Avenly

Regisztráció dátuma: 2018. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. május 12.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Boucheron Quatre EDP

Boucheron Quatre EDP
2019. szeptember 2.

Ahogy öregszem, egyre kevésbé tetszenek a megszokott aquás, friss illataim és megyek az édesebb parfümök felé. Érdekes, soha nem gondoltam volna, hogy egyszer pl ez az illat az egyik kedvencem lesz. Azt hiszem egy magyar influencer insta sztorijában láttam, hogy ezt a parfümöt nagyon szereti. Éppen mintákat rendeltem a notinóról, és az illatjegyei miatt ezt is többek között a kosárba raktam.
Első szaglásra szerelem lett. Édes, de nem nagyon. Citrusos, de nem túlzottan. Semmi kirívó dolog
Pont minden egyensúlyban van benne és a szilázsa, tartóssága is megfelelő. Szerintem ez a fajta illat tetszik egy nőn egy férfinak.
Imádom, szóval meg is rendeltem.

The Ordinary Pycnogenol 5%

The Ordinary Pycnogenol 5%
2019. június 23.

Pár hete használom reggel-este. A nyári melegben kicsit sok lehet zsíros bőrre, kíváncsi leszek rá hidegebb időben. A bőképem a hasznàlata óta sokkal szebb, tömörebb. C vitaminos szérum előtt kenem fel. Van egy kis fura szaga van, de nem vészes. (Szemben az alfa liponsavval vagy az Ordinary C vitaminos cuccaival.)

Schwarzkopf Bc Bonacure Q10 Time Restore Mask

Schwarzkopf Bc Bonacure Q10 Time Restore Mask
2019. június 23.

A legnagyobb kiszerelésben szoktam vásárolni, így levetítve nem kerül többe, mint egy drogériás hajpakolás. Teszi a dolgát, nem csodaszer, de azt már nem várom egy termêktől sem. Az ennél sokkal drágább professzionális pakolások sem jobbak, így pillanatnyilag maradok ennél.