aszisz

Regisztráció dátuma: 2014. július 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2014. július 18.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Laura Biagiotti Roma

Laura Biagiotti Roma
2018. október 5.

A kedvenc parfümöm mellé szerettem volna rendelni egy másikat is, és erre esett a választásom, mert valahogy úgy emlékeztem, hogy egyszer régen, egy ismerősömnél találkoztam vele, és milyen jó illata volt. Aztán elolvastam itt is a véleményeket, ami szintén megerősített a rendelési szándékomban. Ma meg is jött a parfüm, és legnagyobb bánatomra az "iszonyatos" szóval tudnám csak jellemezni. Egyebekben meg teljes mértékben egyetértek 'nyuszo' véleményével, sajnos ez nekem is egy rendkívül férfias "öregasszonyillat" :''''((((((((((((((((((

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém

Blend-A-Med Pro-Expert All-In-One Fogkrém
2017. november 26.

Hatását tekintve szerintem jól végzi a dolgát, mert hatékonyan távolítja el a fogakról az elszíneződést, viszont abban egyetértek az előttem szólók nagy részével, hogy egyéb tekintetben viszont "nehezen tolerálható". Állaga valóban folyós, alig habzik, íze nekem inkább savanykás, mint édes, a frissesség érzés valóban hiányzik utána. De ami a legrosszabb, hogy a vele való fogmosás után nálam is egy lepedékréteg képződik a nyálkahártyán, ami elég kellemetlen, ezért utána egy másik fogkrémmel is fogat szoktam mosni, bár akkor sem tudom 100%-osan kivédeni ezt a jelenséget :///// Valamint, ha aznap savasabb gyümölcsöt is ettem, és este ezzel a fogkrémmel mosok fogat, akkor egy elviselhetetlen fájdalom hasít belém, mikor hozzáér a fogamhoz, körülbelül olyan mint mikor a szuvas fogba cukor kerül...... ilyet még egyik másik fogkrémnél sem tapasztaltam. Szóval nem igazán tudom hova tenni, pedig szívesen használnám :(((

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. április 4.

Nekem nagyon bejött ez a termék. Én a feketét használom, szerintem nagyon jól végzi a dolgát. Amíg nem találtam rá, addig ebay-es hajspirált, esetleg szempillaspirált használtam a "probléma" megoldására, azokhoz képest szerintem fényévekkel jobb. Én egyáltalán nem találom ragacsosnak sem utána a hajamat tőle. Biztos, hogy venni fogom, amíg lehet. :)))