Best of Beauty 2019

Ayani

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00

Philips Lumea Prestige IPL Szőrtelenítő Készülék BRI956/00
2018. október 20.

Túl vagyok a boot camp részén a kezelésnek, most jöhet a fenntartó rész pár havonta. A bőröm fehér, a szőr pedig fekete, erős és sok, szóval tökéletes alanya vagyok mindenféle IPL-nek. A fő ok, amiért megvásároltam az nem csak a gyakori kínlódás a szőrtelenítéssel volt, hanem az arcszőrzetem, ami megkeseríti a mindennapjaim.
Kb. második kezelés után kezdett látványosan csak foltokban nőni a szőr rajtam és így öt hét után a következők a fejlemények: a combomon, karomon és hasamon szinte nincs már szőr, bikinivonalon, a lábszáramon és a hónaljamon pedig csak pár folt van még. Sajnos az eredeti célját még nem értem el, hogy ne legyen szőr az arcomon, de összességében ott is elégedett vagyok. A bajusz és pajesz rész szépen leredukálódott, az államon meg mintha kicsit puhább lenne a vissza nőtt szőr vár itt látszik legkevésbé az eredmény.
Összefoglalva azt soha nem vártam volna el a Lumeától, hogy 100% szőr mentes leszek életem végéig. Nekem már az is elegendő lett volna, ha leredukálja azt a szőrmennyiséget, amitől meg kell szabadulnom, de felülmúlta a várakozásaimat. A használata könnyű, sosem okozott fájdalmat, a kialakítása elegáns. Az árán kicsit meglepődtem, Magyarországon drágább, mint külföldön. Kb. 130 000 Ft-nak megfelelő összeget költöttem a BRI956-ra.
Nekem bőven megérte rá beruházni.

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++

Holika Holika Clearing Petit BB SPF30 / PA++
2017. március 23.

Mivel az előző BB-m kivonták a forgalomból, új után kellett néznem. Ez sokkal jobban bevált. A színe szépen illeszkedik az arcomhoz, nincs maszkos hatása. A fedésétől nem kell csodát várni, de szépen egységesíti a bőrképet. A fényvédő nagy plusz pont! Púderrel jó pár óráig kibírja átfényesedés nélkül, még a nagy izzadós biciklizéseimet is túléli. Ami feltűnt az előző BB krémemhez képest, hogy nem érzem, ha rajtam van. Eddig minden BB-nél, alapozónál a bőröm szenvedett a réteg alatt, itt viszont jól működnek együtt. Beauty blenderrel az eldolgozása is egyszerű.

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream

Mizon Collagen Power Firming Eye Cream
2017. március 23.

22 évesen annyira még nem szükségesek számomra az ilyen krémek, de a megelőzés híve vagyok. Maga a krém kissé géles, de szépen kenhető, nem kell sok belőle. Mostanában eleve többet pihentem, így akkora különbséget nem látok, de nem mélyek a szemem alatti karikák sem, mint azelőtt.