atzsirknab

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++

The Body Shop Vitamin E Moisture-Protect Emulsion SPF30 / Pa+++
2018. december 8.

Nyárra vettem meg (nyaralás előtt) az átlagosnál magasabb fényvédelem miatt. Nagyon megszerettem, nem zsírosít túlzottan, kevés elég belőle, könnyű a textúrája és a tengerparton sem égett le az arcom vele. Hidegebb időben már kevésnek érzem, ezért csak 4*

The Body Shop Fresh Nude Alapozó

The Body Shop Fresh Nude Alapozó
2018. december 8.

Általában nem használok alapozót, csak korrektort és púdert, így nem is tudom viselni a tömörebb textúrájú verziókat. Ha egyenetlenebb a bőröm vagy valamilyen eseményre megyek, akkor használom. Szeretem a könnyű állagát, nem érezni napközben, hogy rajtam van és rendkívül természetes hatásúra, láthatatlanra el lehet dolgozni. Van benne SPF, ami plusz pont. Magamon tartósnak tapasztaltam, pólót-pulcsit nem keni össze, amikor fel-/leveszem őket. Sok árnyalat van, amiből könnyen lehet megfelelőt találni, drogériás színekből ez nekem nem mindig sikerült. Összegezve: nagyon szeretem, újravevős.

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk
2018. december 8.

Egy kis tasakos kiszerelést vettem meg belőle, azt 2-3x tudtam használni. Nagyon tetszett az illata és az, hogy nem szárított annyira, mint a Himalájai anyagos változat. Azt hiszem, ha az elfogy, erre fogok átváltani.