audreycoca

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. november 10.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal

Selfie Project Hidratáló Szövetmaszk #LuckySeal
2019. március 18.

Nekem nagyon bejött ez a fátyolmaszk. Mókásan néztem ki benne, sok anyaggal van átitatva, kellemesen bizsergető. 20 percig volt fent, és ami a bőrömön maradt hamar beszívta. már egyből utána, és másnap is piha-puha, feszes bőröm lett tőle.

Balea Peeling Cocos Ajakápoló

Balea Peeling Cocos Ajakápoló
2019. február 4.

Nekem ez nem jött be, kb. a 8. alkalom után kidobtam, pedig szinte soha nem dobok ki semmit. Kellemes kókuszos illat, kemény kókusz reszelékkel. Minimálisan tudott hidratálni, inkább a radírozós tulajdonsága az erősebb. Kb. a 4ik alkalom után a felszínén már szinte ápoló rész nem is maradt, csak az egybefüggő rücskös kókuszreszelék, amit elég kellemetlen volt használni. Ráadásul a radírozás után egy kevés elhalt hámsejt hozzátapadt a felületéhez ami rém gusztustalan volt mikor rájöttem, hogy miért is lett ilyen enyhén sárgás furcsa a felülete. Szerintem egyáltalán nem higiénikus a használata több alkalom után, csak ha mondjuk lemosnák az ajakápoló tetejét ami nyilván hülyeség.

Balea Sweet Pomegranate Ajakápoló

Balea Sweet Pomegranate Ajakápoló
2019. február 4.

Nekem nagyon bejött ez az ajakápoló! Impulzus vásárlás volt és örülök neki, hogy megvettem. Kellemes, enyhe gyümölcsös illata van, hiába van a hideg táskámban mégis könnyen kenhető, átlagos hidratáló tulajdonsággal.

1 MÁRKA