Asianlover

20830 pont

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

20830 pont

Regisztráció dátuma: 2016. május 15.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Guerlain Abeille Royale Cleansing Oil

Guerlain Abeille Royale Cleansing Oil
2020. november 26.

Erős, de nagyon finom - talán rózsás-málnás-ibolyás - illata van. Az állaga megfelel a hasonló termékeknek, szétmasszírozva olajos, de az egész valahogy nagyon "vékony", úgy érzem több pumpányi kell belőle, mint mondjuk a Hadalabo olajos lemosójából, és nagyon gyorsan le is oldódik vízzel. Ezek után féltem tőle, hogy nem lesz megfelelő a tisztító hatás, na, mondom, most jön a lotion, tutira tiszta alapozó lesz a vattakorong... És láss csodás: nem! 100%-osan eltávolítja a sminket! Minden alapozómmal teszteltem már, és egyformán megbízható. Nagyon kellemes érzetű, puha, hidratált utána a bőröm.

Lolita Lempicka LolitaLand

Lolita Lempicka LolitaLand
2020. november 25.

2020. november: így a hó végére elbúcsúztatom ezt a kis üveget is. Nem mondom, hogy rohanni fogok újravenni, de végül megszerettem. Óriási vaníliabomba, amit én konzekvensen szilvásnak éreztem, sehol a Bellini. Nagy szilázs és 12+-os tartósság. Igazán kellemes casual, nőcis illat, főképp hűvösebb időre.
Az emléke sokáig velem fog maradni, annyira szép a papírdoboza, hogy szétvágdostam könyvjelzőkre :) ennyire még egy csomagolás sem hatott meg :)

2019. július: Volt az az ár, amiért megérte lecsapni erre a felturbózott Midnight Fantasy-re :) Továbbra is tartom magam a hasonlathoz. Tekintve, hogy a szilva nincs felsorolva, talán a Bellini -bár az meg ugye barackos szintén, de cefre irányba mutathat - miatt érzem én ezt szilvás-vaníliának...
A doboza nagyon szép, tiszta mágikus realizmus, az üvege viszont már giccses, Anna Sui elirigyelné :)
Tartósság és hatósugár 5 csillag.
Most az ár-érték arány 4-esre javult :) Azért sem bánom a vásárlást, mert közben kipróbáltam az Gautier La Belle-t is, ami kb. a jellegtelenség mértékegysége lehetne vaníliás kategóriában, ez az illat jóval karakteresebb.

2019. február: Egy az egyben Britney Spears Midnight Fantasy! Csak nagyobb a szilàzsa. Ezèrt igazàn kàr volt Francis Kurkdjiant szerződtetni.

Guerlain Terracotta Blush Brazilian Shimmer

Guerlain Terracotta Blush Brazilian Shimmer
2020. november 23.

Szolid arany csillámos, fényes, meleg barack árnyalat. Magában, de főleg a bronzosító testvérével együtt gyönyörű eredményt érhetünk el, nagyon szeretem. Az illata a météorites családdal megegyező erős ibolya.

1 MÁRKA