Asztraia

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

1 ELADÓ KRÉM

Hugo Boss Alive For Women EDP

Hugo Boss Alive For Women EDP
2020. november 23.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra....már csak azért is, mert hát valljuk be, a Hugo Boss mostanában igencsak mellélőtt parfümök terén...
Rajtam igazi fahéjas-szilvás-vaníliás, meleg, belebújós illat, nagyon komfort érzés viselni, főleg a hideg időben.
Nagy közönség kedvenc, a környezetem mindig elismerően nyilatkozik, amikor ezt viselem...az egyik kolléganőm szerint olyan az illata mint az almakompótnak :D
Számomra nem ilyen kirobbanóan "hűdemilyenjó" parfüm, inkább az a komfort, safe illat.

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél

Mixa Kíméletes Habzó Arctisztító Gél
2020. november 22.

Nekem bejön, hogy alig van illata, a krém pedig tényleg jó krémes, így hideg időben jó érzés vele arcot mosni.
Használat után tényleg szárít, viszont mint kombinált bőrűnek, nekem ez kifejezetten jót tesz. :)
Szépen tisztít, nekem teszi a dolgát.

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál

Artdeco Perfect Volume Vízálló Szempillaspirál
2020. november 22.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket én is.
Nagyon szép mélyfekete a festék színe, nem csomósítja össze az én pilláimat sem, a kefe nem vesz fel túlzásba festéket és tényleg egész nap kitart.
Cserébe nekem ez a szintű dúsítás, hosszabbítás nagyon kevés, a kefe kialakítása számomra nem a legmegfelelőbb, nem választja szét szépen a pilláimat és rettentően nehéz lemosni, pedig vízálló sminklemosót használok.
2 réteg felvitele után is alig látszik meg a pilláimon, nem nagyon lehet rétegezni.
Én nem venném meg ezt a spirált.