Best of Beauty 2019

Atiyeh

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Affinitone Púder

Maybelline Affinitone Púder
2018. október 23.

Szeretem ezt a púdert, már másodszorra veszem újra. L'Oréal alapozóm fixálására vettem. Tetszik, hogy viszonylag sok árnyalatban kapható, így ki tudtam választani a nekem legmegfelelőbbet. Teszi a dolgát, tökéletes púdernek.

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó

L'Oreal Infallible 24 H Alapozó
2018. október 23.

Az alapozó a legfontosabb sminktermékem, így nagyon fontos számomra, hogy az tökéletes legyen tónusra és fedésre vonatkozóan. Sokáig a Max Factor Lasting Performance alapozóját használtam és esküdtem rá. Glamour napok alkalmával úgy döntöttem, hogy kipróbálom újra az alapozókat (magamra kentem mindet szinte), és erre a termékre esett a választás. Én nagyon meg vagyok elégedve vele, mivel a tónusa, felvihetősége, fedése az én bőrömhöz tökéletes (200-as). Egyetlen-egy hátránya van, hogy nagyon nem tartós. Púderral szoktam fixálni, de ez is sajnos kevés, így, ha ugyanazt a kinézetet szeretém látni egész nap, sajnos utána kell javítani. Ennek ellenére, mivel csak a tartóssága a bajom vele (éééés igen, az illata is imádnivaló), úgy vagyok vele, hogy inkább javítom, semmint a többi pozítívumból vegyek el. Nagyon szeretem, csak ezt használom és nagyon ragaszkodom hozzá.

Cien Volume Szempillaspirál

Cien Volume Szempillaspirál
2018. október 23.

A szempillaspirálokkal mindig gondban vagyok, úgy érzem, hogy még mindig nem találtam meg az igazit. Ezt a terméket kedvelem, nem potyog le, szépen fel lehet kenni, ugyanakkor néhol darabos lesz a felvitel. Szépen kinyitja a tekintetet, ár-érték arányban nagyon jó ez a termék. Azért adok neki 4-est, mert azt érzem, hogy ez a spirál még mindig nem az igazi, de azért az alakul kategóriába simán belefér.