Auguszta

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 4.
Bőrprobléma: -

Revalid Kapszula

Revalid Kapszula
2016. március 22.

Velem csodát tett. Pár éve egy gyógyszer abbahagyása miatt csomókban hullott a hajam - nem túlzok, rossz volt nézni, mennyi jött ki hajmosáskor, fésülködéskor, aztán amikor már kisebb kopaszodó foltokat láttam a hajvonalamon, elkezdtem szedni ezt. Az előírt mennyiségben és módon szedtem, és két hét alatt teljesen megállt a hajhullás, utána elég gyorsan vissza is nőtt minden. Csak azt sajnálom, hogy nem kezdtem el szedni előbb, hiszen számítottam a hajhullásra, mint mellékhatásra. Azóta általában tavasszal csinálok egy kúrát, tényleg hatásos.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2016. február 12.

Örökké a tökéletes alapozót keresem, ami olajmentes, jól fed, de a lehető legtermészetesebb hatású (nem túl púderes, nem maszkhatású), alig látható, nem fényesedik ki, de nem is természetellenesen matt, nem szárít, és kibírja estig. Ez úgy tűnik, minden kritériumnak megfelel. Kinyomáskor meglepően folyékony, nagyon jól eldolgozható, a furcsa szaga is hamar eltűnik. Nemcsak a legjobb drogériás alapozó, amihez valaha szerencsém volt, de még az eddigi kedvenc Clinique Even Better alapozómnál is jobbnak tűnik. Összehasonlítottam a kettőt féloldalasan, meglepő módon ez a természetesebb hatású a kettő közül, szebb a fedése, jobban eltünteti a pórusokat, kevésbé ül a ráncokba, frissebb és mattabb marad egész nap - és nem egészen fele annyiba kerül. Talán csak abba tudok belekötni, hogy fog egy kicsit és az SPF 10 túl kevés, de ilyen áron elnézem neki. A színválaszték sem túl nagy, de legalább természetes az a pár szín, és szerencsémre pont van köztük nekem való.

BH Cosmetics 10 Pc Sculpt and Blend Brush Set

BH Cosmetics 10 Pc Sculpt and Blend Brush Set
2015. november 9.

A Sigma szett arcátlan másolata, az árához képest meglepően jó minőségben. A legnagyobb különbség az, hogy a kicsik valamivel kisebbek a Sigma kis ecseteinél, puhábbak is, és egy picit kevésbé tömöttek, de egész jók. Az F80 másolata speciel a leggyengébb darab a szettben, de a többi teljesen jól használható (minden használható valamire, csak ki kell kísérletezni, mire). Idáig bírják a strapát és a gyakori mosást is, nem hullajt egyik sem. Megéri az árát, de talán még inkább megéri venni 2-3 igazán jó minőségű (mondjuk Sigma vagy Real Techniques) kabuki ecsetet ennyiért, úgysincs senkinek szüksége ebből mind a 10-re.