avealena

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza
2019. október 26.

12-es head to-ma-toes piros árnyalat van meg. Krémes az állaga, könnyű vele vonalat húzni és jól pigmentált, egészen addig amíg alapozóval össze nem találkozik a szám környékén ha esetleg kicsit nagyobbra akarom rajzolni az ajkaimat és felmegyek a természetes ajak vonalon túl, akkor már nem fog úgy. Tartós és egyenletesen kopik, nem maszatolódik és segít a helyén tartani a rúzst. Tetszik ez a kitekerős megoldás, viszont a hegyezőt még egyszer nem használtam. Ára kedvező, lehet ki fogok próbálni több árnyalatot is.

update: Le csillagozom háromra, először szerettem de nem tudom mi történt, lehet be száradt? Nagyon durva, száraz lett, nehéz vonalat húzni vele és le is törik a hegye. Ha alapozóval találkozik, még nehezebb a dolgom, de azért lehet vele dolgozni, nem olyan vészes.

Revolution X Tammi Tropical Carnival Palette

Revolution X Tammi Tropical Carnival Palette
2019. október 24.

Első ilyen színesebb palettám, de meg vagyok vele elégedve. Először pinkpandán néztem, ott kicsit drágának tűnt ezért fel mentem az eredeti oldalra, ahol kb 2 ezer forinttal olcsóbban megkaptam. A színek nagyon szépek, pigmentáltak, aggódtam hogy a lila vagy a rózsaszín meg fogja fogni a szemhéjamat, de szerencsére nem történt ilyen. A fekete nem valami nagyon fekete, annyira nem pigmentált mint a többi szín, de építhető. A sárgán kicsit dolgozni kell, hogy látható legyen a szemen, 2-3 réteg után már szépen látszik az is. Könnyen építhető színek (a fekete és a sárga kivételével), lehet visszafogottabb sminket is, de akár nagyon erőset is alkotni vele. Kicsit porzik, egyáltalán nem durván, csak olyan szinten ahogy a legtöbb paletta szokott. A felső sor, a csillámos színek is gyönyörűek, csillogóak, nem az a nagy, darabos glitteres fajták. Különösen imádom a legfelső sor bal szélsőjét (Calypso), nagyon szép zöldes csillámos szín, belső szemhéjzugba is gyönyörű, ha valaki csak egy kicsit akarná színesebbé tenni a sminkjét. Rejtett, olajos szemhéjam van, alapként korrektort szoktam használni külön púderezés nélkül, hogy még intenzívebb legyen a szín. Rajtam meglepően tartós, semmit nem kopott akár 6 óra után se, ami azért nem kutya mert rajtam egy idő után minden felszívódik. A nagy tükör király, szép a design és tapintásra meg súlyra olyan, mint valami high-end paletta. Meglepődtem, mikor először kézbe fogtam, sokkal nehezebb mint pl a colourpop pelattái. Plusz pont hogy vegán és állatokon nem tesztelik. Örülök, hogy megvettem, nagyon sok féle sminket lehet vele készíteni, gyakorlásra és csak úgy játszadozásra is tökéletes. Aki szeretné kipróbálni magát a színesebb sminkek terén, bátran merem ajánlani. :)

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe

For Your Beauty Vaddisznósörte Hajkefe
2019. október 24.

Én bolond, nem rég esett le, hogy valószínűleg a hajam állapota attól is függ, milyen hajkefét használok. A sok jó vélemény miatt ezt választottam, vékonyszálú hajam van, könnyen hullik és töredezik. Még csak másfél hónapja használom, úgyhogy olyan nagy különbséget nem veszek észre abban, hogy egészségesebb lenne-e a hajam, annyi biztos hogy nagyobb tartása van, nem olyan lelapult. Nem tépi a hajamat, viszont még mindig úgy érzem eléggé hullik. Egyik barátnőmnek van igazi tangle teezerje, azt nem űbereli számomra, viszont túl drága ahhoz, hogy egy kefére annyit költsek. Ennek is borsos egy kicsit az ára az igaz, nem biztos hogy megérte számomra, de lehet megváltozik majd a véleményem idő múltán. Ennek ellenére 4 csillagot megérdemel.

1 MÁRKA