Asztraia

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum

Jean Paul Gaultier La Belle Le Parfum
2021. október 29.

Először a csodaszép üvegcse hívta fel magára a figyelmem, amiről nekem rögtön egy régi, a piacról már eltűnt parfüm ugrott be (ami sokáig signature illatom volt), a Hugo Boss Intense.
Ezen felbátorodva, de mégis kissé remegő kézzel nyúltam a parfüm után, mivel az 'idősebb tesója' nekem egyáltalán nem jött be.
Na de első szaglásra minden kétségem eloszlott... Isteni füstös vanília meghintve a roppanós körte gyümölcsösségével és megalapozva a tonkabab melegségével. Nekem ez az illat igazi őszi-téli finomság, ami magához ölel és felmelegíti a lelket. Aki szereti az édes, gourmand illatokat vagy csak szimplán odavan a vaníliáért, mindenképp tegyen egy bőrre fújós próbát, nem fog csalódni.
A környezetem is elismerően nyilatkozik az illatról, tehát szillázsa, tartóssága nálam nagyon is megfelelő.

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2021. október 14.

Ezt az illatot a legtalálóbban egyik férfi kollégám írta le :)
Amikor belépett az irodánkba, megtorpant, beleszagolt a levegőbe és ennyit kérdezett: "Kinek van ilyen jó vasárnapi krémes illata?" :D
Tehát rajtam hihetetlenül finom süti illatú és tényleg mindenkinek valamilyen krémes édes sütemény ugrik be, legyen az nő vagy férfi.
Akármikor magamra fújom, rögtön elmosolyodok, hogy húú ez fincsa és ugyanígy van ezzel az is, aki megérzi az illatot.
Tartóssága nálam kb 5-6 óra, szillázsára nincs kifogásom :)
Öszi-téli időszakra kiváló parfüm, de simán lehet signature is.

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum

Bielenda Green Tea Antibakteriális Hatású Szérum
2021. október 13.

Nem csodaszer, de folyamatos használattal egységessé, ragyogóvá teszi az arcbőrt, a pattanásokat pedig gyorsan eltünteti.
Hamar beszívódik, az illata is nagyon jó.
Hozza amit ígér, teljesen megéri az árát.