Audry1

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 6.
Bőrprobléma: Vízhiány

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2019. október 18.

Sajnos a Baleától (konkurencia) használt és szeretett (mindkét!) hajvégápoló olajaim be lettek vonva, így sajnos át kellett pártolnom máshova. Az Isana márkát amúgy eleve szeretem, szóval gondoltam megnézem mi van a piacon.
Ennek ellenére már aznap kipróbáltam. Még nedves hajon nem használtam, csak szárazon. Picit lassabban szívta be a hajam, az illata nekem kellemes volt és kivételesen reggel egy ideig még éreztem is a hajamon, ami egyébként meglepett, mert általában nem szoktam. Miután beszívta a hajam nem nehezítette el a hajvégeimet, pedig az utolsó 5-8 centit bekentem vele.
Könnyen fésülhető volt, nem ragadt sem a kezem sem a hajam, jól le is jött a kezemről is az olaj és tényleg elég 1-2 pumpálásnyi maximum. Ha valaki szerencsés és sok haja van, akkor is elégnek kell lennie 3 pumpálásnyinak szerintem.
Hajvasalóm vízgőzös jó sok éve, olyan 140 és 170 fokon szoktam egyenesíteni a hajamat vele. Elvileg 230 fokig hőálló a termék, szóval addig védi a hajat, ezt viszont csak hosszabb távon tudom tesztelni, egyelőre az első hőpróbát 170 foknál kiállta.

Összességében én meg vagyok vele elégedve, majd még kiderül nedves haj megszáradása után is véd-e. Nekem egyelőre megelőlegezett 5 csillag! :)

Ui.: Arra vigyázat, hogy NEM szabad fejtetőre is kenni vagy túl sokat, mert az minden olajnál zsírosít és elnehezít! A másik, hogy SOHA nem szabad úgy hajat egyenesíteni, hogy van még a hajvégen olaj és nem szívódott még be, ugyanis kemény és zsíros hatású lesz tőle a hajvég!

Quiz Bio Lip Balm - Pomegranate

Quiz Bio Lip Balm - Pomegranate
2019. október 3.

Jó sok évig a Labello volt nekem az első helyen, pedig vannak nála jobbak is, mégis felé húzott a szívem, hiába próbáltam ki más ajakbalzsamokat is.
Most már hivatalosan is leszoktam róla és saját készítésű alapanyagokból csinálok magamnak balzsamot, amit naponta háromszor használok.
Mivel az alapanyagok nem olcsóak (persze lehet másra is felhasználni őket), az utolsó elkészített ajakbalzsamom után úgy döntöttem, kipróbálok egy természetes ajakápolót (azért a parfüm miatt haragszom), így esett erre a választásom.
Az illata csodálatos, már akkor beleszerettem! A számra kenve nem gondoltam volna, hogy ilyen könnyen kenhető, de nem zavar egyáltalán. Érzem, hogy a számon van, de nem tolakodó, teljesen el lehet viselni. Nem szívódik be olyan könnyen nálam, így remélem a hatása tartósabb. A szám puha, egészségesnek tűnő és nincsenek kicserepesedett részek. Ahol ki is volt kicsit száradva, hiába érzem, hogy még nem javult, mégsem látszik.

Összességében ár/érték arányban messze az egyik legjobb, viszont lehet a jövőben maradok a saját gyártmányú ajakápolóknál, amikben az illatanyag maximum egy 100% természetes illóolaj, ha már szeretnék valamit. Hosszabb távon még nem tudom milyen a hatása, így maximum 2-4 hét után tudok erről nyilatkozni, addig nálam 4 csillag marad.

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum

Balea Professional Repair Anti-Spliss Serum
2019. szeptember 27.

Ez volt kíváncsiságból a második Balea hajvégápoló olajom. Nekem ez jobban bejött, mint a Professional Oil Repair hajolaja. Jobb az illata, de talán hatásosabb is, mint a másik volt. Én azt is 5 csillaggal értékeltem, hiszen nem csak én és a fodrászom, de mások is látták a különbséget, szép csillogóvá varázsolta a hajvégeimet. Nem nehezítette el a hajamat és akár nedves akár száraz hajon használtam, nem zsírosította semennyire sem. Ezen kívül gyorsan be is szívódott és kis ideig ugyan, de finom illatot adott. Már többször újravettem. Mostanában inkább a természetes olajok felé húz a szívem, de amíg el nem fogy, biztosan használni fogom!

1 ÖSSZETEVŐ