asszembocicsoki

Regisztráció dátuma: 2011. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. december 30.
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Hidratáló Arcszérum Hello Good Stuff Milky

Essence Hidratáló Arcszérum Hello Good Stuff Milky
2022. április 4.

Nekem is meg kell, hogy védjem! Ez egy finom, enyhe hidratálást adó, más krémek (nálam fényvédő) beszívódását kicsit segítő, híg szérum. Kissé illatos, de elviselhető, páromnak kifejezetten tetszik. Ár-érték arányban és ígért hatásban tökéletesen hozza, amit kell. Nem szabad csodát várni egy 2000 Ft alatti szérumtól hölgyeim.. Nem irritál, nem tömíti el a pórusokat és érezhetően segít a vízhiányos bőrömnek. A kiszerelése pedig szuper, imádom az ilyen nyomkodós üvegcséket. :)

Zadig & Voltaire This Is Her

Zadig & Voltaire This Is Her
2021. december 9.

Nagy szerelem a miénk... :) Első látásra is megvolt, mikor 1-2 éve egy mintát kaptam belőle, majd elfeledkeztem róla. Most a KM-nek hála, újra összejöttünk.
Első fújásra friss, borsos, jázminos, majd átvált egy finom fűszeres-édeskés ölelésbe. Hosszú órákig tart. Annyira különleges és semmi máshoz sem hasonlító, imádom.

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum

Essence Hello, Good Stuff! Arc Szérum
2021. november 22.

Ár-érték arányban meglepően jó szérum! SOS+impulzus vásárlás volt ez, de milyen jól jött ki! Az érzékeny, vízhiányos bőröm imádja. Valóban erős az illata, de azért kibírható és semmilyen irritációt nem okozott nálam. Nappali rutinban fényvédő és BB krém alá teszem, éjszaka pedig a krém alá. Egy egész pipettányit elhasználok az arcomra és nyakamra, pár pillanat alatt beszívódik, a ragacsos érzés azért megmaradna, ha nem kennék más krémet rá. Szemkörnyékre is kenem, nem csíp és a pici szarkalábakat jól eltünteti. Ilyen áron ez egy bomba jó termék. 5 csillag akkor lenne, ha illatmentes lenne. ;)

2 ÖSSZETEVŐ

Ppg-4-Ceteth-20 ti|eu EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott