AvonCica

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 17.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk

Avon Mark Gél Hatású Körömlakk
2020. június 20.

Több árnyalatban is megvan, és mindegyik gyönyörű! Ami meglepett, hogy bár nem a legdrágább lakk a világon (szerintem leárazva nagyon olcsón hozzá lehet jutni kis szerencsével, aki pedig tanácsadónő, annak még inkább), mégis nekem már egy rétegben is fed, ebből adódóan elég gyorsan elkészíthető a manikűr (pedig nem rövidek a körmeim). Míg általában már első nap le szokott pattogni a vége, ez csak másnap kezdett (megjegyzem, kézi meggymagozás közben!) 😂 Nálam ez nagy szó!
Én megadomn neki az 5 csillagot

Avon Artistique Iris Fétiche EDP

Avon Artistique Iris Fétiche EDP
2020. június 20.

Isteni illata van, imádom! A katalógusban szaglászva egyből megfogott, és jött is a minta, majd a miniparfüm. Lassan azt is elfogyasztom, nagy eséllyel megveszem majd a teljes kiszerelést is.
Na de kezdjük az értékelést.
1. Lila!!! Igen, imádom ezt a színt amit a csomagolás kapott, és az íriszt is, nekünk is voltak gyönyörű lila színű nőszirmaink a kertben, amikor kicsi voltam. Már ezzel megvettek kilóra.
2. Édes. Nagyon kedvelem az édes illatokat, és bár tini korom óta sokat finomodott az ízlésem parfümök terén, és sok virágos, fűszeresebb illatot is kipróbáltam, a vanília örök illatösszetevőm marad. Ebben az illatkompozícióban nagyon jól érződik egész végig, ami nekem nagyon tetszik! Mégis az írisz ad egy kis extrát, én nem is szagoltam még hasonlót, pedig a drogériák illatkínálatát előszeretettel szoktam szagolgatni, és a katalogusillatokat is betéve tudom már. A nieche vonal sajnos (még) nem az én pénztárcámnak való, így azokkal nincs kapcsoaltom, de sok helyen láttam, hogy azokhoz hasonlítják ezt a vonalat. És el is hiszem. Tényleg drágábbnak tűnik, mint amennyibe kerül, és nagyon egyedi. 🌺
3. Nagyon tartós! Rajtam egész nap érződik, pedig én inkább csak a pulzáló pontokra fújok, és sejthető is, hogy mivel csak 10ml van belőle, bizony spórolósra vettem a figurát! 😁
Összességében legalább 100 csillagot adnék ha lehetne, de így marad az 5. 🥰

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP

Avon Artistique Magnolia En Fleurs EDP
2020. június 20.

Szerintem nem ez a kollekció legjobban sikerült illata. Az én orrom az Iris fetiche-t sokkal jobban kedveli, és bár nem vagyok egy nagy pacsuli rajongó (sőt!) mégis a pacsulis illat is meglepett, pozitívan csalódtam, mert egy nagyon izgalmas, fűszeres illat. Számomra ez az utolsó a sorban, ettől persze még nem rossz, sőt, el is tudom képzelni, hogy viseljem a tavaszi napokon. Annyira nem különleges, de nem is bántó, nem olyan tömény, mint sok virágos parfüm. Az íriszes illat rajtam egész nap érződik, ennek a tartósságát nem ismerem. 4 csillagot kap. :)