aszilvia

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. szeptember 19.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

My Hsin-Ni Arctisztító Hab

My Hsin-Ni Arctisztító Hab
2020. február 5.

Nagyon bejön ez habzó lemosó. Szeretem a habzó lemosókat. Korábban a HADA LABO GOKUJYUN HYALURONIC ACID CLEANSING FOAM-ot használtam. Írtam is róla véleményt. Azt is nagyon szerettem, de kicsit nehéz volt lemosni, mert sokáig kellett öblíteni, hogy úgy érezzem maradéktalanul eltávolítottam a bőrömről. Ez a lemosó nagyon hasonlít japán társához, de sokkal könnyebb lemosni, fele annyi vízmennyiség elég, min a Hada-hoz, és ugyanolyan finom habot képez, ugyanolyan jellegzetes szappan illata van, én imádom.

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint

eos Visibly Soft Lip Balm - Vanilla Mint
2019. november 23.

Hát, én két és fél éve rendeltem iHerb-ről, akkor még szállították kishazánkba is. A rózsaszínűt már elfogyasztottam. Ezt a napokban bontottam ki - félve attól, hogy már megavasodott, megromlott, de nem, egyáltalán nem - és azóta használom. Azt veszem észre, hogy valamivel jobb, mint a rózsaszín változata (Eos Coconut Milk ajakbalzsam). Ez krémesebb, jobban felvihető az ajakra, úgy érzem jobban hidratál.

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír

Yves Rocher Hydra Végétal Frissítő Zselés Arcradír
2019. augusztus 17.

Csípom! :D Egész kellemes kis arcradír. Finom szemcséi vannak, nem karistolja a bőrömet, és a zselé is könnyen, néhány öblítéssel maradéktalanul lemosható. Tiszta érzetet hagy maga után, és valóban puhítja a bőrt, mert használata után azt tapasztalom, hogy finomabb és simább a bőröm mind tapintásra, mind kinézetre. Nem tudok róla rosszat mondani. Az illata is rendben van, nem túl intenzív és erőteljes, olyan kis kellemes.