Attisz11

Regisztráció dátuma: 2023. június 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2023. június 10.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler

Essence What The Fake! Extreme Plumping Lip Filler
2024. január 11.

A chilis verzió van meg belőle. Elsőre kegyetlenül csípett és az ajkaim is nagyon feldagadtak tőle. Utána viszont tompult a hatása, nem csípett annyira viszont a plumping effect sem volt olyan látványos. De nem bánom, így is tetszik, csodaszép rózsaszín színe van és sokáig fent marad. Nem tudom újravenném-e, de biztosan elhasználom.

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény

Essence Extreme Shine Volume Dúsító Szájfény
2024. január 11.

Nagyon szeretem, több színben is megvan. Szájfényhez képest sokáig fent marad, nagyon szép a színe és a fénye is. Nem ragadnak össze az ajkaim tőle, szép egységes a fedése. Plusz az illata is kellemes.

NYX Glitter Primer

NYX Glitter Primer
2023. december 16.

Nem csak csillám alá használom, hanem simán szemhéj primerként is bármilyen szemhéjpúder alá. Nagyon szeretem, jó ragacsos állaga van, szépen tapad bele a festék, és a nap végére is csak kicsit gyűlik össze egy csíkban, de az a rejtett szemhéjam hibája, nem a terméké. Kevés kell belől,e így nagyon sokáig elég. Ecsettel szoktam felvinni, úgy vált be legjobban. Biztosan újravevős, eddigi legjobb eye primerem.