Atally

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó

Vichy Dermablend 3D Korrekciós Alapozó
2019. február 2.

Valóban szépen fed. Az ujjammal szoktam eloszlatni az arcomra nyomott pöttyöket, szóval nem valami macerás a felvitel. Kevés is elég belőle az arcra, így sokáig kibírja a 30ml. Én pl. több mint egy éve használok egy tubust. Elég matt a végeredmény, de azért én le szoktam fixálni a dermablend színtelen púderrel utána az arcomat. A 25-ös színt vásároltam meg, ez egy kicsit sárgásabb árnyalat, aminek kifejezetten örültem. Nem érzem nehéznek az arcomon, nem is okozott pattanásokat, még nyáron sem, valamint csak a nap végén kezd el fényleni, ha használom mellé a púdert. Valószínű, hogy újra fogom venni.

Lush Avobath Fürdőbomba

Lush Avobath Fürdőbomba
2019. február 2.

Nincs nagy színkavalkád , csak szép zöld szín. Az illata nem olyan erőteljes, nem is éreztem fürdés után a bőrömön. Viszont így is feldobja, kellemessé teszi a kádfürdőzést.

Lush Sugar Daddy'o Szilárd Hajkondicionáló

Lush Sugar Daddy'o Szilárd Hajkondicionáló
2019. február 2.

Az illata nagyon kellemes, ibolyához tudnám hasonlítani. Használat után több órán keresztül érzem a hajamon az illatát, előfordult, hogy még másnap este is. Nagyon puha és könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam. Lassan fogy, úgyhogy nagyon megéri az árát. Mikor beledörzsölöm a hajamba nem érzni a hatását, de mikor elkezdem lemosni, rögtön puhább tapintású lesz a hajam.