Asztraia

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

1 ELADÓ KRÉM

Korloff Lady Korloff EDP

Korloff Lady Korloff EDP
2020. február 13.

Update: sikerült egy nagyobb mintát szereznem belőle, amit pár napig folyamatosan tudtam tesztelni.
Nagyon nagy sajnálatomra az én bőrömön rettentően illékony, fújás után 1 órával sehol semmi, szillázsa rajtam konkrétan nincs.
Valamiért az én bőrömön nem akar megmaradni, nagy kár érte! :((((
Pontok viszont maradnak, mivel attól, hogy velem nem kompatibilis, attól még maga az illat imádnivalóan gyönyörű.

Mintát rendeltem belőle - az összetevők alapján.
Én semmilyen fűszerességet nem érzek ki belőle, csakis a színtiszta, pezsgő, vibráló virágokat!
Első kifújáskor olyan meglepően könnyű, édes, isteni virágillat csapott meg, hogy csak pislogtam! Keleti-virágos illatként valami nehezebb, nagyasszonyos, fűszeres dologra számítottam.....De ez egyáltalán nem!
Ez nem a nagybetűs Lady nagysága, de nem is a kis csacska Ladyke, hanem a felnőtt, komoly, mégis játékos, huncut Lady.
Ez számomra az az illat, amit ha megérzel/megillatolsz, automatikusan mosolyogsz. :)

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP

Lancôme La Vie Est Belle L'éclat EDP
2020. február 11.

Anno a D. parfüméria egyik nyereményjátéka során kaptam ezt az illatot. Sose vettem volna meg magamnak, mivel igaz, hogy tetszik az anyaillat, de azt már akkor annyian tolták, hogy számomra értéktelenné vált az egész széria, így ez se érdekelt annyira.
De aztán megérkezett a nyeremény illat.... első fújás...és bumm édes sziporkázó narancsvirág bomba!
Az én bőröm pedig kifejezetten szereti az édes narancsvirágot, így rajtam nagyon tartós (reggeltől estig simán rajtam van az illat), eszméletlen szillázsa van (reggeli max 3 fújással!), ínycsiklandóan édes és nagyon "kis huncut". :)
Olyan helyen dolgoztam akkor, ahol a közvetlen környezetemben csak férfiak voltak és hát mit mondjak...a hatás nem maradt el :D
A csajok viszont meglepődtek, mikor a kérdésükre válaszolva elárultam hogy mi ez az illat, mivel LVEB anyaillat rajtam totál nem érződik.
Úgyhogy összegezve ez az illat egyedülálló a szériában, nem lineárisan édes, van benne egy kis csavar, amitől tök izgi lesz ez a kompozíció.

Nivea Clean Deeper Daily Wash Scrub

Nivea Clean Deeper Daily Wash Scrub
2020. január 31.

Nekem radírnak kevés, mivel a szemcsék benne elég lágyak, viszont napi tisztító arclemosóként szépen üzemel.
Kellemes illatú, jó kis zselés állagú. Használat után tiszta a bőröm, nem feszül.
Igazából semmi extra, ár-érték arányban okés.