auberginecat

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail

Naomi Goodsir Parfums Or Du Serail
2021. február 14.

2021.02.14.: Revideálom korábbi véleményemet; abszolút imádat, és bár újabban már inkább íriszben utazom, azért az Or du serail kívánságlistás. Rajtam főként mézes-kókuszos, az egész egyveleg azt az érzetet kelti, mintha beleragadtam volna egy sűrű, mézgás, aranyszín mocsárba, de tulajdonképpen nem is akarok belőle szabadulni. Nagy kár, hogy itthon már nem kapható.

Kicsit ambivalensek az érzelmeim ezzel az illattal kapcsolatban. Nagyon tetszene, igazán különleges, egyedi interpretációja a konyakos gyümölcsnek, azonban van benne valami, egy konkrét jegy, ami nekem nagyon bezavar az összhatásba. Nem tudom, hogy egész pontosan mi lehet ez, de határozottan gyógynövénybolt-szaga van. Viszont így legalább nem fáj érte annyira a szívem, hogy megint borzasztó költségekbe verjem magam. Ettől függetlenül az értékéből nem vonok le, marad az öt csillag, csak rajtam nem tökéletes.

Diptyque Fleur de Peau EDP

Diptyque Fleur de Peau EDP
2020. július 19.

Minya Viki Hedonist Irise mellett a másik meseszép írisz, amibe szerelmes lettem. Olyan éteri és megfoghatatlan, mennyeien tökéletes, hogy nem is tudom egyáltalán, volt-e már valaha ilyen illatélményem. Nem hiszem. Egyszerűen utánozhatatlan.

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP

Viktoria Minya Hedonist Iris EDP
2020. július 19.

Én most erről az illatról nem tudok és nem is akarok ódákat zengeni, mert fölöslegesnek érzem. Jó bornak nem kell cégér felkiáltással csak annyit mondok, eddig nem szerettem annyira az íriszt. EDDIG. És talán le kéne állnom a Minya Viktória nevével fémjelzett illatok megszaglászásáról, mert eddig mindegyik 10/10 nálam és ez rendkívül komoly fenyegetést jelent a büdzsére nézve.

1 MÁRKA