avealena

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. május 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Catrice Brow Comb Designer Pro

Catrice Brow Comb Designer Pro
2019. szeptember 5.

Bárcsak megnéztem volna a véleményeket, mielőtt megvettem! A boltban kipróbálva szép vonalat tudtam vele húzni a kezemen, az árnyalat is jó volt, úgyhogy hazavittem nagy boldogan hogy na majd ezzel természetesnek tűnő szálakat tudok csinálni, hát nagy fenéket. Szemöldökön kipróbálva nem húz vonalakat, csak maszatol és kb első alkalommal teljesen kiszáradt/kifogyott belőle a termék. Ritkán mondok ilyet, de teljes pénzkidobás volt az egész, egy forintot nem ér.

Revolution Jewel Collection Lip Topper

Revolution Jewel Collection Lip Topper
2019. szeptember 5.

Két árnyalat tulajdonosa vagyok (Luxurious, Exquisite) és nagyon szeretem őket. Mostanában rákattantam a szájfényekre és a honlapjukon leárazás volt, így muszáj volt megvennem őket. Nagyon szép fényük van, tele vannak apró csillámokkal amik gyönyörűen mutatnak az ajkakon, főleg ha közvetlen napfény éri. Minősége remek, nem érződik hogy drugstore smink, egy ehhez hasonló szájfényem sincs, ebben sokkal apróbb, finomabb csillámok vannak, ezért nem is érzed őket, krémes az állaga és kényelmes viselni. Ragad, mint minden szájfény, de nem vészesen. Illata alig van, szinte semleges. Matt rúzs felé is lehet rakni, bár szerintem feloldja az alatta lévő réteget de nem maszatol, csak egy kellemes krémes állagot képez a matt rúzzsal, plusz nagyon feldobja az összképet. Ha jól tudom Rihanna szájfényének a dupe-ja, viszont megéri kipróbálni, jó termék főleg ennyi pénzért.

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza

Essence Draw The Line! Instant Colour Ajakceruza
2019. szeptember 5.

12-es head to-ma-toes piros árnyalat van meg. Krémes az állaga, könnyű vele vonalat húzni és jól pigmentált, egészen addig amíg alapozóval össze nem találkozik a szám környékén ha esetleg kicsit nagyobbra akarom rajzolni az ajkaimat és felmegyek a természetes ajak vonalon túl, akkor már nem fog úgy. Tartós és egyenletesen kopik, nem maszatolódik és segít a helyén tartani a rúzst. Tetszik ez a kitekerős megoldás, viszont a hegyezőt még egyszer nem használtam. Ára kedvező, lehet ki fogok próbálni több árnyalatot is.

1 MÁRKA