Atally

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Dermablend Fixáló Púder

Vichy Dermablend Fixáló Púder
2021. október 12.

Abszolút újravevős termék. Szépen mattít. Nyáron nagy melegben is bírja reggeltől kb. délutánig. De ilyenkor elég még egy kicsit felvinni az arcra és újra tökéletes. Alapozó nélkül is szoktam használni. Ez a 28g-os púder már több mint egy éve megvan és még mindig van benne, szóval elég sokaig bírja.

szerk.: azóta már sima hintőport használok az alapozó fedésére. Kb. 10-szer olcsóbb és ugyan azt a hatást érem el vele, talán annyi kis különbség, hogy picit világosítja a hintőpor az alapozót, a fixáló púder viszont nem. Az öt csillag marad, mert jó termék, adja amit a leírásban fogalmaz, más biztosan jól jár vele, akinek nem vált be a hintőpor.

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30

Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh Makeup SPF30
2021. október 12.

Nyáron könnyű, természetes fedést ad, púderrel fixálva sokáig matt, helyén marad. Szivaccsal a legegyszerűbb felvinni, mert elég folyós. Pattanásokat nem okozott. A sima double wear-ből a 2w2-es árnyalatot szoktam használni a hidegebb hónapokban, viszont ebből a Nude-ból a 2w2 majdnem egy árnyalattal világosabb, oda kell figyelni vásárláskor.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF10
2021. október 12.

Évek óta ezt használom. Nem teszek alá se primert, se arckrémet. Szépen fed, helyén marad, 8 órás munka, vagy bulizás után sem gyűlik össze a ráncokban. Zsíros az arcbőröm, ezért egy kis púdert szoktam tenni az alapozóra, így szép matt marad. Nem okoz pattanásokat. Meleg tónusú sárgás bőrömre a 2W2 árnyalat tökéletes. Benedvesített szivaccsal szoktam felvinni, nekem így a leggyorsabb legegységesebb.
Nyáron viszont soknak érzem ezt a változatot, akkor a vizesebb, 30 spf-es double wear nude-ot használom.
Nem egy olcsó alapozó, de ki lehet fogni akciókat, úgy megéri az árát.