Avanindra

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. július 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Beyoncé Heat Rush EDT

Beyoncé Heat Rush EDT
2018. április 6.

Egyik kedvencem! Nagyon sok dicséretet kapok az illatomra a férfiaktól, ha ezt használom. Sőt, meglepetésemre, késő délután is megjegyzik, pedig csak reggel szoktam magam befújni. Ajánlom!

Epovit Ligetszépe Olaj

Epovit Ligetszépe Olaj
2016. január 27.

2016.01.21. Egy drogériában dolgozok és egy hölgy kereste nagyon. Mondta, hogy hihetetlen módon tünteti el a ráncait, viszont az eddigi forrása kiapadt, így most nálunk kereste az elixírjét. Nálunk nem volt, de annyira felkeltette az érdeklődésemet, hogy utána olvastam és beszereztem ebből az üvegcséből egyet. Szem alatti karikáimat szeretném ezzel a termékkel eltüntetni. Igazából ez egy étrend kiegészítő készítmény, de gondoltam, hogy kívülről sem árthat meg.
Egy hátránya már most van: Nagyon büdös, de tényleg... remélem eltudom viselni a szagát, ha még is csak beválik az arcomra.

2016.01.27. Jelentem, semmi jótékony hatása sincs, mondjuk ártani se ártott, de hogy nem éri meg a pénzét, az is biztos!

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor

Nivea Fresh Comfort Golyós Dezodor
2016. január 25.

Nagyon jó kis dezodor. Sajnos nagyon izzadós vagyok és eddig nem is volt kellemes az illatom, ha megizzadtam. Viszont ez a dezodor egy csoda! Igaz ezzel is izzadok, de legalább jó illatom van még akkor is. 5 csillag!