1 MÁRKA