audreyjumper

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk

The Body Shop Japán Matcha Tea Védelmező Arcmaszk
2017. december 30.

Rendelés mellé kaptam egy 5 ml-es kiszerelésű terméket, az első pozitív dolog számomra hogy két alkalomra elég (nekem!) Azóta vettem még belőle.
Rövidtávon csak jól tudok róla mondani, nagyon jól és intenzíven radíroz, szinte élesek a szemcsék benne, de nekem hetente/kéthetente egyszer tele lesz az arcom kis kemény faggyúpöttyökkel amiket csak ilyen érdes radírozóval lehet eltávolítani. Az illata is nagyon intenzív, jobb csukott szemmel végezni a műveletet mert annyira illékony hogy a szemet is csípi, bár nem kellemetlen szerintem.
Mivel a termékcsalád többi tagját nem használom így hosszútávon nem várok tőle csodát, kombinált, szeszélyes bőröm van, mindig is többféle terméket kellett használnom. 4 csillagot mindenképp megérdemel

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk

The Body Shop British Rose Mélyhidratáló Arcmaszk
2017. december 30.

A nyuszis arcmaszk csomagot vettem meg, amiben 3 db 5 ml-es kiszerelésű termék volt ebből a rózsásból, korábban már próbáltam ilyen kis kiszerelésű TBS arcmaszkot, az első pozitív dolog számomra hogy két alkalomra elég (nekem!)
Rövidtávon csak jól tudok róla mondani, puha és feszes lett az arcbőröm, de mivel a termékcsalád többi tagját nem használom így hosszútávon nem várok tőle csodát, kombinált, szeszélyes bőröm van, mindig is többféle terméket kellett használnom. 4 csillagot mindenképp megérdemel

Real Techniques Starter Set

Real Techniques Starter Set
2016. december 2.

Sokáig bújtam a netet számomra megfelelő ecsetkészletért, és azt kell mondjam jól döntöttem! 5-ből 4-et rendszeresen használok, a szemöldök ecsetet kifejezetten imádom! A tusban nem voltam biztos, de szép egyenes, vékony vonalat lehet vele húzni, nekem a rövid vékony vonal áll jól, úgyhogy a többi stílusról nem tudok nyilatkozni. A füstösítő és a szemhéj festék ecset volt a legfontosabb számomra, a YouTube-on fent van a hivatalos bemutató videó, és tényleg olyan szépen lehet vele dolgozni! (nyilván a többi terméktől is függ)
Végül a kicsi ecsetet eddig csak hangsúlyosabb esti sminknél használtam de ugyanolyan jó mint a többi! Amazonról rendeltem a real techniques hivatalos eladótól, mert így volt a legolcsóbb a termék+postaköltség

1 ÖSSZETEVŐ