asztromélia

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. július 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2019. október 20.

Sotetszoke hajamra a legjobb, tenyleg nem is latszik benne a por, vagy nagyon minimalisan es a zsirosodas is eltunik. Szinezett szarazsamponok kozul a Nivea kozepes arnyalatahoz hasonlitva, ez a Batiste sokszorosan jobb. Ennel maradok.

Essence Körömlakk Szárító Szérum

Essence Körömlakk Szárító Szérum
2019. október 20.

Hogy en x even keresztul nem hasznaltam, buta buta en. 🙂 Nagyon jo! Annyira nem draga, mint amennyire hasznos, szerintem.

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Közepes Árnyalatú Hajra
2019. október 20.

update: Ahogy írtam leteszteltem a Batiste Mediumot, és az sokkal sokkal jobb mint ez a Nivea. Finomabb a por amit kifúj, a hajam szebb és a zsírosodásra is sokkal jobb hatással van. Nekem sötétszőke a hajam, a Batiste Medium kevesbé (vagy nem is) látszik meg benne, mig ez a Nivea kifújva igencsak fehér, igy utolag nem is ertem mitol kozepes ez az arnyalat.
Egy szó mint száz, amit ezentúl újra fogok vásárolni az a Batiste Medium lesz.

Az itteni velemenyek alapjan vettem es tenyleg nagyon jo. Egy dologra biztosan rajottem, szinezett szarazsampont kell hasznalni, hajszinnek megfelelot es akkor nem lesz annyira poros hatasu. Ez a termek egesz jo, az illata kek Nivea illat. A feher Batisteoknal mindenkeppen jobb nekem a mezszoke hajamra. Meg a Batiste Mediumot letesztelem ehhez kepest milyen, es eldontom melyiknel maradok.