AyaDid

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. november 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal

Himalaya Szappan Ajurvédikus Olajjal
2021. április 9.

Nem átlagos szappan, az biztos, de nem is annyira egyedi, mint amennyire hirdeti magát. Egy nagyon érdekes alakú, hosszúkás, sikkes kinézetű szappanról van szó. Hiába néz ki jól, én ezt negatívumnak veszem, ugyanis nincs olyan szappantartó dobozom itthon, amibe ez a hosszúkás forma elférne. Jobb híján a megőrzött műanyag tasakjára rakom rendre vissza. A dobozon úgysem látszik a forma, nyugodtan lehetett volna sztender téglatest alakú is. Az illata erős, gyógynövényes. Sem nem kellemes, sem nem kellemetlen. Használat közben nem zavaró, viszont az nem tetszik, hogy mióta először használtam, az egész fürdőszobában terjeng az illata. Tusolás-fürdés egy álom vele; nagyon jól habzik, és van egy kis olajos érzet használat közben, abszolút nem szappanszerű. Külön pozitívum, hogy arcra is ajánlják. Használat után sajnos azonban ugyanúgy érzem a jellegzetes szárító hatást, mint az olcsóbbfajta szappanoknál. Problémás arcbőrt szépen kezeli, de generál többet vártam volna tőle.

p2 Techno Chrome Körömlakk

p2 Techno Chrome Körömlakk
2021. február 16.

Könnyú, gyors felvitel, gyönyörű körmök... és pár óráig tartó hatás! Iszonyat gyorsan kopik. A körömvégekről 2 óra alatt elkezdett lekopni a lakk, másnapra már a teljes körömfelszínről elkezdett foltokban lekopni a festék. Egy napot sem bír.

Yves Rocher Matin Blanc EDP

Yves Rocher Matin Blanc EDP
2021. január 8.

Egye fene, megadom az 5 csillagot. De csak azért, mert nagyon természetes hatású narancsvirág illata van. Tartóssága viszont nem túl nagy.