Atiyeh

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

ApaCare Remineralizáló Fogkrém

ApaCare Remineralizáló Fogkrém
2020. május 1.

Holényi Zita ajánlotta az egyik videójában ezt a terméket (ő egy youtuber, aki dentálhigiénikusként dolgozik). Szerintem az Elmex fogkrém párja lehetne, nagyon visszafogott maga a fogkrém (szóval nem mentolos, nem gyógynövényes). Két tubussal vettem, érzésre hasonlít az Elmexhez, szóval szépen tisztít, de továbbra is az Elmex a favorit. Felváltva fogom használni őket.

Elmex Gél

Elmex Gél
2020. május 1.

Szerintem nagyon jó kis termék, jelenleg az Elmex fogkrémmel használom együtt. Rettenetesen jól tisztít (tudom, ez nem fogkrém, hetente, de inkább kéthetente használom ennek megfelelően), egész egyszerűen iszonyat tiszta lesz utána a fogam, és ez a hatás a fogkrémmel együtt tartósan fennáll. Nincs semmi lepedékképződés, nem tudom, mi ennek az oka, de egész egyszerűen siklik a nyelvem evés után is a fogaimon, mivel valahogy nem burjánzanak el a baktériumok. Drága lehet egyszerre egy ilyen kis zselére kiadni (3000 Ft), viszont rettenetesen sokáig kitart, és egy fogászati kezeléshez képest ez az ár eltörpül. Én az Elmex termékeinek köszönhetem, hogy látogatóba járok csak a fogorvoshoz és a fogaim egészségesek.

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém

Elmex Fogszuvasodás Elleni Fogkrém
2020. május 1.

Éveken át (5 év) használtam ezt a fogkrémet, majd tértem át másik fajtára frissítés gyanánt (Paradontax, Blend-a-Med). Utóbbiakat 2 évig felváltva használtam, egy-egy alkalommal Elmexet is beiktattam, de csak elvétve. Most érzem azt, hogy újra vissza kell álljak az Elmexre, mert azt érzem, hogy a fogaimnak erre van szüksége. Egész egyszerűen elfáradnak a fogaim más termék használatában, nem tisztítanak ugyanolyan jól, mint az Elmex. Utóbbi azért is furcsa, mivel azért hagytam abban az Elmexet annó, mert úgy éreztem, hogy unják a fogaim, nem volt az a friss, tiszta érzés. Most sincsen meg ez az érzés a számban, viszont egyértelműen, amikor a nyelvem végighúzom a fogaimon, azok über tiszták. Én az Elmexnek tudom be azt is, hogy az utóbbi 7 évben csak ellenőrzésen kellett járjak a fogorvosnál, fogkő levételén kívül azonban semmilyen beavatkozásra nem volt szükség. Szerintem nagyon jó kis fogkrém, ha egészséges fogakat akarsz.