aukszflora

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. november 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Magister Products Ciao Chia Arckrém

Magister Products Ciao Chia Arckrém
2021. február 15.

Az én bőröm nagyon szereti ezt a krémet. Először 15 milis kiszerelést vettem belőle, és nagyon megtetszett, így megrendeltem a 60 milis változatot, ami most fog elfogyni, így rendeltem is az utánpótlást. Szóval 75 mili elfogyasztása után teszem nyilatkozatom. :D Este szoktam használni, arclemosó, tonik, hámlasztás, majd ez jó gazdagon. A bőröm beszippantja, nem ragad, nem marad semmi réteg a bőrömön (kifejezetten azért vettem, mert a shea vajas termékeket nem bírom elviselni az arcomon). Akinek száraz, érzékeny bőre van, annak nagyon ajánlom, főleg mert van belőle kisebb kiszerelés kipróbálásra. Akinek kombinált, zsíros bőre van annak szerintem sok lesz, mert elég gazdag krém.

Revox Just Peptides 10% Arcszérum

Revox Just Peptides 10% Arcszérum
2021. január 30.

Én is és anyukám is beruháztunk 1-1 üvegre. Mindketten nagyon szeretjük. Én főként megelőzés céljából vettem. Esténként a szalicilsavasat használom, így ez reggelre maradt. Szerintem nem vészesen ragacsos, jól eloszlatható és gyorsan beszívódik. Utána szépen tudok rá sminkelni. Puha, feltöltött, hidratált bőrt eredményez. Ennyiért szerintem egy nagyon jó kis hidratáló, ráncmegelőző szérum.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. január 30.

A napi 8-10 órás folyamatos maszk hordás miatt elkezdtek pattanások, miteszerek kialakulni az államon és a szám körül. Úgy döntöttem ideje kipróbálni valami BHA-s terméket, de mivel érzékeny a bőröm, és nem tudhattam, hogy bírni fogja-e a hámlasztókat (nem használtam még soha ilyesmit), így nem szerettem volna túl drága termékkel kezdeni. Mikor megláttam ezt a dm-ben 2ezer forintért, gondoltam megér egy próbát. Kb 2-3 hónapja használom minden este (az üveg felénél járok), arclemosás, aztán pár csepp ebből, majd alapos hidratálás. Nagyon bevált, a pattik, miteszerek eltűntek, az orrom melletti pórusok is mintha kisebbek lennének, egységesebb a bőröm, szebb a textúrája, nincsenek pirosas vagy száraz foltok, mint korábban. Soha nem voltam ennyire elégedett a bőrképemmel, mint mostanában. Azóta megvettem a peptides társát is, amit reggelente használok, azt ia szeretem. Tervezek még párat kipróbálni közülük, ezt pedig tuti újraveszem.