austenland

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrprobléma: Vízhiány

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó

Balea Salty Coco Bőrradírozó Tusfürdősó
2019. október 21.

Nagyon finom illatú, "nedves" só, ami szépen radíroz és olajos érzetet hagy a bőrön. Kipróbálni jó, de több értelmét látom sima sót keverni a tusfürdőmbe, abban legalább nincs parfüm. Hogy miért tusfürdősónak hívják, nem tudom, mindenképp kell egy lemosás utána.

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém

Mossa Matt Színezett Archidratáló Krém
2019. október 16.

Nagyon kellemes krém, szépen hidratálja, egységesíti a tág pórusú, dehidratált bőrömet. Nekem a fedése is megfelelő, és ahogy a többi hozzászóló, én is inkább gyógyítom-ápolom a bőrömet, mint hogy bevakoljam, amitől persze a helyzet is rosszabb lesz. Van egy kis diszkrét illata, de nem zavaró. Az egyetlen gondom vele, hogy nem tudni, mennyi fényvédő van benne, így jobb kombinálni egy másik termékkel. Egyébként a dobozban van egy szérum/maszk minta, ami mindig jó pont :)

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém

Himalaya Herbals Revitalizáló Éjszakai Arckrém
2019. október 16.

Nagyon kellemes a hatása, hidratál, kisimít, de elképesztő, hogy mennyire erős az illata, ami nem illan ám el elalvásig. Miért raktak bele ennyi parfümöt, ráadásul többet, mint az állítólagos fő összetevőből (jóval a Solanum Lycopersicum előtt van a sorban)??? Ez egy "natúr" terméknél különösen gáz.