Audi

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Syoss Color Toner Hajszínező

Syoss Color Toner Hajszínező
2020. május 16.

Úgy gondolom hogy ennél a terméknél érdemes lenne a platinum-tonert, illetve a másik három színezőt külön termékként értékelni, hiszen a funkciójuk különböző.

A korábbi vélemények alapján szkepticizmussal futottam neki a vásárlásnak, nincs mit vesztenem alapon vettem meg a terméket. A termék kis dobozát a legközelebbi kukába hajítottam, így mind a kesztyű, mind a használati utasítástól akaratlanul is sikerült megszabadulnom. A külön csomagolás ténye nekem erősen azt a benyomást keltette, hogy a termék nem átgondolt, nem kompakt, még sosem láttam ilyen megoldást - miért nem lehetett egyszerűen egy papírdobozba tenni mindent?

A hajam vékonyszálú, összesen van vagy három szál, a balayage szőkítést az optikai dúsításért választottam. Persze, a fodrász után két héttel már csibesárga vagyok. De tényleg, az az undorító, narancsos sárgás csíkos, mintha otthon magamnak csináltam volna. A hamvasító samponok közül a piacon lévők nagy részét már próbáltam, azonban ilyen mértékű elszíneződésen nem segítettek - csoda is lett volna. Természetesen hetente nem akarok festetni, így az utóbbi napokban más megoldás után kezdtem kutatni; így találtam rá erre a termékre is.

A Platinum tonert kb. hét percig hagytam fent, a csak a tincsek azon részére kentem, ahol kezdődött a szőkítés.
Az eredménnyel egészen elégedett vagyok, hiszen nem drasztikusan, és még közel sem vállalhatóan, de legalább valamennyire hamvasodtak a sárga részek. Neonfényben kissé zöldes (?), illetve ahol nem kentem fel a hajra, ott nem egységes a fénye, de nekem már így is bőven megéri.
Aki hasonló kondíciókkal rendelkezik, melegen ajánlom. (A következő hajmosásnál megismétlem a procedúrát, hátha még tud javítani az állapotokon. Számomra a termék kiadós, hiszen hajmennyiségemnél fogva elég lesz legalább 6-7 használatra.)
Megelőlegezem az 5*, később ud várható..

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2019. június 24.

Aha, először érdemes elolvasni a kommenteket - esetenként megkímélhetjük magunkat egy egy idegösszeroppanástól. :D
Én is a kezdőszettet vettem meg, de bizonytalanságom miatt nem vettem extra színt hozzá, csak ami benne volt OS 65.
Első használatnál eszméletlen béna voltam, a lakk fele lefolyt a körömágyamra, AMIT megköttettem 🤨 Igen. Odakötöttem a bőrömhöz, jesszusom. Oké, infarktus, majd leoldás, kaparás, uccu neki újra. Most már sikerült kikerülni a széleket, viszont a réteg túl vastag lett, és huplik lettek rajta. Azt hiszem akkor bőgtem el magam. Hajlani kettőkor álltam neki leoldani az egész mutyót a kezemről.. Majd félteni harmadszorra. Tanulnom kellett volna, szóval minden érdekesebbnek hatott akkor.
Harmadszorra viszont elég jó lett. Két nagyon nagyoooon vékony réteg, és nem 60 mp hanem 180 mp kottetes, fedőlakk nélkül (ami tényleg lilásít rajta). Így már tart, bubik sehol. A szín gyönyörű barackos nude, sérülések a körömfelületen csak ott vannak, ahol ráharaptam vizsga közben + a köröm legtetején nagyon halványan, de ezzel kapcsolatban nem vagyok tökéletes mániás, szóval nem zavar.
KB egy hete van rajtam, eddig 4*, ha kibír még egyet, megkapja az 5.et.

Alpecin Hajszesz

Alpecin Hajszesz
2019. május 20.

Két alkalommal használtam, mindkétszer nagyon kellemesen bizsergett tőle a fejbőröm. Annyira hullik a hajam, hogy egyelőre ez is elég bizonyíték volt hogy hatásos :D
Elképzelni nem tudom hogy gondolták az adagolófejet. Én egy Gliss kuros fujos hajápoló üvegébe öntöttem át, onnan használva az adagolás kiváló.
Kíváncsi leszek mennyire kiadós.
Én rendesen befújom vele a fejbőröm, minimum 12 puffantás, utána finoman belepasszírozom.
Nagyon kevés, és nagyon vékony hajam van, ennek ellenére nem okozott zsíros hatást.
Nem tudom van e benne ráció, de szerintem ez attól függ milyen sampon után használod.

2 MÁRKA