aszilvia

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 18 eladás
Megnézem

Batiste Dry Shampoo XXL Volume

Batiste Dry Shampoo XXL Volume
2020. szeptember 18.

Az enyémnek kicsit más a mintája a flakonjának, de ugyanez van ráírva. Lehet ez a régebbi vagy újabb verzió, nem tudom sajnos. Deee... magyarázza már el valaki, hogy hogyan kell egy száraz sampont használni... :D Én speciel veszek egy nagy levegőt, bent tartom és nekiállok fújni a hajam tetejére, meg oldalára, majd arrébb megyek, a helyszíntől jó messzire, és utána veszek csak levegőt (úgy hallottam, hogy a bután rákkeltő, ezért ez az elővigyázatosság). Azt nem tudom, hogy beszívva vagy hajra fújva gáz a bután. :D. Na mindegy, elővigyázatos vagyok. Rajta hagyom néhány percig, majd száraz törölközővel eldörgölöm és kifésülöm, és fosi ahogy van. Ma jöttem rá, hogy lehet, hogy nem csak a fejem tetejére kéne fújni a sampont, hanem szépen gondosan eloszlatva, elválasztva a hajat fésűvel, elöl, hátul, oldalt, alulról, stb megfújni gondosan ezeket a tincseket. Mert enélkül (de lehet ezzel sem) érnek sz@rt sem. Illetve valamit mégis, de a haj nem lesz szép, még vállalható sem, de nagyjából elmegy szégyenkezve. Ahogy más is írta itt korábban, ezzel az XXL-el nagyon óvatosan kell bánni. Nagy nyomás uralkodik benne, ezért egy területre egy fújás, és így tovább. Aztán mehetünk dolgozni, és égni egész nap, hogy de gáz a hajunk, de minden nap nem fogom akkor sem megmosni, mert elkopik a végére... Betáraztam belőle 3 flakonnal, lehet nem jól tettem?!

Saulé Blanc 3in1 Micellar Cleansing Water

Saulé Blanc 3in1 Micellar Cleansing Water
2020. szeptember 12.

Háát, én nem tudom, hogy mi volt ez cucc, de böcsülettel elhasználtam. Valahogy egy micellás vízről nem az az elképzelésem, mint amit ebben a letisztult küllemü, de egyszerű műanyag flakonban kaptam. A folyadék benne erős gyógynövény illatú és barna színű. Meglehetősen erőteljes tartalom...Ha a szememmel is érintkezett nagyon erősen csípte, mintha tömény alkohollal itattam volna át. Most nézem, hogy álíltólag alkoholmentes. Nem tudom, hogy akkor mi volt az, ami erősen irritálta és csípte a szemem. Szememre egyébként jellemzően nem használtam, mert arra külön szemfestéklemosót használok, de előfordult, hogy nem voltam elég alapos, ezért a fekete visszamaradt festéket az utána használt, jelesül... ezzel a micellás lemosóval áttöröltem. Na, ekkor éreztem, hogy ezzel a micellás vízzel messzire el kell kerülni a szemet. Hátránya volt számomra az is, hogy nem láttam vizuálisan, hogy mennyi szennyeződést, sminket szed le, mivel a folyadék barna volt, így a tisztító hatásáról nem tudtam ilyen formán meggyőződni. Használata után habzó lemosóval még lemostam az arcom, ahogy azt teszem bármely micellás víz használatát követően. Örülök, hogy elfogyott.

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
2020. augusztus 31.

Állati jó kis cucc. Legalábbis nekem bevált. Sajnos korábbi súlyos aknék hegei, lyukai miatt nem tudok alapozót, BB és CC krémeket használni, mert ahogy felkelem előtűnnek a nagy pórusok és a lyukak. Egyébként nem látszanak a bőrömön, de az alapozók valami iszonyatosan kihozzák, mintha nem is az én bőröm lenne. Ilyenkor látom, hogy hogy megszenvedte az arcom azt az időszakot. Ezért tehát csak porpúdert tudok használni az arcomon. Ez a krém azonban szuper jó. Bekenem vele az arcom és semmi más nem történik a bőrömmel, mintsem hogy lesz egy kis színe a sápadt fejemnek. :D Nem hoz elő semmilyen múltbéli hibát. Olyan, mintha rá sem kentem volna semmit, mégis lesz egy egészséges színe a bőrömnek. Nagyon fehér bőröm van, ez a krém tökéletes rá, nem üt el a nyaknál, mivel nem túl erőteljes a színe. Ezért lehet, hogy kreol lányoknak nem válna be, mert lehet, hogy nem látszana rajta. Ettől független lehet, hogy az ő bőrüket is szépen kitöltené, egységesítené. Utána porpúdert teszek rá, és már mehetek is utamra.