aszilvia

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Mossa Intenzív Bőröregedésgátló Éjszakai Arckrém Feketebodzával

Mossa Intenzív Bőröregedésgátló Éjszakai Arckrém Feketebodzával
2021. november 29.

Nagyon szeretem ezt a Mossa terméket is, talán ez vált be leginkább. Mindegyik terméke nagyon szuper, de ha ezzel a krémmel kenem be este az arcom, reggel látható a változás. Pihe, puha, feltöltődött, egységes képet kapok.

HappySkin Happyfresh Black Fluorid Mentes Fogkrém Aktív Szénnel

HappySkin Happyfresh Black Fluorid Mentes Fogkrém Aktív Szénnel
2021. november 21.

Bűnrossz! Szeretem a mindenmentes, natúr fogkrémeket, de ez egy nulla. Ez valóban mindenmentes, úgy mint leginkább tisztítóhatás- és illatmentes is. Borzalmas! Kinyomni a tubusából fizikai képtelenség volt, most hogy nem használtam egy ideig, már nem is lehet kinyomni, besült, mint a... ki sem mondom... :D Hagymaevés után ne használd, mert csak fokozza az "illatokat", el nem tünteti, meg nem szünteti. Én aztán tényleg mindent képes vagyok elhasználni, de ezt nem fogom. Még jó, hogy megszüntették. Talán oka volt.

Splat Love Raspberry Mint Fogkrém

Splat Love Raspberry Mint Fogkrém
2021. október 28.

Hát ezen nem kicsit meglepődtem. Megmondom őszintén, nem szoktam mostanában a fogaim színét nézni, mert minek is, azok úgysem változnak, használjon az ember bármit is. Bár volt valamilyen fogkrém korábban, ami bevált, de aztán nem vettem újra. Nem is foglalkoztam vele, mert bár meggyőző volt, de mégsem annyira, mert erősen kellett nézni és szuggerálni a fogaimat, ha bele akartam látni valamilyen látványos fehérséget, meg aztán párom is mondta, hogy sajnos nem fehérebb az, csak én látom úgy. Na, mindegy. Ma úgy volt kedvem, hogy valamiért belevicsorogtam a tükörbe, miután kirúzsoztam a számat. Nem akartam elhinni, amit láttam. Olyan szép fehérek a fogaim, hogy az állam is leesett, de nagyon. Azóta két percenként különböző fényviszonyok között megnézem, és fehér, tényleg fehér. Azt mondják, hogy az ember fogainak van egy csontszíne, van akinek szép hófehér, van akinek szürke, van akinek sárgásabb a foga alapból, és hogy ezzel nem lehet mit csinálni. Az enyém a szürke és a sárga között mozog, nyilván az évek alatt rárakódott már minden káros szokás, de sosem volt hófehér. Sőt, nekem például tőben inkább sárgább, mint feljebb. Most úgy látom, nagyon egységes, egészséges, fehér színt mutat a tükör. Ezt a fogkrémet használom egy hónapja, most fog elfogyni nemsokára. Van még belőle egy, hál Istennek. Akciósan vettem, de már bánom, hogy nem vettem többet belőle. Remek fogkrém. Óh, és az íze, az is valami mennyei. Kellemes, nem erős, mégis mentolos is, de érezni benne a pirosat is. És még egy jó pont. Fogmosás után nincs utóíz és érezni, hogy valóban tisztít.