Aura87

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. március 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Catrice Clean Id Mineral Bronzosító SPF15

Catrice Clean Id Mineral Bronzosító SPF15
2019. augusztus 28.

Megláttam az újdonságok közt, a Butter Bronzerem pedig fogyóban, hát a kosárba dobtam. Nem bántam meg, nagyon jó kis bronzosító. Nem túl meleg, nem túl hideg az árnyalat, a csomagolás szerintem cuki. Egyetlen hátránya, hogy nagyon porol, így óvatosan kell vele bánni, tömött ecsettel könnyű túlzásba vinni. Én duo fibre ecsettel használom, így szép természetes eredményt lehet vele elérni. :)

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra

Nivea Fresh Revive 3in1 Szárazsampon Sötét Hajra
2019. augusztus 28.

Én is sok félét kipróbáltam már, de nekem messze ez hozta eddig a legjobb hatást. Ahogy észre vettem, más is megszerette, gyakorlatilag mindenhol hiánytermék, legutóbb alig bírtam beszerezni. :D
A Batiste-nál sűrűbb, vagy hogy is fogalmazzak. Nem olyan, mintha csak lakkal fújnám a hajam, hanem megy rá az anyag is :D
Megemeli a hajtöveket is, nekem kb jobban tetszik ezt használva a hajam, mint frissen mosva :D

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. május 29.

Love, love, love! Mostanában csakis őt használom, szuper kis bronzosító! Nehezen lehet eltúlozni vele a bronzosítást, a felhelyezése szinte bármilyen ecsettel pofonegyszerű. Kontúrozásra nem lehet használni, ahhoz túl meleg a tónusa. Az illata eleinte túl erősnek hatott, de mára már hozzászoktam, és veszített is az erősségéből. :)