audreycoca

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Hermès Le Jardin De Monsieur Li

Hermès Le Jardin De Monsieur Li
2020. június 10.

Up. Jótündérek márpedig léteznek! Hozzám umpalumpa személyében jött el. ❤
Birtokomba került egy kis fújós. Kellemes melegben üdítő, frissítő és tartós is. Ezenkívül olyan nyugtatóan hat a hangulatomra mint egy aromaterápiás illat.

Azzal kezdeném, hogy nagyon régóta keresem a nyári parfümömet, ami segítene abban, hogy az általam annyira gyűlölt évszakot a nyarat túl éljem valahogy. Egyszerűen, vagy túl citromosak, vagy túl vizesek, vagy a könnyűnek titulált nyári illatot is fullasztónak találtam. Aztán megillatoltam ezt a csodát, és ott a D. közepén úgy éreztem elvesztem. Friss eső illata volt. Olyan esőé ami úgy elveri a nyári meleget, hogy esélye se legyen visszatérni 1-2 napig. Friss, citrusos, mentás. Imádtam.

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal
2019. március 18.

Nekem nagyon bejött ez a fátyolmaszk. Mókásan néztem ki benne, sok anyaggal van átitatva, kellemesen bizsergető. 20 percig volt fent, és ami a bőrömön maradt hamar beszívta. már egyből utána, és másnap is piha-puha, feszes bőröm lett tőle.

Balea Peeling Cocos Ajakápoló

Balea Peeling Cocos Ajakápoló
2019. február 4.

Nekem ez nem jött be, kb. a 8. alkalom után kidobtam, pedig szinte soha nem dobok ki semmit. Kellemes kókuszos illat, kemény kókusz reszelékkel. Minimálisan tudott hidratálni, inkább a radírozós tulajdonsága az erősebb. Kb. a 4ik alkalom után a felszínén már szinte ápoló rész nem is maradt, csak az egybefüggő rücskös kókuszreszelék, amit elég kellemetlen volt használni. Ráadásul a radírozás után egy kevés elhalt hámsejt hozzátapadt a felületéhez ami rém gusztustalan volt mikor rájöttem, hogy miért is lett ilyen enyhén sárgás furcsa a felülete. Szerintem egyáltalán nem higiénikus a használata több alkalom után, csak ha mondjuk lemosnák az ajakápoló tetejét ami nyilván hülyeség.

1 MÁRKA