audreycoca

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Nivea Q10 Energy 10 Perces Fátyolmaszk

Nivea Q10 Energy 10 Perces Fátyolmaszk
2021. május 5.

Kicsit csalódott vagyok. Az anyaga nem puha, hanem olyan mint a mosdókba kihelyezett durva papír kéztörlő. A maszknak a hossza és a szélessége jó, de a szemkivágás nekem kicsi és a szemem szélén belelóg a szemembe. Az arc szélén és alján nincsenek bevágások, amik segítenék az anyag arcra simítását, így tele lesz gyűrűdéssel, amiken megáll a cucc és folyamatosan símítgatni kell, hogy rádolgozzam a többi részre. Őszintén szólva ilyen igénytelen anyaggal még nem találkoztam, pedig már kipróbáltam jó pár fátyolmaszkot, ez nagyon ciki a NIVEÁnak a szememben. A krém illata nagyon, enyhe, én egy pár perc múlva nem is éreztem. Én kb. fél órát hagytam fent, nem tudom hogyan teljesít 10 perc alatt. Sok szépumot beszívott az arcom, a nyakamra és dekoltázsomra is jutott belőle. Azért adok 4 csillagot, mert nem csak puha lett a bőröm, hanem selymes is ami másnap is érezhető volt. A puhaság, és telítettség pedig 2-3 napig. Szóval a szérum szuper, és így még bosszantóbb a kivitel.

Hermès Le Jardin De Monsieur Li

Hermès Le Jardin De Monsieur Li
2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤
Birtokomba került egy kis fújós. Kellemes melegben üdítő, frissítő és tartós is. Ezenkívül olyan nyugtatóan hat a hangulatomra mint egy aromaterápiás illat.

Azzal kezdeném, hogy nagyon régóta keresem a nyári parfümömet, ami segítene abban, hogy az általam annyira gyűlölt évszakot a nyarat túl éljem valahogy. Egyszerűen, vagy túl citromosak, vagy túl vizesek, vagy a könnyűnek titulált nyári illatot is fullasztónak találtam. Aztán megillatoltam ezt a csodát, és ott a D. közepén úgy éreztem elvesztem. Friss eső illata volt. Olyan esőé ami úgy elveri a nyári meleget, hogy esélye se legyen visszatérni 1-2 napig. Friss, citrusos, mentás. Imádtam.

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal
2019. március 18.

Nekem nagyon bejött ez a fátyolmaszk. Mókásan néztem ki benne, sok anyaggal van átitatva, kellemesen bizsergető. 20 percig volt fent, és ami a bőrömön maradt hamar beszívta. már egyből utána, és másnap is piha-puha, feszes bőröm lett tőle.

1 MÁRKA