Asianlover

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Payot Uni Skin Mágnes Maszk

Payot Uni Skin Mágnes Maszk
2020. április 8.

Végre ez is elfogyott! Ezzel az indítással gondolom, nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, nem lesz belőle újravásárlás.
Majdnem 10 éve volt egy ugyanilyen módszerű, mágneses maszkom, gondoltam, benevezek újra erre a mókára. Sajnos ez a maszk egy eszméletlen olajos-zsíros réteget is rejt magában, ami vastagon ott marad a bőrön, miután eltávolítottuk a mágnes port. Irtó munkás leszedni a port a mágnesről, nehezen adja magát, közben meg tiszta ragacs lesz a kezem, macerás az egész, kár belé. A bőrt egyáltalán nem tisztítja. Ugyan kiválóan hidratál, de ez más olyan maszkról is elmondható, amit sokkal könnyebb kezelni, így ez összességében csak egy hármas :(

Guerlain Météorites Base Primer Sminkalap

Guerlain Météorites Base Primer Sminkalap
2020. április 8.

Tekintettel a járványügyi helyzetre, jó pár luxus mintával maradtam összezárva, amit a piactér helyet most magamon próbálgathatok :) Így jött a sorra ez a menő primer is :)

Az ígéret: "Egy bőrtökéletesítő sminkalap, mely elűzi a fáradtságot az arcbőrről. A friss gél textúra összeolvadva a rózsás gyöngyökkel, feltölti a bőrt, és elfedi a fáradtság színeit, a gyöngyökbe csomagolt nedvszívó porok és speciális polimerek pedig semlegesítik a felesleges faggyú réteget, eltűntetik a bőrhibákat, így a bőr tökéletesen egységessé válik. A színes, gyöngyházfényű gyöngyei helyreállítják a bőr természetes ragyogását. Ibolya illatú."

A valóság: Felkenve erős, tipikus ibolyás météorites illat, de 2 másodperc alatt elillan (sajnos). Valóban nagyon könnyű, vizes állag, ami pikk-pakk beszívódik, nem marad utána ragacsosság, csak nagyon kellemes hidratált érzés.
Kagylóhéjszerű enyhe fényt tesz az arcomra, nem csillámnak mondanám, hanem opálos csillogásnak. Smink alá ennek semmi értelmét nem látom, mivel az alapozón - 3 különböző fajtával próbáltam - nem üt át. Talán érettebb bőrön van ennek igazán értelme, ha az ember nem sminkel fölé. Főleg nyáron vagy alapozó vagy fényvédős krém van rajtam jellemzően, viszonylag ritka, hogy egy ilyen bőrtökéletesítő alapért nyúljak önmagában, így kérdéses, mennyire tudnám kihasználni a terméket teljes kiszerelésben. Érdekes viszont, igen tartós, a sminkeltávolítás után kellett még egy plusz kör neki, hogy a kagylóhéjat is leszedjem.
Tartósabb lett-e sminkem? Talán. De semmilyen húha effektust nem tapasztaltam.
Simább lett-e a bőröm? Igen! Pihe-puha bababőr egész napon át!
Összességében én inkább a szilikonos primerek felé hajlok, nekem ez inkább egy drága, de hatásos arcápoló. Meglátjuk, lesz-e belőle vásárlás?

Jean Paul Gaultier Scandal A Paris EDT

Jean Paul Gaultier Scandal A Paris EDT
2020. április 2.

2020 àprilis: nagyon megszerettem, nyàri gourmand sztàr lett a gyűjtemènyemben. Decemberben volt mèg lehetősègem Thaiföldön magamra fùjni, most csak sòvàrogva gondolok vissza azokra az időkre!

2019. jùnius: Ez az illat csak igazi nyári melegben működik. Az a "fémes/kesernyés" jelleg nagy melegben tud csábító jázminná olvadni. Az eddigi legjobb, legösszetettebb Scandal. Kell egy kis üveggel!

1 MÁRKA