Best of Beauty 2019

aszparágusz

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. augusztus 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

ToxSKINCARE Ultimate Lifting Serum

ToxSKINCARE Ultimate Lifting Serum
2017. június 9.

Most fogyott el az üveg, nagyon sokáig elég. Nem volt rossz, de mivel más új krémet is kipróbáltam ezzel egy időben nem tudom, hogy mennyire hatásos. Kellemes volt felkenni, nincs rossz illata, semmi irritációt nem okozott, jók az összetevők, talán használt is,ezért 5 pont.

WiseTree Naturals Krém Stresszcsökkentésre és az Öregedés Jeleinek Minimalizálására

2017. április 24.

Kb. hónapja bukkantam rá a wisetree termékekre, belelkesedtem az összetevőkön és vettem randikrémet, szérumot, testápolót, arckrémet és narancsbőr elleni krémet.

A szaga és a színe elsőre elrettentett, azt gondoltam sose veszem újra, de nagyon megszerettem. Kb. két hét után látványosan megszépült a bőröm. A testápolónál már leírtam, hogy nem tudom melyik hat ilyen jól, mert az arcomra kenem a szérumot, testápolót és a krémet is és egy hete vettem rugalmas bőr kapszulát. De az biztos, hogy valamelyik ezek közül, vagy mindegyik egyformán.

Nekem egyik se csíp, volt, hogy a narancsbőr krémből is kentem picit az arcomra, hogy világosítson, azzal se volt problémám.

Az arckrém kb. két hét után furcsa állagú lett, kicsit nyúlós, de láthatóan semmi baja. Nem zsíros és szerintem a bőrt nem szinezi a narancssárga szine ellenére se ( viszont a testápoló megfogja a ruhát, de mosással kijön). Ráncot nem igazán csökkentett szerintem, de ennek ellenére is ezerszer jobb a bőröm.

Az illatát egyiknek se szeretem ,de hamar elmegy. A színnel és illattal együtt is megérdemli nálam az öt pontot.

UPDATE: Sajnos végül lepontoztam. A nyúlós krémet szó nélkül kicserélte a gyártó egy másik kiadásra, ez viszont már nem is okkersárga hanem barna. A fehér bőrömnek határozottan sárga színe lesz tőle ami egyáltalán nem tetszik.Max. akkor kenem az arcomra, ha otthon vagyok, főleg a kezem kenegetem vele, erre a célra viszont elég drága. A krém maga nem lenne rossz, az összetevői is nagyon jók, de ezzel a színnel nekem használhatatlan. Így jártam a testápolóval is, jó lenne, de mivel mindent összefog használhatatlan.

WiseTree Naturals Feszesítő Testápoló

WiseTree Naturals Feszesítő Testápoló
2017. február 16.

Csak négy napja használom a hatásáról még nem sokat tudok nyilatkozni. Az biztos, hogy szerintem nagyon büdös a bőrnek is sárgás színe lesz tőle és a ruhát is megfogja. A ruhából mosás után kijött, de azért ez nem annyira jó.

Igazából kellemes érzés, puha tőle a bőr, én éjszakai krémnek még újra is venném talán a jó összetevők miatt, de így, hogy fog, nem valószínű.

Az összetevők miatt kap 3 pontot , ha esetleg kiderül róla valami szuper hatás felpontozom.

UPDATE Hát végül megszerettem. A pigmentfoltokat, napfoltokat egyértelműen halványítja. Olyan a bőrön mintha egyáltalán nem hidratálna, nem lesz zsíros tőle, viszont mégis szép. Az arcomra is kenem. Először úgy gondoltam, nem veszem újra, de rendeltem a karácsonyi akcióban egy csomó más dolgot és kaptam kettőt ajándékba. Az utolsónak amit kaptam javítottak kicsit az illatán, de azért így elég furcsa.

Valahogy egy idő után rákattan ezekre a krémekre az ember. Vettem már szérumot , krémet, rugalmas bőr kapszulát. A krémekből az összeset magamra kenem egymás után, először a szérumot , arra a testápolót és végül az arckrémet. Mivel mindent egyszerre kezdtem használni nem tudom mitől javult meg a bőröm, de ezerszer szebb mint volt, azt hiszem sose fogok mást használni, csak wisetreet.

Én csak a saját honlapjukról rendelek, mert másnapra megkérkezik a csomag és nagyon rugalmasak mindenben, ez is nagyon tetszik.

UPDATE 2: Most, hogy jött a hideg iszonyú száraz lett a bőröm és így már nem hidratál elég jól, de ezért nem vonok le pontot, mert normál bőrre jó. Viszont az új kiadásnak határozottan finom illata lett, ez nagy pozitívum.

UPDATE 3: hát csak lepontoztam. Csak az összetevők miatt kap 3 pontot, amiatt, hogy mindent sárgára fog nullát érdemelne.Már nincs kedvem bekenni magam, mert olyan a pizsamám egy nap alatt mint egy koszos felmosórongy. Nem értem, hogy írhatják a honlapon, hogy a ruhát nem szinezi, iszonyú sárga lesz tőle minden.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ