AvonCica

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Jean Paul Gaultier La Belle Fleur Terrible

Jean Paul Gaultier La Belle Fleur Terrible
2022. július 4.

Sikerült megszaglásznom az egyik Müllerben. Természetesen már egy darab sem maradt a polcokon a tesztert leszámítva... :( Sajnos nekem nagyon tetszik! :'D
Magamra is fújtam, papírra is. Először frissnek éreztem, részben gyümöcsösnek, részben pedig zöldnek. Aztán előjött az eredeti La Belle vaníliás-bőrös jellege, de ahogy leszáradt, egy enyhén kókuszos, picit sós krémes illat maradt a végére. Nekem nyár illat. Fantasztikus.
Ja, és egy megjegyzés: nekem az Olympea kifejezetten NEM tetszik, sem papíron, sem magamon, ez viszont telitalálat, szóval ne tántorítson el senkit, hogy többek szerint arra hasonlít. :)
U.I.: Ha valaki megunta a sajátját,és eladná, írna nekem? Köszi :D
ipko.agi@gmail.com

Thierry Mugler Angel EDP

Thierry Mugler Angel EDP
2021. október 19.

Húha, hol is kezdjem? Nem fogtok szeretni, az biztos.
Alapvetően imádom az édes, gourmand illatokat, sőt, szinte kizárólag ezeket használom. Imádom Olivier Cresp alkotásait, ráadásul annyi de annyi jó véleményt olvastam már erről a parfümről, hogy muszáj volt kipróbálnom. Első kifújás...majdnem hanyatt estem. Ne haragudjatok, lehet, hogy az orrom volt fáradt, biztos amiatt, hogy egész nap viseltem már egy másik illatot, de ez valami borzalom. Szó szerint, mint amikor megfeledkezel a finom szőlőről, otthagyod a gyümölcsös tálban, és elkezd erjedni. Na, olyan volt. Édességet érzel még valamennyit, de inkább egy savanyú erjedt valami. De erős voltam, és nem vakartam le. Vártam a csodát. Vártam a vattacukrot, a pralinét, a mindent. Nem jött. Csak a savanyúság átment poshadtságba. Túl sok illat, amik nem harmonizálnak egymással az én orrom szerint. Lemosni persze lehetetlen (ez után már megpróbáltam). Egy maszkulin valami lett a vége, olcsó aftershave. Nem adom fel ilyen könnyen, mivel vettem egy kis mintát belőle, próbálkozni fogok még, és ha változik a véleményem, mindenképp jövök updatelni. Egyelőre hatalmas csalódás. Mondjuk a pénztárcám nem fogja bánni. :D

Katy Perry's Indi Visible EDP

Katy Perry's Indi Visible EDP
2021. április 8.

5 ml fújósom van belőle, és azt kell mondjam, nagy a kísértés, hogy még egyek egy nagy kiszerelést. Isteni édes szinte sütis kókusz illat, imádom a tonkát és a gourmand parfümöket úgy általában, ráadásul mivel leáldozóban van, nagyon olcsón hozzá lehet jutni. DE! Egy AVON testpermet is többet tud ennél, pedig azok azért nem a tartósságukról híresek. Annyira lágy, hogy szinte nincs. Biztos vagyok benne, hogy ha kellően "megfürdök" az illatfelhőben, akkor tovább érződik, de nagyon hamar bőrközeli lesz. Tesókája, a sima Indi megvan már, és jól mutatnának együtt, meg tényleg tetszik az illat is, de nem tudom, akarok-e még egy olyan illatra áldozni, amit óránként újra kell fújni.
Kár, hogy túlzottan tetszik az illat is, az üveg designja és a lötyi színe is ...💙🥥🥃

U.i.: nem vagyok az énekesnő rajongója, sőt, a pop zene sem az én műfajom, szóval mindentől független a véleményem. Így még többet nyom a latba! 😂 Azt az egy csillagot tényleg csak a tartósság miatt vonom le.