Audry1

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Floslek Laboratorium Re Vita C 40+ Vitaminos Koncentrátum a Szem, Nyak és Dekoltázs Területére

2024. március 10.

Egy üvegcsével már elhasználtam, most veszem a másodikat.

Előnyök:
Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy nyomot az arcon, nincs irritáció sem kipirosodás, nem hagy semmilyen utóérzetet, teljesen jól működik a többi arckrémemmel/szérumommal együtt. A szemem köré is szoktam kenni belőle, nem húzódik ott sem a bőr, jól viseli a fényvédőt és szépen lehet rá sminkelni is.
A pattanást szépen eltüntette nálam, egyenletessé tette az arcbőröm, szép sima lett utána (bár ebben a többi szérum is sokat segített).

Hátrány:
A természetes illata nem a legjobb, de gyorsan elillan.
Nekem nem volt hátrány, de sokaknál az lehet, hogy nagyon vizes állagú, de pont ettől lehet nagyon szépen felkenni az arcra.

Teljesen színtelen és nekem 5 hónapokig elég volt a 30 ml-es kiszerelés úgy, hogy mindennap reggel/este használtam.

Lovely Nail Care Körömbőr Eltávolító Készítmény

Lovely Nail Care Körömbőr Eltávolító Készítmény
2020. október 31.

Anno az ára és a kinézete miatt vettem meg, reméltem, hogy a kicsit sűrűbb, zselésebb állaga hatékonyabb lesz. Sajnos az ára itt tükrözte a minőségét is.
Nekem szerencsére nem fogta be a körmöm sem a bőröm, de használni semmit nem használt, ráadásul elég nehéz volt magát a gélt eltávolítani a körmeimnél 100%-osan.
Sajnos 1 csillag.

Flor de Mayo Candy Pink EDP

Flor de Mayo Candy Pink EDP
2020. augusztus 24.

Pár hete vettem a DM-ben, mert kifogytam a parfümjeimből és kellett utánpótlás. Amikor megláttam nagyon megtetszett, ahogyan a márka több terméke is, így ezt (is) megvettem.

Nem bántam meg, nagyon aranyos a kivitelezése, az illata pedig kellemes édeskés, egyáltalán nem gyerekes.

1 ÖSSZETEVŐ