aukszflora

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Catrice Clean ID Színezett Szemöldökformázó

Catrice Clean ID Színezett Szemöldökformázó
2021. július 29.

Párszor használtam, de sajnos nekem valami oknál fogva viszket tőle a szemöldököm kb egy óra elteltével, így viszont ugye levakarászom az egészet és nem ér semmit. Gondoltam biztos alkohol van benne, és az okozza, de nem lett igazam, így nem is tudom melyik összetevő lehet a ludas. Nekem a legsötétebb van meg egyébként, a színe szuper, nem vöröses, nem oxidálódik, szóval akinek nem érzékeny rá a bőre annak jó lehet. A keféje is megfelelő kialakítású, kicsi a feje, így jól lehet vele formázni, könnyen használható. Ár/érték arányban szuper lenne.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. január 30.

Én is és anyukám is beruháztunk 1-1 üvegre. Mindketten nagyon szeretjük. Én főként megelőzés céljából vettem. Esténként a szalicilsavasat használom, így ez reggelre maradt. Szerintem nem vészesen ragacsos, jól eloszlatható és gyorsan beszívódik. Utána szépen tudok rá sminkelni. Puha, feltöltött, hidratált bőrt eredményez. Ennyiért szerintem egy nagyon jó kis hidratáló, ráncmegelőző szérum.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. január 30.

A napi 8-10 órás folyamatos maszk hordás miatt elkezdtek pattanások, miteszerek kialakulni az államon és a szám körül. Úgy döntöttem ideje kipróbálni valami BHA-s terméket, de mivel érzékeny a bőröm, és nem tudhattam, hogy bírni fogja-e a hámlasztókat (nem használtam még soha ilyesmit), így nem szerettem volna túl drága termékkel kezdeni. Mikor megláttam ezt a dm-ben 2ezer forintért, gondoltam megér egy próbát. Kb 2-3 hónapja használom minden este (az üveg felénél járok), arclemosás, aztán pár csepp ebből, majd alapos hidratálás. Nagyon bevált, a pattik, miteszerek eltűntek, az orrom melletti pórusok is mintha kisebbek lennének, egységesebb a bőröm, szebb a textúrája, nincsenek pirosas vagy száraz foltok, mint korábban. Soha nem voltam ennyire elégedett a bőrképemmel, mint mostanában. Azóta megvettem a peptides társát is, amit reggelente használok, azt ia szeretem. Tervezek még párat kipróbálni közülük, ezt pedig tuti újraveszem.