Atter76

Regisztráció dátuma: 2018. október 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 19.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Intense

Issey Miyake L'eau D'issey Pour Intense
2020. január 12.

Nem annyira "karcos" mint az alap Issey illat a 90-es évekből, de ennek is megvan az a bizonyos citrusos aurája, ami az anyaillatnak, manapság egyik sem jön sűrűn szembe, annyira nem, hogy az egyik multi (kellemes negyvenes) kasszás hölgye, hiába próbálta eltalálni mi lehet ez (ami nagyon tetszik neki) nem tudta eltalálni, amikor elmondtam neki hogy ez bizony "annak" az Issey Miyake illatnak az új, intense verziója, csak nézett, nem erre számított.
Nekem az eredeti alapverzió jobban tetszik, a feleségem utálja, de sebaj,estére mire hazaérek elolvad az ereje..:)

Chanel Pour Monsieur

Chanel Pour Monsieur
2020. január 12.

Tipikus Chanel illat, összetett, és minőségi, azonban az egész kompozíciót agyonveri a tartóssága, ami egyenesen csapnivaló, annyira, hogy gyanakodni kezdtem, hamisítványba futottam, de hát a D betűs parfümériában már csak nem árulnak klónt?
Szóval szeretném én ezt szeretni, de húszoniksz' ezerért többet kéne nyújtania, legalább annyit mint az Antaeus.

Yves Saint Laurent Kouros

Yves Saint Laurent Kouros
2020. január 8.

Én lennék annyira merész, hogy hordjam ezt az illatot (szagot) mert ahogy a C. Antaeust is szeretem, úgy ezért is odavagyok (megmagyarázhatatlan sztori, az első fújás a régiből olyan volt, mint a levegővétel hajnalban valami romkocsma sarkán az összehugyozott kapualjban..) de nem egyedül élek, és a feleségem már az Issey Miyake EDF-től is képes kiborulni, szóval egy régi, megbízható hipermácsó' szupereksönhíró' illatszag' ez, iszonyat hatósugárral, elképesztő tartóssággal (a régi, reformulálatlan termékről beszélek), folyamatosan győzködöm magam, hogy kell ez nekem, majd titokban fújogatom, de persze lehetetlen, a ruhára fújva napokig érezni, és a testen is kb 10-12 órán át megmarad.
Úgyhogy sebaj, veszek egyet, majd kitalálok valamit..:)

Up:
Vettem egy 100ml-es palackkal, összehasonlítottam a barátom 25 évvel ezelőtt vásárolt reformulálatlan verziójával, de az égadta világon semiféle különbséget nem találtam, brutális lórúgás, tömény "húgyszag", wc illatosító, vegyi fegyver, meg amit akartok, de momentán ez az egyik kedvenc illatom, a Givenchy Gentleman széria mellett.
Ha lehetne 10 csillagot dobni rá, már adnám is neki.