atzsirknab

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. április 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50

Paula's Choice Resist Skin Restoring Moisturizer with SPF50
2021. július 1.

Elsőre csak mintát rendeltem, de most már a második teljes tubus végén járok. Nagyon megszerettem, nem zsírosít, nem csillogok tőle (korábban mindentől fénylett a bőröm). Elég tápláló, nem kell aláhidratálni, max szérum és szemkörnyékápoló, esetleg télen kellhet alá száraz bőrűeknek. Az ára nem a kedvencem, de ennél jobbat még nem találtam a próbálkozásaim során, így marad egy biztos pontnak - akkor is, ha elkezdek megint kísérletezgetni.

Eucerin Atopicontrol Balzsam

Eucerin Atopicontrol Balzsam
2020. május 7.

A száraz bőrömet szuperül hidratálta, napokra megszabadultam a húzódó érzéstől. Inkább estére ajánlanám, mert elég zsíros, így sok idő, amíg beszívódik, de tartós is emiatt. Az illatát nem tudtam annyira megszeretni, emiatt csak 4*, de ha valaki hatásos eredményt vár, akkor ezzel meg lehet békélni.

Eucerin AtopiControl Kézkrém

Eucerin AtopiControl Kézkrém
2020. május 7.

A sok kézfertőtlenítőtől extrém módon, ekcémássá száradt a bőr a kezeimen, főleg a csuklóimnál. Tesztelésre kaptam a krémet, és rendkívül jól teljesített. Azonnal megszüntette a húzódó, fájó érzést, nem irritált, pirosodott ki, mint más kézkrémektől szokott és a helyzethez képest tartósnak is mondanám az eredményt. Anyukám is hasonlóan szokott járni, nála is bevált.