Audi

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2019. június 24.

Aha, először érdemes elolvasni a kommenteket - esetenként megkímélhetjük magunkat egy egy idegösszeroppanástól. :D
Én is a kezdőszettet vettem meg, de bizonytalanságom miatt nem vettem extra színt hozzá, csak ami benne volt OS 65.
Első használatnál eszméletlen béna voltam, a lakk fele lefolyt a körömágyamra, AMIT megköttettem 🤨 Igen. Odakötöttem a bőrömhöz, jesszusom. Oké, infarktus, majd leoldás, kaparás, uccu neki újra. Most már sikerült kikerülni a széleket, viszont a réteg túl vastag lett, és huplik lettek rajta. Azt hiszem akkor bőgtem el magam. Hajlani kettőkor álltam neki leoldani az egész mutyót a kezemről.. Majd félteni harmadszorra. Tanulnom kellett volna, szóval minden érdekesebbnek hatott akkor.
Harmadszorra viszont elég jó lett. Két nagyon nagyoooon vékony réteg, és nem 60 mp hanem 180 mp kottetes, fedőlakk nélkül (ami tényleg lilásít rajta). Így már tart, bubik sehol. A szín gyönyörű barackos nude, sérülések a körömfelületen csak ott vannak, ahol ráharaptam vizsga közben + a köröm legtetején nagyon halványan, de ezzel kapcsolatban nem vagyok tökéletes mániás, szóval nem zavar.
KB egy hete van rajtam, eddig 4*, ha kibír még egyet, megkapja az 5.et.

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2019. május 20.

Két alkalommal használtam, mindkétszer nagyon kellemesen bizsergett tőle a fejbőröm. Annyira hullik a hajam, hogy egyelőre ez is elég bizonyíték volt hogy hatásos :D
Elképzelni nem tudom hogy gondolták az adagolófejet. Én egy Gliss kuros fujos hajápoló üvegébe öntöttem át, onnan használva az adagolás kiváló.
Kíváncsi leszek mennyire kiadós.
Én rendesen befújom vele a fejbőröm, minimum 12 puffantás, utána finoman belepasszírozom.
Nagyon kevés, és nagyon vékony hajam van, ennek ellenére nem okozott zsíros hatást.
Nem tudom van e benne ráció, de szerintem ez attól függ milyen sampon után használod.

2018. május 12.

Kevés az a hajápoló, amire 5 csillagot tudok adni. Nem hiába, hiszen a hajam nagyon gyenge, van vagy összesen 5 szál, hamar zsírosodik, ezáltal lelapul, és már a sima hajszárító használattól is törik mint a száraz kenyér.. Erre múlt évben még hozzájött, egy sosem látott hajhullás. De tényleg, olyan ironikus, hogy erre az EGY tulajdonságára büszke voltam a hajamnak, hogy sosem hullik, még hajmosáskor is csak néhány szál.. szóval a helyzet durva volt, az a kis marék hajam mint nap vesztett picike tömegéből, már két hét után ceruzavastagságú volt összekötve. Életem krízise :D
Kentem tényleg majdnem mindennel, ricinus, Alpecin, Rahua, rozmaring, Herbária termékek, ( két hét alatt költöttem el az egész nyári zsebpénzem) amikor a mostmárúgyistökmindegy alapon megvettem ezt a terméket. Már voltak csalódásaim a márkával kapcsolatban - tokaji aszús krém két nap alatt hozta elő az össze kamaszpattanásom - de ennek adtam egy esélyt.. és milyen jó hogy megtettem. Akkor, anno, nagyjából három hét alatt teljesen megoldotta a problémám, de többet is hozott, babahajak garmadát. Jelentem, Sosem volt még ennyi! Azóta minden harmadik hónapban tartok egy három négyhetes kúrát, és a hajtömegem kábé kétszeresére nőtt. (Oké így is szánalmasan kevés, de aki az én cipőmben jár, az tudja ez mennyit jelent.. ) Szóval a kúrák alatt naponta egyszer, nagyjából 10-12 fújást teszek a fejbőrömre, belemasszírozom, majd a nap folyamán még egyszer -termék használata nélkül - megmasszírozom a fejem.
Tudom, hogy relatíve drága és kevés van benne, mert nekem is egy flakon nagyjából másfél hétig elég, de aki egy kicsit is hasonló helyzetben van, annak meleg szívvel ajánlom.

2 MÁRKA